خرید سیگار برگ
مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
آموزش آشپزی
آموزش شیرینی پزی
آموزش کافی شاب
تور کویر مرنجاب
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
سنگ تراورتن
سارين وب ديزاين
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۶:۴۴

تا حالا با وبسايت هايي روبه رو شده ايد كه براي يافتن اطلاعات به آنها سر زده ايد اما  طراحي سايت آنها به گونه اي بوده كه جز خستگي و زحمت براي شما چيز ديگري به دنبال نداشته است . در دنياي  طراحي سايت و رابط كاربري ، تله هايي وجود دارد كه ميتواند كسب وكار و البته  طراحي سايت آنرا به حاشيه براند . در ادامه همراه باشيد تا باهم اين تله ها را بيشتر بررسي كنيم . 

فرم ها در  طراحي سايت 
فرم ها براي جمع آوري اطلاعات درباره كاربران، مشتريان و مخاطبين بسيار ضروري مي باشند. شما نمي توانيد آن ها را مجبور به استفاده از اين فرم ها كنيد؛ اما فرم هاي به خوبي طراحي شده به گونه اي مي باشند كه خود مخاطبين و يا كاربران دوست دارند آن ها را پر نمايند.

فرم ها بايد درباره اين كه سايت ها به دنبال چه اطلاعاتي مي باشند، سوالات اندكي از كاربران بپرسند. يكي از بزرگ ترين مشكلات فرم هاي آنلاين موقعي است كه هيچ دستورالعملي در آن وجود نداشته باشد.

فرمت ها در  طراحي سايت 
زماني كه از افرادي براي دريافت اطلاعات بخصوص سوالاتي را مي پرسيم، بايد مشخص كنيد كه دقيقا به دنبال چه چيزي مي باشيد.

اگر شما نياز به يك فرمت خاص براي برخي موارد داريد مانند تاريخ، زمان و يا هر اطلاعات فرمت بندي شده ديگر، بايد يك مثال بياوريد. هيچ چيز سردرگم كننده تر از پر كردن يك فرمي نمي باشد كه زماني كه كارتان به اتمام رسيد، پيام هاي خطايي را مشاهده كنيد.

 

كادر بندي متن در  طراحي سايت 

خيلي زيبا است كه طراحان در اين زمينه بسيار هوشمندانه پيش بروند و اشاراتي درباره نوع اطلاعاتي كه مي خواهند از كاربران دريافت نمايند، ارائه دارند، آن ها مي توانند اين كار را با متن پيش زمينه در فيلد هاي فرم انجام دهند. در حالي كه اين روش بسيار راحت مي باشد، اما در برخي مواقع در وب سايت ها با متن هاي پيش زمينه اي در فرم ها برخورد كردم كه حتي زماني كه شروع به تايپ كردن مي كنيد، محو نمي شوند. 

پيام هاي خطا در  طراحي سايت 

هيچ چيز خسته كننده تر از اين نمي باشد كه تلاش كنيد در وب سايت كاري را انجام دهيد و با پيام هاي خطا به گونه اي مواجه شويد كه هيچ اطلاعاتي را در بر ندارد و يا اطلاعات كافي وجود ندارد. اگر يك كاربر سايت با يك خطا رو به رو شود، بايد حتما توضيحي از اشتباهي كه پيش آمده و چگونگي برطرف كردن آن به او ارائه شود.

براي مثال، اگر در هنگام ورود به يك وب سايت با بخش نام كاربري و پسوورد مواجه شديد و اگر در هنگام وارد كردن اين دو مورد اشتباهي انجام داديد، بايد به شما گفته شود كه اشتباه در كجاست، مربوط به پسوورد است يا نام كاربري. با توجه به اين كه لاگين هاي بسياري در سايت ها وجود دارد، به راحتي مي توانيد انواع نام هاي كاربري و پسوورد ها را دريابيد.

به طور مثال اگر در هنگام ورود به سايتي با پيام خطايي مواجه شدم كه مربوط به نام كاربري و پسوورد مي باشد و مرا به خوبي تفهيم كند كه آن ها دقيقا با پروسه موجود در طراحي وب سايت مطابقت ندارند و سايت نمي تواند با آن ها سازگار شود، شروع به اصلاح نام كاربري و يا پسوورد خود مي نمايم، مانند اضافه كردن 2 حرف بزرگ و يا يك شماره، حرف كوچك و يا يك نقطه و يا حتي يك نشانه. 

تيترهاي بزرگ جستجو در  طراحي سايت 
نمي دانم اين مورد مشهور باشد يا خير اما من بارها آن را مشاهده كردم و در وب سايت هاي زيادي مواجه شدم. اين مسئله به اين ترتيب است كه يك تيتر بزرگ و تمامي عوامل جستجويابي زماني كه به سمت پايين اسكرول مي شود، محتواهاي بسياري را از ديد پنهان مي سازد. اين مورد زماني كه در ارتباط با مخفي شدن بخش هايي باشد كه بسيار اهميت دارد و شما هميشه به آن نياز داريد، وضع را بدتر مي سازد.

 كنتراست كم در  طراحي سايت 

چشمان من خوب مي بينند. من طرفدار درك كردن و فهميدن متن ها و يا آيكون هاي ذغالي در يك پيش زمينه مشكي نمي باشم. هيچ كس در چنين صفحاتي وارد نمي شود. كنتراست عامل مهمي در  طراحي سايت  ها مي باشد و بسيار حائز اهميت است.

متن ها در  طراحي سايت 
هر متني بايد به راحتي خوانده شود، به عبارت ديگر بايد وزن كافي داشته باشد تا به راحتي خوانده شود. وزن 100 فونت ها هيچ گاه مكاني در وب سايت ها ندارند (مگر در شرايط بخصوص). استفاده از يك فونت بسيار كوچك در گوشي هاي همراه هم به سادگي مشكل ساز است. در طراحي وب سايت ها بايد كنتراست كافي وجود داشته باشد تا چشمان كاربران حروف را تشخيص دهند.

رنگ ها در  طراحي سايت 
براي تمامي عوامل يك وب سايت، بايد كنتراست قابل درك ميان رنگ ها وجود داشته باشد. هر متني بايد با پيش زمينه اي كه در آن قرار مي گيرد، كنتراست داشته باشد. اين امر مي تواند درباره هر لينكي، هر عامل جستجويابي و يا آيكوني صدق نمايد. خيلي سخت نيست تا دريابيد كه به دنبال چه چيزي هستيد.

دكمه هاي دعوت به عمل در  طراحي سايت 
مانند ديگر لينك ها و عوامل جستجويابي، دكمه دعوت به عمل شما بايد با كنتراست بالايي در طراحي سايت نمايان باشد. اگر شما مي خواهيد تا بازديد كننده وب سايت عكس العملي را نشان دهد، بايد آن را برجسته بسازيد، بايد به راحتي خوانده شود و بايد به سرعت بارگيري شده و واضح به نظر برسد. به نظر نمي رسد كه سايت هاي بسياري ديده باشيد كه دكمه دعوت به عمل و يا هر عامل دعوت به عمل ديگر خود را از ساير عوامل متمايز نسازد. گاهي اوقات، اين مورد اصلا يك دكمه نيست بلكه يك لينك متني ساده با فضاي خالي زياد در اطراف آن مي باشد.

 

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۱۴:۰۰

 باز برگشتيم سر  طراحي سايت  و اهميت داشتن يا نداشتن آن ؟ اگر بازهم قانع نشده ايد كه  طراحي سايت براي كسب وكار شما ميتواند مفيد باشد حتما اين مقاله را تا انتها بخوانيد . در ادامه همراه با  طراحي سايت باشيد.

– هميشه و همه جادر دسترس‌تر باشيد

يك وب سايت بعد از  طراحي سايت گستره‌ي جغرافيايي دسترسي‌پذيري بسيار بزرگ‌تري نسبت به آدرس فيزيكي يك شركت دارد. براي اينكه مشتريان شما بتوانند به وب سايت شما و در نتيجه به شما مراجعه كنند فقط و فقط احتياج به يك اتصال اينترنت دارند. تفاوتي ندارد كه مشتريان شما كجا باشند، هر كجاي دنيا شبكه اينترنت مي‌تواند ارتباط مشتري را با شما برقرار كند.

نكته ديگر در بحث دسترسي‌پذيري شما زمان است. مشتريان شما نهايتاً طي ساعات اداري كاركرد شما مي‌توانند به محل شركت شما مراجعه كنند، اما مراجعه مشتري به وب سايت محدوديت زماني ندارد و در هر ساعت از شبانه‌روز، حتي در ايام تعطيل مشتري مي‌تواند از طريق وب سايت با شما در ارتباط باشد و از خدمات ارائه شده توسط شما بهره‌مند شود.

طبيعتاً هرقدر ارتباط مشتري با شما بيشتر باشد، امكان ارائه خدمات يا فروش محصولات افزايش مي‌يابد و اين امر باعث رونق كسب و كار شما خواهد شد.

– بايد ديده بشويد

براي بيش‌تر ديده شدن كسب و كارتان چكار مي‌كنيد؟ مسلماً اولين گزينه‌اي كه پس از شنيدن اين سؤال به ذهنتان مي‌رسد، تبليغات است، اما گستره‌ي تبليغات در خارج از شبكه‌ي اينترنت به دليل گران‌تر بودن هزينه تبليغات محدودتر بوده و انتخاب‌هاي شما را محدودتر مي‌كند.

–بعد از  طراحي سايت روي سئو يتان كار كنيد

يكي از مهم‌ترين دلايلي كه باعث مي‌شود يك وب سايت در بهبود رونق كسب و كارتان تأثير داشته باشد، موتورهاي جستجوي اينترنتي و در صدر آن‌ها گوگل است. همانطور كه مطلع هستيد گوگل يك موتور جستجوي قدرتمند است كه كاربران اينترنتي را بر اساس جستجوي كلمات يا عباراتي به وب سايت‌هاي مد نظرشان هدايت مي‌كند. 

– خدمات و محصولات خود را بهتر معرفي كنيد

يكي از ويژگي‌هاي استفاده شبكه اينترنت براي مديريت كسب و كار صرفه‌جويي در زمان مشتري و فروشنده است. فروشنده مي‌تواند يكبار توضيحات و تصاوير محصولات و خدمات خود را بر روي وب سايت قرار داده و از تكرار دائم آن‌ها براي مشتريان جلوگيري كند. 

– از مشتريان خود بازخورد دريافت كنيد

نظر مشتريان بسيار مهم است. در بسياري از موارد نظرات مشتريان به‌قدري سازنده مي‌باشند كه تأثيرات آن رونقي باور‌نكردني به كسب و كار شما خواهد بخشيد. داشتن يك وب سايت در جهت دريافت بازخورد از مشتريان از اين نظر حائز اهميت است كه در وب سايت با استفاده از فرم‌هاي نظرسنجي و تماس با ما و احياناً بخش‌هاي كامنتينگ، دريافت نظر بسيار آسانتر است. مشتريان وب‌سايت آرامش خاطر و فرصت بيشتري در مقايسه با مشتريان حضوري شما خواهند داشت و بازخورد بهتري را به شما ارائه مي‌دهند.

– در چرخه رقابت باقي بمانيد

بسياري از رقباي شما در حال حاضر اقدام به ايجاد وب سايت كرده‌اند و يا در صدد ايجاد آن هستند. اگر مي‌خواهيد از رقبايتان عقب نمانيد، هرچه سريعتر لازم است شما هم براي ايجاد وب سايتتان اقدام كنيد. توجه داشته باشيد در شرايط برابر گوگل به وبسايت‌هايي بهاي بيشتري مي‌دهد كه قدمت صفحات‌ آن‌ها بيشتر باشد. پس اگر فكر مي‌كنيد كسب و كار شما نياز به وب سايت دارد كه طبق موارد ذكر شده قطعاً دارد، همين امروز اقدام كنيد.

– به مشتريان خود اطلاع‌رساني كنيد

يكي از ويژگي‌هاي وب سايت‌هاي اينترنتي قابليت عضوگيري از كاربران خود مي‌باشد. كاربراني كه عضو وب سايت شما مي‌شوند،  با درج ايميل يا شماره تلفن خود يك راه ارتباط دائمي با خودشان به جاي مي‌گذارند. داشتن يك راه ارتباطي دائمي با مشتريان كمك شاياني به نگهداري يا حتي بازگرداندن مشتري به كسب و كار شما دارد. 

– بعد از  طراحي سايت آنلاين بفروشيد

با توجه به رشد سريع فروشگاه‌هاي اينترنتي و تجربه‌ي خوشايندي كه اين نوع خريد به جهت صرفه‌جويي در وقت و هزينه در اختيار مشتريان قرار داده است، در صورتي كه فروش محصول فيزيكي يا ارائه خدمات مجازي داشته باشيد، پس از گذشتن زماني از راه‌اندازي وب سايتتان مي‌تواند به صورت آنلاين و از طريق وب سايت نسبت به فروش محصولات يا ارائه خدمات اقدام نماييد. فروش آنلاين سريع‌تر از فروش سنتي متداول انجام مي‌شود و ويژگي‌هايي چون دريافت وجه به صورت نقد توسط درگاه‌هاي اينترنتي بانك را به همراه دارد كه باعث بهره‌وري كسب و كار شما مي‌گردد.

 

اميدواريم توضيحات فوق شما را به اين نتيجه رسانده باشند كه براي افزايش بهره‌وري كسب و كار سنتي‌تان نياز به يك وب‌ سايت داريد. نكته‌اي كه در بحث ايجاد وب سايت بسيار حائز اهميت است، رعايت اصول و استانداردهاي طراحي وب سايت مي‌باشد كه در صورت عدم رعايت مي‌تواند چشم انداز اميد شما را به ويرانه‌اي مايوس كننده  تبديل كند.  طراحي سايت  خود را حتماً به شركت‌هاي با تجربه در امر طراحي سايت بسپاريد.

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۰:۳۰

 فروشگاه هاي فيزيكي كم كم براي حضور در فضاي مجازي روبه  طراحي سايت فروشگاهي مي آورند . به طوريكه تا چند سال ديگه  طراحي سايت جزو يكي از ملزومات براي كسب وكار ها به حساب مي آيد . اما حال ميخواهيم ببنيم يك فروشگاه اينترنتي در  طراحي سايت چگونه موفق ميشود؟

در ادامه به ذكر برخي نكات خواهيم پرداخت پس همراه باشيد.

– قبل از  طراحي سايت نام مناسب براي كسب وكار خود انتخاب كنيد

اولين گزينه براي راه‌اندازي يك فروشگاه اينترنتي انتخاب نام فروشگاه و ثبت دامنه است. نام شما، برند شما را در ذهن مشتريان ثبت خواهد كرد. يك نام مناسب تا حد امكان كوتاه، مرتبط با كسب و كار و خاص است. بسياري از افراد گمان مي‌كنند اگر نام سايتشان را بر اساس ساختار يك وب‌سايت مشابه و موفق انتخاب كنند موفقيت بيشتري كسب خواهند كرد. از همين رو در بازار امروز فروشگاه‌هاي اينترنتي سايت‌هاي زيادي با پيشوند ديجي يا پسوند كالا مي‌بينيم.

در نظر داشته باشيد يك اسم شما را خاص نمي‌كند، اين شما هستيد كه با تلاش مي‌توانيد اسمي را خاص كنيد. پس نام سايتتان را بدون در نظر گرفتن اينكه سايت‌هايي كه پيش از شما آغاز به كار كرده‌اند انتخاب كنيد.

– سيستم مديريت محتواي مناسب با   طراحي سايت مناسب برگزينيد

سيستم مديريت محتوا، اطلاعات فروشگاه شما اعم از ليست كالاها يا خدمات، توضيحات آن‌ها، تصاوير، قيمت‌ها و … و اطلاعاتي شامل مشتريان، فرآيند خريد و ثبت سفارش و … را شامل مي‌شود.

اينكه چه سيستم مديريت محتوايي انتخاب مي‌كنيد بسيار مهم است. فرص را بر اين مي‌گيريم كه قصد برنامه‌نويسي اختصاصي براي فروشگاهتان نداريد و قصد داريد از سيستم‌هاي عمومي و متداول مثل ووكامرس، پرستاشاپ، اپن‌كارت يا … انتخاب كنيد.

اينكه چه سيستمي مناسب كار شماست تا حدي سليقه‌اي است. البته بايد امكانات هر سيستم را سنجيد و مشخص كرد كه كدام سيستم مديريت محتوا مي‌تواند آنطور كه شايسته است پاسخگوي نياز شما باشد. دقت داشته باشيد در ميانه راه تغيير يك سيستم مديريت محتوا كار چندان آساني نيست. پس بهتر است سيستمي انتخاب كنيد كه نياز به تغيير آن نباشد. در لينك زير برخي از معروفترين و متداول‌ترين فروشگاه‌سازهاي اينترنتي با يكديكر مقايسه شده‌اند.

پس از انتخاب سيستم مديريت محتواي وب‌سايت، نياز است كه ظاهري مناسب براي وب‌سايتتان در نظر بگيريد. يكي از ويژگي‌هاي ظاهر مناسب براي وب‌سايت علاوه بر زيبا بودن قالب، خاص بودن آن است. يعني قالبي كه توسط ديگران استفاده نشده باشد. تيم توسعه و  طراحي سايت  با طراحي قالب اختصاصي براي فروشگاه شما بر اساس بروزترين متدهاي روز طراحي وب‌سايت، ظاهري مناسب و كاربرپسند را به وب‌سايت شما خواهد بخشيد.

– هاست پرسرعت و مرغوب تهيه كنيد

همانطور كه مستحضر هستيد، هاست يا ميزباني فضايي است كه اطلاعات سايت شما شامل كدهاي برنامه‌نويسي سيستم مديريت محتوا، تصاوير، بانك‌هاي اطلاعاتي و … بر روي آن قرار مي‌گيرند. علاوه بر اينكه سرور ميزباني شما بايد پايداري بالايي داشته باشد و سايت شما را در تمام ساعات شبانه‌روز در دسترس مشتريان قرار دهد، عموما فروشگاه‌هاي اينترنتي مصرف زيادي از منابع سرور دارند و مي‌بايست سرويسي براي آن‌ها تهيه شود كه پاسخگوي اين نياز باشد. يك هاست كم منبع جز كلافگي براي شما حاصلي نخواهد داشت و باعث مي‌شوند نتوانيد بر روي هدف فروشگاه خود تمركز كنيد.

– كار خود را بعد از   طراحي سايت تخصصي كنيد

پس از آماده سازي ملزومات يك فروشگاه اينترنتي و راه‌اندازي وب‌سايت مي‌بايست بر روي كسب و كار خود متمركز شويد. بسيار ديده شده است كه فروشگاه‌هاي اينترنتي تصميم به فروش گستره‌ي وسيعي از انواع كالاها بدون تخصص كافي در خصوص بسياري از محصولاتشان مي‌كنند. مشتري زماني به شما اعتماد مي‌كند كه بداند در خصوص يك كالا اطلاعات كافي را داريد. اگر سؤالي در خصوص كالايي از شما بپرسد و نتوانيد پاسخ مناسبي داشته باشيد، به احتمال زياد مشتري را از دست خواهيد داد.

سعي كنيد حتي‌المقدور براي شروع كار، نسبت به فروش كالاها يا خدمات حرفه‌ي تخصصي خودتان اقدام كنيد و زياد از اين شاخه به آن شاخه نپريد. حتي فروشگاه‌هاي بزرگي كه امروزه مي‌بينيد تنوع بسياري زيادي در دسته‌بندي محصولاتشان دارند شروع كارشان با تخصص بر يك گروه از محصولات بوده است.

– شفاف باشيد

همواره اين نگراني براي مشتريان وجود دارد كه محصولاتي كه بصورت اينترنتي خريداري مي‌كنند ويژگي‌هاي ذكر شده در سايت فروشنده را نداشته باشد و يا به آن شكلي كه توضيح داده شده است نباشد. توضيحاتي كه در خصوص كالاها در وب‌سايتتان درج مي‌كنيد، دقيقاً و مو به مو بايد مطابق كالايي باشد كه قصد فروش آن را داريد. صداقت يكي از مهمترين اصول براي رسيدن به موفقيت در فروشگاه‌هاي اينترنتي مي‌باشد. اگر مي‌خواهيد جلب اعتماد كنيد شفاف باشيد، اين امر باعث مي‌شود تصور خوبي از برند شما در ذهن مردم نقش ببندد و اين موضوغ احتمال توصيه مشتريان فعلي به خريد از فروشگاه شما را به مشتريان بالقوه ديگر افزايش خواهد داد.

– مشتري را در جريان مراحل پس از ثبت سفارش قرار دهيد

يكي از مواردي كه توجه و اعتماد مشتري را به شما جلب مي‌كند اين است كه پس از ثبت سفارش و خريد كالا توسط مشتري، تمامي مراحل را از طريق ايميل و يا ترجيحاً پيامك اطاع‌رساني نماييد.

اينكه مشتري بداند كالاي خريداري شده دقيقاً چه زماني ارسال شده است باعث آسودگي خاطر بيشتر او و مشخص شدن زمان تقريبي دريافت كالا خواهد شد.

همچنين در صورت ارسال محصولات توسط پست كد پيگيري پستي به همراه لينك رهگيري مرسوله در سايت پست را در اختيار مشتري قرار دهيد تا امكان رهگيري مرسوله را بصورت آنلاين داشته باشد.

– بازه زماني ارسال مشخص و سريع باشد

بهتر است مشتري بداند در چه بازه زماني سفارش خود را دريافت خواهد كرد تا بر اساس آن براي وقت خود برنامه‌ريزي داشته باشد. از زمان‌بندي سيستم‌هاي ارسال محصول مثل پست و تيپاكس اطلاع حاصل كنيد و بر اساس آن به مشتري زمان حدودي ترجيحاً با مشخص كردن روز و براي مشترياني كه در شهر خودتان هستند با مشخص كردن بازه زماني بين ساعاتي خاص و امكان انتخاب بين بازه‌هاي مختلف فراهم كنيد.

دقت داشته باشيد كه در صورت مشخص كردن بازه زماني بسيار مهم است كه محصول دقيقاً در همان زمان به دست مشتري برسد. اينكه بازه زماني مشخص‌ نباشد قابل قبول تر از مشخص كردن يك بازه زماني اما تحويل در بازه زماني ديگري است. اين كار مشتري را بسيار دلسرد خواهد كرد و در صورتي كه مشتري شما برنامه‌ي ريزي مشخصي براي زمانش داشته باشد مي‌تواند براي هميشه او را از فروشگاه شما روي گردان كند.

– خدمات پس از فروش داشته باشيد

صرف فروش محصولات يا خدمات به يك مشتري نمي‌تواند تضمين كننده‌ي موفقيت يك فروشگاه اينترنتي باشد. شما به مشترياني نياز داريد كه بيش از يكبار از شما خريد داشته باشند. يك مشتري زماني به فروشگاه شما بازخواهد گشت كه از سفارش قبلي تجربه‌ي خوشايندي در ذهن داشته باشد. يكي از راهكارهاي جلب رضايت مشتري و افزايش احتمال بازگشت او، ارائه خدمات پس از فروش محصول يا خدمات مي‌باشد. سعي كنيد پس از هربار خريد با مشتري ارتباط برقرار كنيد و نظرش را در خصوص كالا يا محصول خريداري شده جويا شويد. به انتقادات احتمالي مشتري گوش كنيد و در صدد رفع آن برآييد. همچنين با توجه به اينكه بسياري از كالاهايي كه به صورت اينترنتي به فروش مي‌رسند از طريق پست، تيپاكس يا سرويس‌هاي ديگر ارسال مي‌شوند، با اين كار اطمينان خواهيد يافت كه كالاي فروخته شده به دست مشتري رسيده است.

تجربه نشان داده است كه مشتري از تماس فروشنده پس از تحويل كالا خرسند خواهد شد و اعتماد بيشتري به فروشگاه خواهد داشت و اين موضوع احتمال خريد مجدد مشتري را افزايش مي‌دهد.

– كاربري سايت آسان باشد

فروشگاه‌هاي اينترنتي از هر قشري با هر سطح اطلاعاتي مشتري دارند. هر كس كه به اينترنت دسترسي داشته باشد مشتري بالقوه شماست. دسترسي به بخش‌هاي مختلف سايت و ثبت سفارش بايد به ساده‌ترين شكل ممكن باشد تا همه مشتريان بتوانند به راحتي اقدام به ثبت سفارش خودشان بكنند. حتماً يك راهنماي تصويري از چگونگي انجام مراحل ثبت سفارش تهيه كنيد و لينك آن را به گونه‌اي در سايت قرار دهيد تا براي مشتريان جلب توجه كند.

– بعد از   طراحي سايت توليد محتوا را شروع كنيد

حتماً سعي بر اين داشته باشيد كه اطلاعاتي كه در خصوص يك محصول درج مي‌كنيد توسط خودتان توليد شده باشد. كپي اطلاعات از ساير سايت‌ها باعث كاهش رتبه سايتتان در موتورهاي جستجو يا اصطلاحاً افت سئو خواهد داشت. محتوا علاوه بر متن مي‌تواند شامل عكس‌هاي محصولات شما نيز باشد. سعي كنيد از محصولاتتان از زاويه‌هاي مشخص تصاوير با كيفيت تهيه كنيد. ترجيحاً از يك پس زمينه مشخص براي تمامي محصولات استفاده كنيد. عكس دقيقاً از همان محصولي باشد كه قصد فروش آن را داريد. طبيعتاً اينكه مشتري تصوير يك محصول را ببيند و محصولي با ظاهر ديگري دريافت كند چندان خوشايند نخواهد بود.

– به طور مداوم براي محصولات تخفيف در نظر بگيريد

يكي از راه‌هاي جلب توجه مشتريان به محصولات خاص، در نظر گرفتن تخفيف براي محصول مورد نظر است. سعي كنيد در بازه‌هاي زماني مختلف سود حاصل از برخي محصولات را كاهش داده و با تعيين قسمتي به عنوان محصولات تخفيف‌دار در صفحه اصلي، اين محصولات را به مشتريان عرضه كنيد. همچنين با ارسال خبرنامه نيز مي‌توانيد مشتريان قديمي را از تخفيفات در نظر گرفته شده با خبر سازيد.

– هزينه‌هاي پرداختي مشتري را كاملاً مشخص كنيد

عموما فروشگاه‌هاي اينترنتي دو هزينه از مشتري دريافت مي‌كنند. يكي براي محصول فروخته شده و ديگري هزينه ارسال. توجه داشته باشيد كه طي انجام مراحل ثبت سفارش ريز هزينه‌ها را دقيقاً براي مشتري مشخص نماييد تا مشتري بداند وجهي كه مي‌بايست پرداخت كند چقدر و بابت چه چيزي بود است. به‌خصوص اگر در فروشگاه خود روش پرداخت در محل را داريد حتماً بايد در هزينه‌ي نهايي كه به مشتري نمايش داده مي‌شود هزينه‌ي ارسال نيز ذكر شود تا در هنگام پرداخت مشكلي ايجاد نشود. بروز مشكلات اينچنيني، اعتماد مشتريان از را از فروشگاه شما سلب خواهد كرد.

– تبليغات را فراموش نكنيد

نه تنها براي فروشگاه‌هاي اينترنتي كه يكي از پايه‌هاي موفقيت هر كسب و كاري تبليغات هدفمند مي‌باشد. همواره بخشي از درآمد خود را براي تبليغات سرمايه‌گذاري كنيد. يكي از روش‌هاي تبليغاتي كه بازخورد بالا و نتيجه رضايت‌كننده‌اي مي‌تواند داشته باشد تبليغات ادوردز گوگل است. در صورت انتخاب كلمه كليدي مناسب مي‌توانيد درآمد بالايي از ورودي گوگل ادوردز كسب نماييد.

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۹:۲۳

در مطلب قبلي به نكاتي درباره اينستاگرام ماركتينگ بعد از طراحي سايت  و البته قبل از  طراحي سايت پرداختيم . در قسمت دوم با  طراحي سايت همراه باشيد. 

درباره بارگزاري تصوير در اينستاگرام بعد از  طراحي سايت 

هر چه بيشتر ياد بگيريد اينستاگرام چه كارهايي مي تواند انجام دهد، بهتر مي توانيد راه هايي براي استفاده تجاري از آن پيدا كنيد.

برنامه اينستاگرام را باز كرده و دوربين خود را فعال كنيد و يا اينكه عكسي را از گالري فايل هاي خود انتخاب كنيد. بهتر است سايز عكس شما 1080 در 1080 باشد.

در صورت لزوم يا علاقه مي توانيد با استفاده از فيلترهاي عكس اينستاگرام، كيفيت عكس خود را افزايش دهيد. شما مي توانيد رنگ ها را روشن تر كرده، شكل كلي تصوير را تقويت كرده، عكس ها را بچرخانيد يا نقطه تمركز عكس را تغيير دهيد.

يكي از اهداف و بازار كاربري اينستاگرام از ابتدا كاربران استفاده كننده از فيلتر هاي تغيير عكس بوده است كه سازندگان اين برنامه را بر آن داشته كه از اين كاربران به عنوان اولين مشتركان اينستاگرام استفاده كند. به همين دليل اينستاگرام داراي ويرايش‌گر عكس بسيار قدرتمندي است.

بعد از تكميل ويرايش عكس، شما بايد مرحله بعدي يعني اشتراك گذاشتن عكس را شروع كنيد. عكس هاي بدون شخصيت كه مصنوعي بودن آنها از دور نيز به چشم مي خورد، باعث كاهش تعامل كاربران شما مي شود.

عكس هاي غير منتظره و عكس هايي كه در موقعيت هاي طبيعي گرفته شده اند، تأثير بهتري دارند. بسياري از شركت ها از شبكه هاي اجتماعي متفاوت براي ايجاد تجربه هايي متفاوت استفاده مي كنند.

مثال لينكداين براي بحث هاي تجاري و كسب و كار، توئيتر براي به روز رساني بازاريابي محتوايي و بحث با مشتريان، و فيس بوك براي افزايش فرهنگي شاداب و به روز رساني اطلاعات شركت استفاده مي شوند.  اينستاگرام نيز برنامه اي عالي است كه بوسيله عكس گرفتن از لحظات خنده دار مي تواند به مفرح شدن صفحه فيس بوك شما كمك كند.

از خود خلاقيت نشان دهيد. بهتر است لوگوي خود را در تمام عكس‌ها بچسبانيد. اين كار در ارتقاي برند شما اهميت دارد. شما مي توانيد لوگوي خود را به صورت پيش فرض در گوشه تمام عكس ها قرار دهيد.

 بسياري از افراد چنين كاري انجام نمي دهند و نكته نيز همين است. شما بايد از روش هايي استفاده كنيد كه ديگران از آن بهره نمي گيرند. هر چيزي مي تواند به ارتقاي برند شما كمك كند و شما مي توانيد از هر فرصتي براي ارتقاي برند خود استفاده كنيد.

هشتگ چيست و در كسب وكار ها بعد از  طراحي سايت  چه كاربردي دارد؟

نماد پيش وندي كه قرار است درباره ي آن صحبت كنيم هشتگ نام دارد كه اين نماد از تگ هاي ابرداده به حساب مي آيد . كم و بيش در مورد هشتگ آشنايي داريد و در رسانه هاي مختلف درباره ي آن مطالبي را مشاهده كرده ايد. نوشته هاي كم و كوتاه در وبلاگ هاي موجود در انواع شبكه هاي اجتماعي مثل : فيس بوك و Twitter يا +Google نيز با كمك يك و يا چند كلمه ي وابسته ممكن است كه تگ شوند .

از ابزاري همانند هشتگ مي توانيد براي گروه بندي كردن اين گونه از پيام هاي وابسته به هم استفاده نماييد، به اين ترتيب افراد مي توانند هشتگ هاي مورد نظر را جستجو كرده و از طريق آن ها به پيام هاي مربوطه در متن دسترسي پيدا كنند . 

 

# (هشتگ) يك علامت تازه به حساب نمي آيد و به آن علامت Number Sign مي گويند. در شبكه هاي اجتماعي مختلف مي توان از هشتگ قبل از جمله ها يا در وسط و يا پايان جمله و چسبيده به كلمه اي خاص بهره گرفت ولي آن را نمي توان براي تعداد افزون تر از يك كلمه استفاده كرد . پس اگر شما بخواهيد براي بيش از چند كلمه و يا يك جمله هشتگ را به كار ببريد بايد تمامي آن كلمه ها را از طريق راهي به هم متصل نماييد.

 

هشتگ ابزاري كليدي براي سازمان دهي عكس هاي شما است. اين بخش از برنامه مي تواند به كاربران كمك كند عكس هاي خود را راحت تر بر اساس موضوعات پيدا كنند. بعد از اضافه كردن هشتگ در بخش توضيحات مي بينيد كه چقدر تعامل كاربران بالاتر مي رود. هشتگ امكاني همانند سيستم Tagging در امر سئو و طراحي سايت است .

اينستاگرام را بهتر از قبل بعد از  طراحي سايت استفاده كنيد

– استفاده از مشتريان :

وقتي شخصي از شما خريد مي كند از او بخواهيد تا از خود به همراه محصول خريداري شده يك عكس تهيه كند و برايتان بفرستد تا آن را در اينستاگرام آپلود كنيد. اين كار حس خوبي به خود آن شخص مي دهد و از طرفي باعث ايجاد اطمينان بيشتري در بقيه افراد مي شود و در صورتي خود آن فرد عكس را در حساب خود منتشر كند باعث مي شود دوستان او نيز به سمت شما جذب شوند.

– پشت صحنه را غافل نشويد :

اينكه اعضاي صفحه اينستاگرام شما بدانند كه واقعا چه كسي اداره كننده آن است ايجاد حس اطمينان مي كند بنابراين سعي كنيد يك عكس با چهره خندان از خودتان و يا محيط شركتتان تهيه كنيد و در يك مناسبت خاص آن را آپلود كنيد. مثال در سالروز يك سالگي فروشگاه تان و يا به مناسبت 5000 تايي شدن اعضاي صفحه اينستاگرام. البته در آپلود عكس از خودتان زياده روي نكنيد و فقط چند عكس محدود كافي است.

– ايجاد تحريك :

فالوور ها بهترين تبليغ كننده شما هستند در صورتي كه بتوانيد به هر نحوي آنها را تشويق به تبليغ بكنيد به نفع شما كار مي‌كنند. براي اين كار يكي از بهترين كارها برگزاري مسابقه يا CONTEST است . يك مسابقه اينستاگرامي معموال طوري طراحي مي شود كه كاربران را تشويق به اشتراك عكس از محصوالت يا محيط يك فروشگاه مي كند. 

– افراد مهم را فالو كنيد :

يكي از راه هايي كه افراد پيج شما را فالو كنند اين است كه شما آنها را فالو كنيد، طبق يك تجربه به از هر دو نفري كه شما فالو مي كنيد يك نفر شما را فالو خواهد كرد، هر چند اين كار زمان بر است ولي مي توانيد از اين روش براي جذب افراد مهمي كه ميشناسيد استفاده كنيد. مثال اگر كسي را ميشناسيد كه مي دانيد به محصولات شما علاقه دارد حتما او را فالو كنيد.

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۴:۵۱

اينستاگرام ، بزرگترين شبكه اجتماعي اشتراك گذاري عكس موبايلي است كه اين روز ها بسترخوبي براي برندسازي ، ديده شدن كسب وكار ها بعد از  طراحي سايت است . در ادامه همراه با  طراحي سايت باشيد.

در اين مقاله قصد داريم تا به اينستاگرام ماركتينگ در  طراحي سايت و بعد از  طراحي سايت بپردازيم. پس همراه باشيد.

بعد از  طراحي سايت ، اينستاگرام بهترين بستر ديجيتال ماركتينگ براي كاربران ايراني

با توجه به فعال بو‌دن و امكان دسترسي به اين شبكه اجتماعي قدرتمند و پر طرفدار در ايران شاهد حضور كاربران ايراني بسيار زياد و همچنين شركت‌ها و سازمان‌هاي ايراني در اين شبكه اجتماعي هستيم، تا جايي كه مشاهده مي‌شود سازمان‌هاي دولتي، بانك‌ها و مراكز درماني و عمومي دولتي و خصوصي و همچنين افراد مشهور ايراني بسياري در اينستاگرام حضور دارند.

امكان اشتراك گذاري آسان عكس ها و تصاوير مزيت بسيار بزرگي براي كسب و كار ها است (شركت‌ها، اشخاص، محصولات،  معرفي خدمات و … ) اين امكان، ثبت رويدادها, كنفرانس‌هاي صنعتي و گروه‌هاي كاربري ، محصولات توليدي، خدمات قابل ارائه و غيره را فراهم كرده و ميدان ديد آن‌ها را افزايش مي دهد. مشتريان دائم و احتمالي، محتواهاي نمايشي را دوست دارند بنابراين دقت كنيد كه در محتواهاي بازاريابي خود دائما از عكس و تصوير استفاده كنيد.

بايد به پروفايل‌هاي تان در شبكه هاي اجتماعي مانند ويتريني براي كسب و كارتان نگاه كنيد. چيزي كه اينستاگرام را به عنوان يك ابزار بازاريابي از ديگر شبكه هاي اجتماعي بهتر كرده است، امكان ايجاد تزئينات و زيبايي‌هاي بيشتر است. مي توانيد با قراردادن تصاوير زيبا از محصولاتتان كاربران را جذب كنيد و در اين تصاوير، از نورپردازي، رنگ‌ها و افكت هايي استفاده كنيد كه هرچه بيشتر به زيبايي محصول يا پيام تصويري‌تان بيافزايد. هرچه عكس ها، با كيفيت تر و زيباتر باشند، بهتر است.

ديجيتال ماركتينگ در  طراحي سايت با اينستاگرام سرعت بخشيده ميشود : 

همانطور كه مستحضر هستيد اساس كار اينستاگرام اشتراك تصاوير است، اما استفاده از عكس بعد  طراحي سايت در اينستاگرام چه تأثيري دارد؟

– جلب احساسات: يك محتواي نمايشي به گونه‌اي احساسات بازديدكننده را تحت تاثير قرار مي‌دهد كه يك محتواي متني قادر به اينكار نيست. به‌واسطه اپليكشن‌هايي كه اشتراك‌گذاري عكس‌ها و تصاوير آسان كرده، استفاده از متن در رده دوم اهميت قرار مي گيرد.

– ايجاد صميميت: عكس‌ها جنبه خصوصي شركت شما را نمايان مي‌كنند. اكنون مشتريان دائم و احتمالي مي توانند از طريق عكس‌ها و بدون رد و بدل ايميل با پيغام‌هاي مربوطه با برند شما ارتباط برقرار كنند.

– سرگرمي ها : در دنياي كسب و كار استفاده از اپليكشن‌هاي اشتراك گذاري تصوير و عكس يك فرصت عالي براي شماست تا مشتريان خود را از طريق مسابقات و ساير كمپين هاي تصويري به روشي لذت بخش سرگرم كنيد.

جالب است بدانيد كه اينستاگرام :

بيش ار 700 ميليون كاربر فعال ماهانه دارد!

بيش ار 200 ميليون كاربر فعال روزانه دارد!

حال شما به عنوان يك فروشنده و كسي كه مي خواهد در تجارت خود موفق باشد چگونه كار تبليغات را انجام مي دهيد؟ ترجيح مي دهيد از بازاريابي سنتي استفاده نماييد يا بازاريابي اينترنتي و يا در اين زمينه چه شبكه اجتماعي را مد نظر داريد و چه رسانه‌اي را انتخاب مي نماييد؟ قطعا به دنبال رسانه‌هايي خواهيد رفت كه طرفداران بيش تري دارند و بيش تر مورد توجه كاربران قرار گرفته و پر رفت و آمد تر هستند.

 

يادتان نرود كه  طراحي سايت يكي از راه هاي اعلام حضور در شبكه اينترنت است و براي حضور بيشتر در همه زمينه ها بايد ماركتينگ و ديجيتال ماركتينگ نيز بلد باشيد

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۰:۳۴

درقسمت اول نقش توييتر و ديجيتال ماركتينگ بعد از  طراحي سايت  به نكاتي اشاره كرديم ، در قسمت دوم به ادامه نكات مي پردازيم . در ادامه همراه با  طراحي سايت  باشيد . 

بعد از  طراحي سايت جذب مخاطب در توييتر يك امر نسبي است و مسلما فرمول قطعي و مشخصي ندارد. ممكن است هر لحظه ايده‌اي خلاقانه به ذهن شما برسد كه باعث جذب چندين فالوئر براي اكانت توييترتان شود. در ادامه سعي كرده‌ايم برخي از مواردي كه حاصل تجربه مي‌باشند و مي‌توانند بر جذب مخاطب شما در توييتر فارسي موثر باشند، را ذكر كنيم.

– پيوسته توييت ارسال كنيد :

يكي از عواملي كه باعث شناخته شدن برند شما در توييتر مي‌شود توييت پيوسته و دائمي است. البته اين امر نبايد به شكلي باشد كه باعث آزردگي خاطر فالوئرهاي شما باشد. ارسال تعداد زياد و خارج از عرف توييت احتمالا آنفالو شدن را در توييتر افزايش مي‌دهد. اين كه اعلام كنيم چه تعداد توييت در روز يا هفته براي بيزنس شما كافي است به طور قطع مشخص نيست و بستگي به نوع بيزنس شما دارد. توصيه ما اين است كه حتي‌المقدور روزانه يك توييت را داشته باشيد.

– تكنيك فالو/آنفالو به كار نمي آيد:

بسياري از برندها در شروع كار در توييتر شروع به فالو كردن كاربران بسيار زيادي مي‌كنند. اين كار علاوه بر اين كه از نظر كاربران توييتر جالب نيست، باعث مي‌شود توييتر شما را به عنوان اسپمر شناخته و براي فالوئينگ‌هاي جديدتان نوتيفيكيشني مبني بر اين كه شما آن‌ها را فالو كرده‌ايد ارسال نكند. همچنين برخي نيز به طور مكرر به منظور دريافت فالوئر از فالوئينگ‌هاي خود و يا اصلطاحا فالوبك به صورت مكرر افرادي را فالو/آنفالو مي‌كنند. اين كار در توييتر صورت خوشايندي ندارد و حتي ممكن است توسط كاربران توييتر اكانت شما بلاك و ريپورت شود.

– اسم برندتان را جستجو كنيد :

با جستجوي اسم برندتان در توييتر علاوه بر اين كه مي‌توانيد نظرات كاربران را در مورد خودتان بدانيد، مي‌توانيد با لايك كردن توييت‌هايي كه اسم برند شما در آن‌هاست توجه كاربران را به خودتان جلب كنيد و همچنين در صورتي كه توييتي نياز به توضيحاتي از جانب شما دارد توضيحات لازم را اعلام كنيد.

– در ژانر توييت كنيد:

تعداد كاربران توييتر فارسي كم نيست، اما زياد پيش مي‌آيد كه كاربران بسيار زيادي در خصوص موضوع مشخصي (يا به اصلاح توييتر فارسي در ژانر مشخصي) توييت مي‌كنند. سعي كنيد ژانرهاي فعال توييتر را بشناسيد و در بستر اين ژانرها توييت كنيد تا جذب مخاطب زيادي داشته باشيد.

– طنز جوابگوي كار شماست:

بعد از  طراحي سايت يكي از جذابيت‌هاي توييتر فارسي ذوق شوخ‌طبعي بسيار زياد كاربران آن است. اگر بتوانيد مقصود مورد نظر خود را به صورت طنز توييت كنيد بازخورد بسيار بيشتري خواهد داشت. يكي از اكانت‌هاي توييتر فارسي كه در زمينه ارسال توييت‌هاي طنز در ژانرهاي فعال توييتر فارسي بسيار معروف است اكانت كبريت توكلي است كه توانسته است با اين شيوه مخاطب مناسبي پيدا كند.‌

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۱۶:۳۰

ديجيتال ماركتينگ بعد از  طراحي سايت براي ديده شدن سايت و كسب وكار بسيار لازم و ضروريست . در اين مقاله و مقالات بعدي درباره نقش ديجيتال ماركتينگ در طراحي سايت  و بعد از  طراحي سايت خواهيم پرداخت . درادامه همراه باشيد.

از آنجايي كه پيام‌هاي اين شبكه ابتدا از طريق پيامك‌هاي موبايل منتشر مي‌شد و اين پيامك‌ها محدوديت ارسال 140 كاراكتري داشتند، توييتر نيز هر توييت را به 140 كاراكتر محدود كرد و اين محدوديت همچنان پابرجاست. بسياري از متخصصان حوزه وب، خلاصه‌نويسي را از دلايل اصلي موفقيت توييتر مي‌دانند.

علاوه بر اين محدوديت 140 كاراكتري، شما همراه هر توييت مي‌توانيد عكس و يا فيلم نيز ارسال كنيد.

توييتر با شعار  «چه كار مي‌كنيد؟» (?What are you doing) شروع به كار كرد و رفته رفته با توجه به رويكرد كاربران اين شبكه اين شعار به  اين شعار به «چه چيزي در حال رخ دادن است؟» (?What’s happening) تغيير كرد.

 

توييتر در حال حاضر به بيش از 45 زبان دنيا از جمله زبان شيواي پارسي ترجمه شده است. ترجمه‌هاي توييتر توسط كاربران توييتر و به صورت داوطلبانه انجام مي‌شود و توسط يك تيم نظارتي بر اساس بيشترين ترجمه براي يك عبارت تاييد مي‌گردند.

شما مي‌توانيد از طريق پيامك، اپليكيشن موبايل، نسخه وب و بسياري از نرم‌افزارهاي غير رسمي كه توسط API به سايت توييتر متصل شده‌اند با توييتر ارتباط برقرار كنيد.

چرا توييتر بعد از طراحي سايت تاثيرگذار است؟

بدون شك توييتر تاثيرگذارترين شبكه دنياي سايبري بر دنياي حقيقي و حتي بر ساير شبكه‌هاي دنياي سايبري است. تاثيرگذارترين، نه از اين جهت كه شبكه‌ي اجتماعي موردعلاقه‌ي نگارنده‌ي اين سطوراست، بلكه به اين علت كه واقعا تاثيرگذار است.

در يكي دو سال اخير و به خصوص با كمرنگ‌تر شدن فيسبوك توييتر به اولين شبكه‌ي اجتماعي انتشار اخبار در دنيا تبديل شده است. هرچند كه در زمان اوج فيسبوك هم توييتر به علت نوع كاربري و سرعت بيشتري كه در انتشار اخبار داشت، گزينه‌ي مناسب‌تري از فيسبوك بود، اما در حال حاضر تقريبا مي‌توان گفت بدون رقيب در اين زمينه مي‌تازد.

بسياري از افراد معروف در توييتر حساب كاربري دارند. افراد نام آشناي حوزه‌ي فناوري از جمله بيل‌گيتس ، بسياري از چهره‌هاي مطرح سياسي ايران و جهان، بسياري از هنرمندان معروف ايران و جهان و بسياري ديگر از افراد سرشناس عضو توييتر مي‌باشند.

توييتر بسيار سريع است. هنگامي كه كسي توييتي در اين شبكه منتشر مي‌كند، دنبال كنندگان يا به اصلاح فالوئرهاي اين فرد در همان لحظه توييت را مي‌بينند و در صورت بازنشر يا ريتوييت اين توييت، اين پيام براي دنبال كنندگان ريتوييت‌كنندگان نيز قابل مشاهده خواهد بود و اين روند به سرعت تا گستره‌ي بالايي از كاربران قابل انجام است.

توييت‌هايي در اين شبكه وجود دارند كه بيش از سه ميليون بار ريتوييت شده‌اند و طبعا توسط چندين ميليون كاربر توييتر ديده شده‌اند. علاوه بر اين توييت‌هاي توييتر محدود به همين شبكه نيستند و در بسياري از شبكه‌هاي اجتماعي ديگر از جمله اينستاگرام و براي ما ايراني‌ها در تلگرام مورد استفاده قرار مي‌گيرند.

در حال حاضر فيد بسياري از كانال‌هاي فعال و پركاربر تلگرام از توييتر تامين مي‌شود.

اگرچه دسترسي مستقيم به توييتر از داخل ايران ميسر نيست، با اين حال تعداد كاربران ايراني اين شبكه و ميزان فعاليت‌شان قابل توجه است.

از اين رو توييتر در تمامي زمينه‌ها از جمله ديجيتال ماركتينگ از اهميت فوق‌العاده بالايي برخوردار است. تمامي كاربران توييتر به صورت بالقوه دنبال‌كننده حساب كاربري شما در توييتر مي‌باشند و در صورتي كه عملكرد مناسبي در اين شبكه داشته باشيد مي‌توانيد درصدي از اين دنبال‌كنندگان بالقوه را به دنبال‌كنندگان بالفعل خود تبديل كنيد.

توضيحاتي در خصوص توييتر، بخش‌هاي مختلف و اصطلاحات آن

توييتر از بخش‌هاي مختلفي تشكيل شده است و اصطلاحات خاصي دارد كه منحصرا در توييتر مورد استفاده قرار مي‌گيرند. در كل پيچيدگي چنداني ندارد و به سرعت مي‌توانيد طرز استفاده از آن را فراگيريد.

همانطور كه عنوان شد توييتر توسط نسخه دسكتاپ، اپليكيشن‌هاي موبايل و بسياري اپكليشن و سيستم‌هاي تحت وب ديگر كه توسط API به اين شبكه متصل شده‌اند قابل دسترسي است. از جمله اپليكيشن‌هايي كه از API شما را به توييتر مرتبط مي‌كنند مي‌توان ربات‌هاي تلگرامي را نام برد. توصيه ما به شما به جهت حفظ امنيت همواره استفاده از نسخه دسكتاپ يا اپليكيشن‌هاي موبايل كه به صورت رسمي توسط توييتر عرضه شده‌اند مي‌باشد.

براي عضويت در توييتر شما نياز به يك ايميل، نام كاربري و شماره تلفن جهت دريافت پيامك تاييد نياز داريد. در ادامه به برخي از اصطلاحات متداول اين شبكه مي‌پردازيم.

‏Tweet:

 همانطور كه عنوان شد هر نوشته‌اي كه توسط كابران در توييتر منتشر مي‌شود توييت ناميده مي‌شود. توييت محدوديت 140 كاراكتري دارد و مي‌تواند شامل متن، عكس و فيلم باشد.

‏Follow:

 براي اين كه بتوانيد توييت‌هاي يك كاربر را بخوانيد بايد كاربر را دنبال و يا اصلاحا فالو كنيد. افرادي كه شما دنبال مي‌كتيد Following و دنبال‌كنندگان شما Follower ناميده مي‌شوند.

‏Retweet:

 ريتوييت قابليتي است كه باعث بازنشر يك توييت و نمايش آن براي دنبال‌كنندگان فرد ريتوييت‌كننده مي‌شود.

‏Timeline:

 تايم‌لاين صفحه‌ي اصلي حساب توييتر شماست كه شامل توييت‌هاي فالوئينگ‌هاي شما و يا ريتوييت‌هاي آن‌ها مي‌باشد. گاها ممكن است توييت‌هاي ببينيد كه ارتباط به فالوئينگ‌هاي شما ندارند. اين توييت‌ها تبليغاتي مي‌باشند و توسط شبكه توييتر براي شما نمايش داده مي‌شوند.

‏Mention:

 در صورتي كه نام كاربري فردي در توييت شما باشد، شما اين فرد را  منشن كرده‌ايد. كاربران توسط بخش نوتيفيكيشن از منشن‌ها آگاه مي‌شوند. منشن‌ها توسط همه‌ي افراد قابل مشاهده مي‌باشند.

‏DM:

 اين اصلاح كه در توييتر فارسي به دايركت معروف است، قابليت ارسال پيام مستقيم به يك كاربر است، بدون آن كه ديگر افراد بتوانند آن را ببينند.

روال كلي استفاده از توييتر به اين ترتيب است كه شما پس از عضويت افرادي را دنبال مي‌كنيد و اقدام به ارسال توييت مي‌كنيد. كاربران ديگر با توجه به محتواي توييت‌هاي شما و در صورت علاقمندي به آن‌ها ممكن است تصميم به دنبال‌كردن شما بگيرند. تمركز شما در توييتر بايد بر روي افزايش تعداد فالوئرها باشد تا مخاطب مناسبي براي توييت‌هاي ارسالي خود داشته باشيد.

هشتگ در توييتر بعد از  طراحي سايت چه كاربردي دارد؟

هشتگ يكي از مهم‌ترين و كارآمدترين بخش‌هاي توييتر مي‌باشد. برخلاف بسياري از شبكه‌هاي اجتماعي كه هشتگ صرفا براي جستجو انجام مي‌شود در توييتر كاربرد مهم‌تر ديگري نيز دارد.

اگر در توييتر دسكتاپ‌ لاگين كنيد در سايدبار كناري تايم‌لاين بخشي با عنوان موضوعات داغ (در ترجمه فارسي) يا Trends مشاهده خواهيد كرد. هنگامي كه افراد زيادي به صورت همزمان در خصوص يك موضوع صحبت كنند و در توييت‌هايشان از يك هشتگ مشخص استفاده كنند، موضوع و هشتگ مورد استفاده اصطلاحا ترند خواهد شد. موضوعات ترند توييتر به سرعت مورد توجه رسانه‌هاي معتبر دنيا قرار مي‌گيرند. يك موضوع مي‌تواند بصورت تصادفي و بر اثر يك اتفاق و يا به صورت برنامه‌ريزي شده توسط يك اقدام جمعي كه در توييتر فارسي اصلاحا طوفان توييتري ناميده مي‌شود ترند شود.

شما مي‌توانيد ترندها را به تفكيك منطقه يا موضوعات مورد نظر خود فيلتر كنيد تا فقط موضوعات داغ مورد نظر خود را ببينيد و از آن‌ها مطلع شويد.

يكي از موضوعاتي كه بسيار در رديف ترندهاي توييتر قرار مي‌گيرد هنگام ارائه محصولات جديد كمپاني اپل مي‌باشد. با توجه به حجم توييتي كه كاربران به صورت همزمان در خصوص اين رويداد مي‌كنند، به سرعت اين موضوع ترند مي‌شود و در رديف اول ترندهاي جهاني قرار مي‌گيرد.

يكي از مهم‌ترين مواردي كه در ترند شدن يك هشتگ تاثيرگذار است تعداد ريتوييت‌هاي يك توييت حاوي هشتگ مذكور است. هرچقدر يك توييت حاوي هشتگ تعداد بيشتري ريتوييت شود، امكان ترند شدن آن بيشتر مي‌شود.

در سال گذشته چندين‌بار اولين ترند جهاني توسط كاربران ايراني توييتر تعيين شده است كه عموما محتواي سياسي و انتقادي داشته است.

با در نظر گرفتن توجهي كه رسانه‌هاي مختلف دنيا به توييتر نشان مي‌دهند و حجم مخاطبي كه اين شبكه در خود جاي داده است، طبيعتا محل مناسبي براي معرفي برند و ديجيتال ماركتينگ است.

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۱۱:۴۵

بسياري از شركت هاي  طراحي سايت كه اول كار خود هستند ، فكر ميكنند با  طراحي سايت مشتري كارشان تمام ميشود و ديگر كاري بامشتري ندارند . همين اشتباه كافيست تا براي هميشه مشتريان خود را ازدست بدهند  . پس اين مقاله را ازدست ندهيد . 


تشكز از مشتريان  طراحي سايت را فراموش نكنيد

در اين جا يك شيوه هست: پيام تشكر بعد از همه سفارش كالاها مشتري ها. اگر اشخاصي از كارت اعتباري خود در  طراحي سايت  شما استفاده نمايند، نظير يك فرصت براي افزايش فروش كالاها تان است. فرمول قديمي در بازاريابي RFM يعني نوآوري، تكرار و درآمد زايي است.

براي مثال، صفحه تشكر ما براي مشتريهاي به اين ترتيب است كه اگر از پيش نيز از سايت ما خريدهايي را انجام داده باشند، تخفيف 200 دلاري دريافت خواهند كرد. اين پيام تنها پاراگراف هاي كمي را از آن خود مي نمايد و سبب مي شود تا مخاطبان به خريد  طراحي سايت  هاي بيشتري تمايل پيدا نمايند.

اين مورد قادر است براي همه كالاها يك طراحي سايت صدق نمايد. براي مثال، اگر سفارش شما در طراحي سايت VISTA PRINTERكمتر از 10 دقيقه طول بكشد، تخفيفاتي براي ايجاد كارت بيزنس به شما ارائه مي دهند.

اگر كالاي نداريد تا در طراحي سايت خود به فروش برسانيد، مشكل ندارد. صفحه تشكر قادر است براي خدمات شما نيز به كار رود.


يادآوري مجدد  طراحي سايت براي مشتريان

مورد ديگر اين است به مشتري ها، كسب و كار خود را يادآوري نماييد. هر كسي دوست دارد در زمان تولدش و يا سال نو، پيام هاي تبريكي را دريافت نمايد. شما هم نبايست از اين امر مستثني باشيد. شايد تنها كساني كه تولد يك فرد را تبريك بگويد، همسر، پدر و مادر و دوستان او است. اما هنگامي كه كسب و كار شما در اين مناسبت ها به اشخاص پيام تبريك بفرستد، در خاطر آن ها مي ماند.

شما قادر هستيد تاريخ تولد مشتريهاي فروشگاه ساز خود را دريافت نماييد تا در آن روز سورپرايزي را براي شان مهيا نماييد و يا تخفيف ويژه اي به آن ها بدهيد.

من در نخستين هر ماه، تاريخ تولد مشتري هاي خود را در آن ماه فهرست مي كنم و به ترتيب براي آن ها پيام تبريك و يا تخفيفات شگفت انگيزي را مي فرستم.

مشتريهاي همواره بايست بعد از انجام سفارشاتي در سايت منتظر موردهاي شگفت انگيزي از جانب شما باشند. توجه به رويدادهاي پراهميت سال نيز قادر است در اين زمينه خيلي به شما كمك نمايد. نظير كريسمس، جشن شكرگزاري و غيره. همه اين رويدادها در سال براي اكثريت افراد جذابيت دارد و بيشتر تمايل دارند تا خريد هايي را در  طراحي سايت ها انجام دهند.

همه موردهايي كه ذكر شد سبب مي شود تا نام كسب و كار خود را در ذهن مشتريهاي خود ثبت نماييد و سود بيشتري در اين راه به دست آوريد و يا به عبارت ديگر درآمد بيشتري كسب نماييد. 

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۲:۱۸

مديران شركت ها تقصيرات بسياري را برگردن  طراحي سايت و برنامه نويس مي اندازند . در صورتي كه اين اشتباهي بيش نيست . حال چطور ميخواهيد اشتباهات  طراحي سايت را برايشان توجيه كنيد ؟ پس با  طراحي سايت  همراه باشيد تا بررسي كنيم .

خيلي از مديران اجرايي داراي تصورات غلطي از برنامه نويسي  طراحي سايت  هستند. اين تصورات غلط، يك نوع مشكل است، به اين خاطر كه امروزه كسب و كار ها بيشتر از گذشته به حضور آنلاين شان متكي هستند.

همگي مديران اجرايي در همگي شركت هاي بزرگ و كوچك با اين مشكل رو به رو هستند. در اين نوشته 6 تصور غلطي كه اين مديران اجرايي دارند را بيان مي كنيم:

  طراحي سايت آسان است !
مشتري هاي سايت غالبا يك طراحي سايت 20 صفحه اي ساده همراه با تنظيمات ثبت نام در سايت، پرداخت آنلاين، يك وبلاگ و ديگر ويدجت ها را مي خواهند.

طراحي سايت هايي نظير فيس بوك و CRAIGSLIST احتمال دارد به نظر ساده باشند، اما برنامه نويسي آن ها، زمان بر و خيلي پيچيده است. هر چه طراحي يك سايت ساده تر به نظر بيايد، برنامه نويسي آن پيچيده تر است. برنامه نويسان معتقد هستند كه بعضي برنامه نويسي هاي پيچيده، نياز به روز ها برنامه ريزي دارند.


 طراحي سايت  را همه انجام ميدهند

به جاي اين كه همه كارمندان را در اتاق كنفرانس براي ارائه ايده هايي براي برنامه نويسي طراحي سايت جمع آوري نماييد، تنها اشخاصي كه در اين زمينه تخصص دارند را گرد هم آوريد.

استراتژي بازاريابي مطلب، اسناد تجاري، اهداف تجاري و روند جستجوي مخاطبان در سايت را در اين جلسه بيان نماييد. زمان بسياري را روي برنامه ريزي هاي راهبردي، ايجادمان پايگاه داده، طرح بندي، طراحي و يا ويدجت ها صرف ننماييد.

بايست  طراحي سايت  را نظير يك سرمايه گذاري و يك منبع معين و سازگار براي كسب و كار تان در نظر بگيريد. يك تيم طراحان طراحي سايتي را بيابيد كه كسب و كار تان را درك كنند، پرسش هاي سازگاري از شما بپرسند و مشتري هاي راضي و نمونه كارهاي موفقي داشته باشند. يك تيم طراحي سايت خوب به شما كمك مي كند تا اهداف خود را با توجه به بودجه اي كه داريد، مديريت نماييد و يا راهكار هاي بهينه اي را براي كسب و كار خود پيدا نماييد. احتمالا اين تيم ها به نظر گران برسند، اما سود حاصل از اين سرمايه گذاري خيلي زياد خواهد بود.


هنگامي كه يك  طراحي سايت  انجام شد ، همه چيز خاتمه ميابد
برنامه نويسي طراحي سايت تنها در يك فعاليت خلاصه نمي شود. هنگامي كه طراحي سايت خود را راه اندازي نموديد، اين طراحي سايت نياز به نگه داري و مراقبت دارد. خيلي از شركت هاي تجاري و بازاريابي داراي تيم هاي بخصوصي هستند كه روي سايت ها نظارت دارند تا اطمينان حاصل كنند كه بدون هيچ مشكلي، حضور آنلاين كسب و كار خود را نظير همواره قوي حفظ كرده اند.

هر كسي قادر است تجربه كاربري عالي اي را در طراحي سايت به وجود بياورد.
شما نمي توانيد يك طراحي سايت را خودتان طراحي كرده و ايجاد كنيد. روي پيشبرد كسب و كار تان و بهبود كالاها و خدمات طراحي سايت تان فوكوس نماييد. كارآموز و يا آشنايان شما هم نمي توانند اين طراحي سايت ها را طراحي كرده و بسازند. براي برنامه نويسي يك طراحي سايت يا فروشگاه ساز ، بايست اطلاعاتي بيش از موردهاي اساسي داشته باشيد، مخصوصا هنگامي كه سيستم پرداخت آنلاين را مي خواهيد در طراحي سايت اعمال نماييد و يا مي خواهيد سايت را با سيستم داخلي شركت يا كسب و كار يك پارچه سازي و هماهنگ نماييد.

اندكي از ابزارهاي ايجاد طراحي سايت وجود دارند كه مي توانند براي كسب و كار هاي كوچك، خيلي عالي عمل كنند. اما اين ابزارها نمي توانند براي كسب و كار هاي بزرگ و پراهميت، كارآمد باشند.

براي طراحي سايت خودتان، شما احتمال دارد نياز به يك تيم براي طراحي و برنامه نويسي سايت داشته باشيد كه مجهز به مهارت هاي تخصصي در اين زمينه هستند. اجازه دهيد تا شركت طراحي سايتي كه براي كسب و كار خود گزينش كرده ايد، كار خود را به درستي انجام دهد و نتايج خوبي را براي تان به ارمغان آورند.

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۸:۳۵

بعد از  طراحي سايت  براي هركسب وكاري برند شدن و توجه به آن در فضاي مجازي بسيار مهم است . در اين مقاله مختصري به برند سازي بعد از  طراحي سايت خواهيم پرداخت .

به همين خاطر است كه گرايش ما از پست هاي وبلاگ و متن ها به استفاده از عكس هاي تغيير يافته است. به همين خاطر است كه رسانه هاي اجتماعي از قبيل PINTEREST، اينستاگرام و اسنپ چت به وسيله موردهاي ديداري كه دارند، تبديل به طراحي وب سايت هاي اجتماعي موفقي شده اند. در حقيقت، اينستاگرام روزانه پست هاي بيشتري از توييتر به اشتراك مي گذارد.


البته، خيلي از شركت ها از پيش مطالب جذاب و مفهومي را مي ايجاد كردند و بايست اين روند را نيز ادامه دهند، اما براي اين كه  طراحي سايت  و كسب و كار مان قابل توجه باشد، بايست مولفه هاي ديداري را پست هاي و مطالب سايت مان بي افزايم كه نه تنها سبب جذب بيشتر افراد و افزايش اشتراك گذاري ها مي شود، بلكه كمك مي كند تا برند و  طراحي سايت  خود را برجسته بسازيم.

احتمالا ايجاد موردهاي ديداري اندكي چالش برانگيز باشد، اما در اين جا پيشنهاد ها و منابعي هست كه مي توانيد به وسيله اين موردهاي شروع نماييد و در اين مسير گام برداريد.

رنگ ها و الگوهاي  طراحي سايت 
استفاده از الگوهاي رنگي و جذاب در  طراحي سايت ، نه تنها توجه مخاطبان را جلب مي كند، بلكه پيام قوي و با اهميتي را نيز براي برند مهيا مي نمايند و به سادگي به كاربران ارائه مي دهند. خيلي عالي است تا بيشتر از 4 رنگ در طراحي سايت استفاده نكنيم و توجه داشته باشيد كه همگي اين رنگ ها بايست با هدف و پيام طراحي سايت و برند شما مطابقت داشته باشند. توجه نماييد كه تركيبات رنگي مختلف، داراي پيام هاي گوناگوني هستند.

از منابع آنلايني نظير PALETTON.COM استفاده نماييد كه قادر است به شما كمك كند تا تركيب رنگ هاي مختلف را براي  طراحي سايت  و يا برند خود امتحان نماييد و مناسب ترين مورد را برگزينيد. به ياد داشته باشيد، روي عملكرد HEX و RGB تسلط داشته باشيد تا اطمينان حاصل شود كه مي دانيد هر يك در كدام كسب و كار هاي پرينتي و ديجيتالي كاربرد دارد.

عكس هاي  طراحي سايت 
هنگامي كه رنگ مناسبي را براي برند و  طراحي سايت  خود گزينش كرديد، زمان اين است كه به گزينش عكس هاي فكر نماييد. شما به اين خاطر از عكس هاي استفاده مي نماييد تا اهميت پيام و مفهوم پست ها و مطلبهاي خود را بيشتر به كاربران نشان دهيد.

اگر از عكس هاي خودتان استفاده مي نماييد، مطمئن باشيد كه يك دوربين با كيفيت و با وضوح بالايي در اختيار داريد. اگر كم بودن تجهيزات داريد، فروشگاه ساز و  طراحي سايت  هايي وجود دارند كه عكس هاي استوكي را براي فروش گذاشته اند.

شما مي توانيد گزينش هاي رايگاني نيز در اين زمينه داشته باشيد، نظير عكس هايي كه در طراحي سايت DEATH TO THE PHOTO هست. اگر بودجه شما كافي است،GETTY IMAGES براي شما وسعت گزينش هاي بسياري از عكس هاي حيرت انگيز را مهيا مي كند كه براي فروش هستند، اما ارزان نيستند.

اگر مي خواهيد به جستجوي عكس هاي و عكس هاي بخصوصي باشيد، بايست از فيلترها و طبقه بندي هاي مختلفي استفاده نماييد. برخي اپليكيشن ها نظير فتوشاپ وجود دارند كه مي توانند اين مورد را در اختيار شما قرار دهند. البته از فيلترها و دسته بندي هاي موجود در اپليكيشن اينستاگرام نيز مي توانيد استفاده نماييد. مي توانيد از ابزار مورد علاقه من به نام PIXLR –O- MATIC كه داراي فيلترها و طبقه بندي هاي زياد و ساده اي است نيز بهره ببريد.

طرح بندي  طراحي سايت 
ديگر راه متمايز ايجاد كردن مطالب طراحي سايت و يا برندتان اين است كه از طرح بندي قوي و ويژهي در طراحي سايت خود به كار ببريد. استفاده از يك طرح بندي مناسب و عالي كه درك آن براي مخاطبان و كاربران طراحي سايت تان آسان است، به آن ها كمك مي كند كه مطالب سايت را همان گونه كه شما درك مي نماييد، درك كنند.

شركت مورد علاقه من در اين زمينه كه طرح بندي هاي زيبا و عالي را در طراحي سايت خود دارند، CANVA است. اين  طراحي سايت  داراي طرح ها و عكس هاي رايگان نيز هستند و موردهاي پرداختي شان نيز خيلي مقرون به صرفه هستند. بعد از گزينش رنگ مناسب و عكس هاي شگفت انگيز، طرح بندي ويژه و عالي قادر است هويت ديداري يك برند و يا طراحي سايت را بسازد.


تايپوگرافي  طراحي سايت 
هنگامي كه مي خواهيد پيام برند و طراحي سايت خود را ايجاد كنيد، سبك فونتي كه استفاده مي نماييد، به اندازه گزينش رنگ اهميت دارد. اگر از فونت COMIC DANS در طراحي سايت تان استفاده مي نماييد، مطمئنا اثرات منفي بر كاربران خود مي گذاريد.

در عوض، تحقيق نماييد كه كدام فونت سازگار برند و طراحي سايت تان است. اگر از يك فونتي نيز استفاده نماييد كه مرورگرها نتوانند آن ها را بخوانند، شما كاربران بسياري را از دست مي دهيد. GOOGLE FONT براي يافتن فونت هاي رايگان خيلي مناسب است و به خوبي با  طراحي سايت  تان مطابقت مي يابد.

عكس هاي بسياري هر روزه در دنياي اينترنت منتشر مي شود، اما ما ترجيح مي دهيم كه موردهاي ديداري را با پست و مطالب متني خود همراه كنيم، تنها به اين خاطر كه مشتري هاي به اين طريق بيشتر و سريع تر از خود عكس العمل و عكس العمل نشان مي دهند. اگر باور نداريد اين نوشته را مطالعه نماييد: نمايش مطلب همراه موردهاي ديداري، 43 درصد بيشتر از ساير مطلبها در طراحي سايت موثر بودند و توانستند كاربران را تشويق به انجام عملكردهايي در طراحي سايت كنند.

در پايان، تنها مطمئن شويد كه از اين پيشنهاد ها و موردهاي ديداري موثر، در طراحي سايت و برند خود به كار مي بريد. از اين رو بيشتر مي توانيد پيام طراحي سايت و برند خود را به كاربران خود منتقل نماييد و آن ها را تشويق نماييد تا مشتري سايت شما شوند. به اين ترتيب مي توانيد نظارگر روز افزون درآمد خود باشيد و مي توانيد كسب و كار و يا طراحي سايتي را تجربه نماييد كه خيلي موفق و و در بازار تجاري خود چشمگير است.

  نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ]
تاریخ امروز
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ