مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
سنگ تراورتن
سارين وب ديزاين
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۰:۱۴

بعد از  طراحي سايت مهم ترين اصل براي كسب وكار جذب ترافيك  وكاربر و تبديل آنها به مشتري است. در اين ميان شبكه هاي اجتماعي بازوي مناسبي براي جذب مخاطب بعد از  طراحي سايت هستند . در ادامه همراه با  طراحي سايت باشيد.
زماني كه بحث بازاريابي مي شود، شما بايد در مكان هايي قرار بگيريد كه مخاطبين تان در آن جا حضور دارند و البته مخاطبين مورد نظر شما در رسانه هاي اجتماعي فعاليت مي كنند. اما، مشتريان  طراحي سايت  شما در كجا قرار دارند، ممكن است در اين رسانه هاي اجتماعي رقيباني نيز وجود داشته باشد.
مشكل در رسانه هاي اجتماعي اين است كه شما نه تنها در ارتباط با رقيبان عرصه كاري خود هستيد، بلكه با تجارت هاي ديگري نيز در ارتباط و رقابت هستيد كه مي خواهند نظر مشتريان شما را به خود جلب كنند. اين موضوع به اين معني است كه اگر شما در اين كانال هاي شبكه اجتماعي به طور فعالي حضور داشته باشيد، كافي نيست. براي اين كه در اين كانال هاي اجتماعي قدرتمند ظاهر شويد، بايد كمپين هاي بازاريابي موثري را به وجود آوريد.

كمپين رسانه هاي اجتماعي، يك استراتژي بازاريابي ضروري براي برند سازي موفق و تبليغ  طراحي سايت  يك تجارت مي باشد. اما برنامه ريزي، طراحي و اجراي كمپين شبكه هاي اجتماعي موثر خيلي هم كار ساده اي نيست.

بياييد به كمپين هاي رسانه اجتماعي نگاهي بياندازيم تا اين موضوع را بيشتر درك كنيد:

 A) يك كمپين رسانه اجتماعي كه فراگير مي شود

توييت OREO در SUPER BOWL BLACK OUT بهترين مثال براي كمپين رسانه اجتماعي موفق مي باشد. اگرچه كمپين رسانه هاي اجتماعي شايد به نظر راه سخت و دقيقي به نظر نيايد اما اين موضوع از هر فرصتي به نفع تجارت استفاده مي نمايد كه البته مي دانيد اين فرصت ها براي يك تجارت و طراحي وب سايت مي تواند غنيمت باشد. اين مورد به عنوان "بازاريابي در زمان واقعي" نام دارد.

B) يك كمپين رسانه اجتماعي ناموفق

كمپين TWITTER از MCDONALD در سال 2012، يك مثال كمپين شبكه اجتماعي است كه به طور تاسف باري شكست خورد. #MXSSTORIES يك هشتگي بود كه توسط برند خود براي جلب توجه كاربران TWITTER ساخته شد. اما زماني كه كاربر رسانه اجتماعي شروع به استفاده از اين هشتگ براي برجسته نشان دادن داستان هاي وحشتناك خود استفاده مي نمود، تبديل به BASHTAG شد:

-" توجه كنيد، من در MCDONALD كار كرده ام. #MCDSTPRIES مي تواند مو بر تن تان راست كند و شما را وحشت زده سازد." (توسط TWITTER)

-#MCDSTPRIES هرگز قديمي نمي شود، KINDA يك جعبه شامل 10 عدد جوجه از MCDONALD را براي يك هفته زير خورشيد قرار داد. ( توسط LA TIMES)

براي اطمينان، شما چنين اشتباهاتي را در كمپين رسانه هاي اجتماعي خود مرتكب نمي شويد، در اين مقاله برخي از جزئيات كليدي كه بايد قبل از انجام فعاليت هايي در رسانه هاي اجتماعي ملاحضه كنيد، براي تان توضيح مي دهيم.

1.مشخص كردن اهداف استراتژيك

زماني كه بحث كمپين هاي رسانه اجتماعي مي شود، يك ضرب المثل قديمي در اين بين صدق مي كند: "شكست خوردن در برنامه ريزي، مقدمه شكست كلي مي باشد"
موفقيت كمپين هاي رسانه اجتماعي بر اساس داشتن اهداف واضحي است كه مي تواند به تكامل برنامه ريزي تان كمك شاياني كند. عامل هايي براي اين كمپين وجود دارد كه در موفقيت نقش مهمي را ايفا مي كنند- وضوح پيام، زمان بندي خوب، انتخاب كانال هاي رسانه اجتماعي صحيح براي مشخص كردن مخاطبين مورد نظر و غيره.
اهداف كوتاه مدت و بلند مدت كه مي خواهيد با اين رسانه هاي اجتماعي به آن برسيد را مشخص كنيد. به اهداف كوتاه مدت به عنوان قدم هاي كوتاهي براي رسيدن به اهداف بزرگ در تجارت خود فكر كنيد.

- آيا اين اهداف آگاهي از برند و طراحي وب سايت تان را تقويت مي كند؟
- مي خواهيد كه ميزان مخاطبين سايت خود را افزايش دهيد؟
- آيا مي خواهيد هويت برند و اعتبار  طراحي سايت  تان را ارتقاء دهيد؟
- آيا اهداف شما باعث بهبود فروش محصولات و سرويس هاي طراحي وب سايت تان مي شود؟
- آيا فالورهاي بيشتري مي خواهيد؟
- آيا مي خواهيد كه فالورهاي تان به شما و  طراحي سايت  و برندتان جذب شوند؟
- آيا مي خواهيد حجم مخاطبين طراحي وبسايت و برند خود را افزايش داده و ميزان درآمد خود را از  طراحي سايت  و تجارت خود افزايش دهيد؟
اطمينان حاصل كنيد كه اهداف كمپين رسانه اجتماعي تان با اهداف تجاري و  طراحي سايت  تان مطابقت دارد.
2. اجراي استراتژي ها و تاكتيك هايي كه از اهداف تان در تجارت و  طراحي سايت  پشتيباني مي كند
زماني كه براي كمپين رسانه هاي اجتماعي خود اهدافي را مشخص مي كنيد، آماده ساخت استراتژي هاي داخلي اين كمپين هستيد كه مي تواند به رسيدن آن اهداف تان بسيار كمك كند. مقرر كردن جزئيات استراتژي ها براي كمپين بازاريابي تان به اهميت برنامه تجاري تان مي باشد.
استراتژي و تاكتيك هايي كه بايد اجرا كنيد به اهدافي كه مي خواهيد توسط اين كمپين بازاريابي به آن برسيد، بستگي دارد. براي رسيدن به نتايج مورد نظرتان در اين كمپين، بايد در رسانه هاي اجتماعي متناسبي ايفاي نقش كنيد.
اگر قصد داريد تا افراد بيشتري از مخاطبين خود را جذب برند و  طراحي سايت  تان كنيد، بايد داراي يك تصوير رقابتي و ممتاز باشيد و توسط استفاده از تنها يك هشتگ در اين كانال هاي اجتماعي كه اين هشتگ را پشتيباني مي كنند، مخاطبين جديدي را به خود جلب نماييد، مانند FACEBOOK، TWITTER و INSTAGERAM.

3.ترويج كمپين رسانه اجتماعي

كليد اصلي براي اينكه به طور موثري كمپين رسانه اجتماعي خود را بازاريابي و تبليغ كنيد اين است كه پيش بيني هاي از خود براي مخاطبين تان فراهم سازيد. در هفته هايي كه در حال تبليغ كمپين بازاريابي خود هستيد، با فالورها و مشتريان برند و يا  طراحي سايت  خود در تماس باشيد، حتي اگر در مراحل اوليه آشنايي با آن ها و يا در مرحله اي قبل از ثبت نام مخاطبين تان در طراحي وب سايت خود مي باشيد.
به مشتركان  طراحي سايت  خود ايميل هايي ارسال كنيد تا به كمپين بازاريابي شما بپيوندند. با به اشتراك گذاري محتواهاي مربوطه به طور منظم در اين كمپين رسانه اجتماعي، سعي كنيد حضور خود را در تمامي شبكه هاي اجتماعي كه حضور داريد، تقويت ببخشيد.
به عنوان مثال، اگر تنها در رقابت هاي موجود در FACEBOOK حضور داريد، تنها اين كميپين را در اين مكان ترويج ندهيد، بلكه براي تمامي شبكه هاي اجتماعي ديگر اين محتواها را ساخته و به اشتراك بگذاريد.

4. دعوت به جذب به برند و  طراحي سايت 

جذب مخاطبين به برند و طراحي وب سايت تان بايد در تمام طول مراحل كمپين رسانه اجتماعي تان باشد- حتي قبل از راه اندازي، در طول اجرا و بعد از اتمام پروسه كمپين تبليغاتي در رسانه هاي اجتماعي. رسانه هاي اجتماعي به صورت مباحث و گفت و گو دو جانبه فعاليت و عمل مي كند نه به صورت اينكه تنها يك نفر سخن بگويد. از اين رو، جذب به برند و طراحي سايت براي تمام كمپين هاي رسانه اجتماعي براي رسيدن به موفقيت بسيار ضروري مي باشد.

اما چگونه مي توانيد اين جذب به برند و طراحي سايت خود را پرروش دهيد؟ مثال هاي زير را در اين زمينه بررسي كنيد:
پيش از راه اندازي و راه اندازي
براي مهيج و سرگرم ساختن فالورهاي كنوني تان، به فكر ارتباط با آن ها باشيد.
تويت در بالا از Domino’s Pizza UK مثال خوبي از "چگونه يك برند مي تواند مراحلي را براي راه اندازي كمپين رسانه اجتماعي خود تنظيم كند" مي باشد. آن ها براي هر يك تويت، يك پيتزاي رايگان ارائه مي دارند.

 در طول كمپين بازاريابي رسانه اجتماعي

بروزرساني ها، بهترين راه مهيج و با انگيزه نگه داشتن افرادي است كه برند و طراحي سايت تان را دنبال كرده و حمايت تان مي كنند. شما مي توانيد با اشتراك گذاري اطلاعاتي درباره كمپين در حال پيشرفت تان توسط توييت و يا پست فرستادن هاي بروز و جديد، مخاطبين خود را مطلع سازيد. شما به اين ترتيب مي توانيد افرادي كه در TWITTER همراه شما هستند را در طراحي سايت خود نيز داشته باشيد و بازديدكنندگان بيشتري را جذب طراحي وب سايت خود نمايد.

تويت بالا از STARBUCK در طول كمپين "TWEET- A- COFFE" نشان مي دهد كه آن ها به چه ميزان با فالورهاي خود در تعامل هستند و آن ها را در طول اين كميپين پشتيباني مي كنند.

پست هاي كمپين رسانه اجتماعي
جذب مشتريان طراحي سايت و يا برند از طريق پست گذاشتن، بهترين راه افزايش مشتريان وب سايت، ساخت هويت برند و پرورش وفاداري آن ها به طراحي سايت تان مي باشد.

EVIAN، برند آب معدني با كمپين #AmazingBabyRescueMe مخاطبيني را به خود جذب نمود، و در ازاي اين جذب شدن به آن ها كوپن هاي تخفيفي ارائه نمود.

همراهي با مخاطبين جذب شده به برند و يا طراحي سايت تان در نهايت شما را به ميزان مشتريان بيشتري در طراحي وب سايت تان سوق مي دهد. اين همراهي به مخاطبين طراحي سايت و يا برندتان اطمينان مي دهد كه با تجارتي رو به رو شده اند كه ارزش آن ها را مي دانند و به اين ترتيب به شما و برندتان اطمينان مي كنند.

5.معيارهاي خود را آناليز كنيد
بهترين راه براي درك اينكه آيا تلاش هاي بازاريابي تان موفقيت آميز مي باشد يا خير، با ارزيابي كمپين بازاريابي تان مي باشد. تنها راهي كه بايد اين امر را انجام دهيد با آناليز كردن پست هاي مربوط به كمپين تان مي باشد. انجام آناليزها روي پست هاي تان مي تواند داده هايي را درباره اين كه پست شما چه تاثيراتي را بر مخاطبين مي گذارد و تعداد دفعاتي كه ديده مي شود، به اشتراك گذاشته مي شود و لايك مي شود را در اختيارتان مي گذارد و به شما اجازه مي دهد تا كنترل كاملي روي اين پروسه داشته باشيد. شما مي توانيد نتايج اين آناليزها را با اهداف اصلي خود مقايسه كنيد.

رسانه هاي اجتماعي، بهترين سيستم عامل براي ارتباط با مشتريان سايت و دريافت نتايج قابل سنجش تان مي باشد. اگر كمپين رسانه هاي اجتماعي تان با دقت و به خوبي اجرا و راه اندازي شود، شانس با شما همراه است و اين كمپين شما فراگير خواهد شد و به برند و طراحي سايت تان كمك مي كند تا به نتايج دلخواه خود برسيد. اجزاي كليدي ذكر شده در اين مقاله، شما را از شكست خوردن در اين زمينه محافظت مي كند و برند و طراحي سايت تان را جزو نتايج اول موتورهاي جستجو قرار خواهد داد.

اين كمپين هاي رسانه اجتماعي باعث شناخت هر چه بيشتر شما مي شود و باعث آشنايي مخاطبين با محصولات و سرويس هاي ارائه شده در طراحي وب سايت تان مي شود كه نرخ فروش و ميزان درآمد از طراحي وب سايت تان نيز ارتقاء مي يابد. از اين رو مي توانيد يك برند و يا وب سايت شناخته شده اي داشته باشيد كه در سراسر رسانه اجتماعي حضور داريد. بايد اين را قبول داشته باشيم كه اهميت رسانه هاي اجتماعي امروز غير قابل انكار است و نمي تواند مورد چشم پوشي قرار گيرد.

اين اهميت به طور قطع روز به روز افزايش خواهد يافت، از اين رو داشتن وجه اي فعال در رسانه هاي امروز مي تواند به مشهوريت هر چه بيشتر شما در سال هاي آينده نيز كمك كند و اين موضوع به اين معني است كه شما روز به روز مي توانيد ميان رقيبان خود بدرخشيد و برندي باشيد كه تمام مردم درباره آن صحبت مي كنند و اين هدف تمامي تجارت ها و تمامي حرفه ها مي باشد. موفق باشيد!

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۴:۲۴

برند سازي بعد از  طراحي سايت به كسب وكار شما كمك ميكند كه فروش بيشتر و بهتري را تجربه كنيد. در اين زمان است كه تازه ميتوانيد هزينه هاي بيشتري براي كسب وكار و خدمات خود دريافت كنيد . در ادامه همراه با  طراحي سايت باشيد.

واقعيت اين شرايط اندكي متفاوت مي باشد، و همه مشتريان زود و يا دير اين موضوع را مي فهمند. آن ها تمام نا اميدي و خستگي خود را به طراح سايت نسبت مي دهند و دليل شكست خود را طراحي سايت مي دانند. اما بايد اين را بدانيد كه در اين جا طراحي و يا طراح وب مقصر نيست، بلكه اين صاحب وب سايت كه براي سايت خود چه به صورت آنلاين و چه به صورت آفلاين تبليغي نكرده است.

 در اين مقاله  طراحي سايت  ، ما نگاهي مي اندازيم به اين كه طراحان و بازاريابان چگونه مي توانند برخي شرايط را بهبود دهند تا مشتريان شان به موفقيت دست يابند، و يا حداقل چه توصيه ها و پيشنهاداتي را بايد به مشتريان ارائه داريد تا از ارسال ايميل هاي نامناسب به مخاطبان خود خودداري كنند تا نتايج نااميد كننده خود را به شما نسبت ندهند.

تنها  طراحي سايت  كافي نمي باشد، مگر اين كه تجارت منحصر به فردي را در اختيار داشته باشيد.

ساخت حضور آنلاين موفق بدون هيچ تبليغاتي تقريبا غير ممكن مي باشد. تنها راه براي انجام اين كار واقعا اين مي باشد كه مواردي را بسازيد كه كاملا حيرت انگيز باشند به گونه اي كه خود به تنهايي به بازاريابي و تبليغ بپردازد. احتمال وقوع چنين اتفاقي بسيار اندك است، از اين رو استراتژي هوشمندانه اي به نظر نمي رسد. شما بايد وب سايت خود را به هر صورت تبليغ كنيد. اين امر ضرورتا به اين معنا نمي باشد كه بايد پول هاي زيادي را خرج كنيد، بله كه به معني كارهايي است كه بايد انجام دهيد. تنها ساخت و طراحي يك سايت نمي تواند موفقيت را تضمين نمايد.

 يك نام انتخاب كنيد و از همان جا پيش رويد.

همان طور كه در هر برندي آشكار است، يك نام تجاري مي تواند شروع خوبي در اين زمينه محسوب شود. به اثبات و مداركي نياز داريد؟ زماني كه يك شاهزاده نياز دارد تا نام خود را به يك سمبل تغيير دهد و مردم به عنوان "هنرمند اسبق شناخته شده" به او مراجعه كنند، در جامعه بسيار همه گير و فراگير مي شود، زيرا روز هاي زيادي درباره آن صحبت مي شود، مسخره مي كنند و يا تقليد هايي را در مي آورند. همه اين مواردي كه به صوررت ناگهاني باعث شناخته شدن شاهزاده مي شود، از آن پس مورد توجه مردم قرار مي گيرد.

يك نام خوبي را انتخاب كنيد، نامي كه شما را پايدار نگه دارد. يك نام ايده آلي كه مي تواند ارتباطات مثبتي را باعث شود، براي يادآوري آسان باشد، براي تلفظ كردن راحت باشد و به صورت جهاني بتوانند آن نام را ذكر نمايند. انتخاب يك اسم سخت تر از آن است كه تا به حال فكرش را مي كرده ايد.

زماني كه درباره يك اسم خوب تصميم گرفته ايد، قدم اول بايد خريد نام دامنه باشد. سپس مي توانيد درباره مواردي مانند ساخت و طراحي لوگو و يا رنگ هايي كه باعث ماندگاري و پايدار ماندن آن ها مي شود، صحبت به ميان بياوريد. نام شما مهم ترين سند و مدرك تجاري شما مي باشد، از اين رو احترام و ارزش زيادي براي آن قائل شويد.

  لوگو خود را براي ارزيابي، هم چنين در زمينه رنگ و يا تك رنگ بودن و قابل شناسايي بودن ساده بسازيد.

لوگو ها نيز بسيار با اهميت مي باشند، زيرا شما مي خواهيد تا آن را در طراحي سايت خود قرار دهيد، از اين رو طراحي لوگو بايد به گونه اي باشد كه در طراحي سايت  به خوبي نمايان شود. به طور مثال بسيار آشكار است كه لوگو هايي كه به سادگي در يك فضاي مستطيلي جاي مي گيرند بهتر از لوگو هايي مي باشند كه به شكل يك دايره بزرگ هستند، زيرا دايره ها به خوبي مقياس نمي شوند. شما فضاي بسياري را در حاشيه يك دايره از دست مي دهيد، زيرا سايت ها به گونه اي مي باشند كه هر چيزي را درون يك فضاي مستطيلي جاي مي دهند. اندازه دايره مشخص مي كند كه چه اندازه فضاي مستطيلي بايد در طراحي براي آن در نظر گرفته شود.

يك لوگو خوب هم چنين بايد به سادگي قابل شناخت باشد حتي زماني كه در رنگ هميشگي و معمولي خود نشان داده نشود. اين يك اشتباه رايج براي طراحان گرافيكي بي تجربه مي باشد كه لوگو هايي را مي سازند كه بر اساس رنگ ها طراحي شده است و اين است شناحت آن ها از رنگ هايي كه بايد در طراحي استفاده كنند. اين اشتباه را تكرار كنيد و به پايداري طراحي لوگو خود فكر كنيد، حتي اگر تغيير رنگ يافت.

 قبل از اين كه طراحي سايت را بسازيد، صفحات رسانه اجتماعي را براي آن به وجود بياوريد.

شايد اين مورد اندكي غير عادي به نظر برسد، اما دليل خوبي براي اين امر وجود دارد. شما مي توانيد از رسانه هاي اجتماعي قبل از راه اندازي وب سايت تان براي وابسته كردن و جذب كردن مردم و طرفداران استفاده كنيد.

 طرفداران زيادي را در رسانه هاي اجتماعي جذب كنيد و روي اين مورد تا جايي كه مي توانيد سرمايه گذاري نماييد.

فرقي ندارد كه ديگر چه كارهايي انجام مي دهيد، مهم ترين چيزي كه قبل از راه اندازي وب سايت برند خود بايد در وهله اول انجام دهيد، جذب طرفداران نسبت به برند و تجارت تان است. و يا حداقل بايد اطمينان حاصل كنيد كه آن ها نام شما را مي دانند و هميشه آن را به ياد خواهند داشت.

JOHN WEST (توليد كننده محصولات كنسرو ماهي) اين امر را در اواخر دهه 1990 و ابتداي دهه 2000 زماني كه ويدئو تبليغاتي خود را منتشر كرد و مردم را تشويق به اشتراك گذاري آن نمود، با موفقيت انجام داد. ديگر برند ها نيز اين روند را پيروي كردند، مانند صنايع لبنيات PANDA.

زمان خود را روي موارد كوچك و ناچيزي هدر ندهيد. هر كاري كه مي خواهيد انجام دهيد فرقي ندارد، آن را بزرگ و برجسته بسازيد. اطمينان حاصل كنيد كه هر كسي درباره آن صحبت مي كند. اين تبليغات كه درباره آن صحبت نمودم مربوط به سال هاي پيش است و هنوز هم درباره آن ها در اين مقاله صحبت مي كنم، اين امر مي تواند ميزان فراگير بودن آن ها را مشخص كند. اين مورد يك نوع مشهوريتي است كه بايد به آن دست يابيد.

چه باور كنيد يا خير، به راحتي مي توانيد براي بازاريابي و تبليغات تجارت و طراحي وب سايت خود، با مردم در تعامل و ارتباط باشيد. مي توانيد داده هاي شخصي در وب سايت هاي نظير FACEBOOK و LINKEDIN از مردم بيابيد و از اين طريق مي توانيد كاربران و مخاطبين تجارت و طراحي وب سايت خود را مشخص كنيد. اختصاص دادن زماني براي ارسال پيام شخصي به طرفداران و فالورها و حتي ارسال پيام در گروه ها، نشان دهنده ويژگي هاي بسياري مي باشد: استفاده از نام ها نيز مي تواند بسيار كمك كننده باشد.

 صفحه "به زودي خواهد آمد" را به صورت شگفت انگيز بسازيد.

برخي كارشناسان به شما مي گويند كه از اين مرحله صرفه نظر كنيد، و شايد هم بگويند كه معرفي و بيان كردن اين كه صفحه و يا سايت شما در حال ساخته شدن مي باشد، ايده بسيار بدي است.

اما آيا واقعا اين طور مي باشد؟ شانسي در اين جا وجود دارد كه توسط كمپين بازاريابي كه در مرحله 5 توضيح داديم به ميان آمده است، مردم زيادي سعي مي كنند تا قبل از آماده بودن وب سايت تان براي راه اندزي شدن، آن را بررسي نمايند.

اشكالي ندارد، تا جايي كه مي توانيد آن ها را نسبت به سايت و تجارت خود مشتاق نگاه داريد. اجازه دهيد تا اين صفحه شما را بوك مارك كنند و از آن ها بخواهيد تا در RSS FEDD شما اشتراك يابند، اجازه دهيد تا توسط آدرس ايميل شان با شما در تماس باشند و غيره. هر كاري كه مي كنيد فرقي ندارد، در هر صورت اينكه به آن ها بگوييد كه وب سايت شما چه زماني براي مشاهده شدن و بازديد كردن آماده مي باشد را ساده سازيد.

تنها اطمينان حاصل كنيد كه شما اين كار را نصفه و نيمه انجام نمي دهيد. شما بايد در اين مرحله مانند مراحل ديگر تمام سعي خود را بكنيد و صفحه اي را بسازيد كه جمعيت زيادي را به خود جلب نمايد. به طور ايده آل مردم با يكديگر درباره اينكه چقدر وب سايت در حال ساخت شما حيرت انگيز مي باشد، صحبت مي كنند و اين امر مي تواند در ذهن آن ها پيش بيني هايي را به وجود آورد كه امكان دارد كه سايت واقعي آن چنان كه مي گويد، عمل نكند. از اين رو آن ها واقعا مي خواهند وارد سايت تان شوند تا همه چيز بر آن ها اثبات شود.

 وب سايتي را بسازيد كه همان طور كه قول داده بوديد، عمل نمايد.

اگر در حالي كه وب سايت تان در حال ساخته و طراحي شدن مي باشد، قول هاي فراواني درباره آن بدهيد، بايد در آينده و زماني كه كار ساخت سايت به اتمام رسيد، انتظارات مردم و كاربران را برطرف سازيد. هر چه كه مي سازيد فرقي ندارد، در هر صورت بايد به اندازه اي بزرگ، متناسب، مربوطه و بهتر از هر چيزي كه از قبل وجود داشته است، نمايان شود.

تمامي اين موارد گفته شده براي اين كه به موفقيت دست يابيد و در ديد مردم متمايز ديده شويد و در ميان رقيبان تان سربلند بيرون بياييد، صدق مي كند. وب سايت شما بايد به طور آشكاري خوب كار كند، اما به اين معنا نيست كه همه موارد را در سايت قرار دهيد به گونه اي كه نتوانيد هدف سايت را براي كاربران و مخاطبان مشخص نماييد. شما دقيقا بايد بدانيد كه چرا هر چيزي كه در صفحه شما ظاهر مي شود، در آن جا وجود دارد. اين وب سايت بايد براي جستجويابي آسان بوده و به خوبي برنامه ريزي شده باشد. محتوا ها مخصوصا متن ها در طراحي وب سايت حرف اول را مي زنند.

 تجربه ارتباط با شما را براي كاربران خود دلپذير بسازيد.

كاربران وب سايت براي رفتارهاي نامناسب شان عذر و بهانه اي ندارند. شما بايد يك ميزبان خوب باشيد و از بازديد كنندگان خود مراقبت كنيد. خدمات سرويس دهي شما بايد واقعا استاندارد باشد و هر كسي بايد براي ارتباط برقرار كردن با شما مسير راحتي را طي نمايد. بايد حضور در رسانه هاي اجتماعي خود را حفظ كنيد و از كارمندان و پرسنل متخصص و با تجربه اي كمك بگيريد تا بتوانيد وظايف و عملكرد هاي خوب و كاربردي را در وب سايت خود به نمايش بگذريد.

صراحت در گفتار در  طراحي سايت  و تجارت، چيزي است كه براي استراتژي بازاريابي از طريق رسانه هاي اجتماعي اهميت دارد.

پيروي كردن از توصيه هاي بالا به شما كمك مي كند تا يك برند آنلاين بسيار قدرتمندي را بسازيد كه مخاطبين بسياري را جذب مي كند و از آن ها مي خواهد تا شما را دوست بدارند و همراه شما باقي بمانند. كليد اصلي اين مي باشد كه ماهيت و اصليت خود را به درستي نگاه داريد و آن چه كه مردم مي خواهند را به آن ها ارائه كنيد و با بهترين بودن خود، بتوانيد توجه بسياري از مردم را جلب نماييد.

يك برند مردمي، برندي است كه مي تواند مردم را بيشتر با تجارت و طراحي وب سايت همراه كند. اين همراهي و به اشتراك گذاري و بسط اين همياري و همراهي بسيار ضروري است، مخصوصا براي برندهاي كوچك تر. اجازه دادن به مردم براي مشاهده كردن بخش تجاري و مردمي برند و  طراحي سايت  تان، مي تواند بسيار شگفت انگيز باشد.

در نهايت بايد گفت كه هر چقدر هم كه  طراحي سايت  جذاب و زيبايي داشته باشيد، بايد به فكر حضور آنلاين خود در قالب يك برند و يا يك لوگو باشيد. تنها در اين صورت است كه مي توانيد به اهداف اقتصادي و تجاري خود دست يابيد و به موفقيت برسيد.

[ ۱ ]
تاریخ امروز
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ