تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
سارين وب ديزاين
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۲۰:۴۴

هميشه براي  طراحي سايت و گرفتن سفارش  طراحي سايت اين نكته مهم است كه رضايت مشتري را درنظر داشته باشيم و از طرفي به دنبال سفارش  طراحي سايت بعدي نيز باشيم . اگر شما هم دچار سردرگمي در اين موضوع شده ايد ، حتما اين مقاله را بخوانيد . در ادامه همراه با  طراحي سايت باشيد.

اولين قانون در شركت ها و آژانس هاي سرويس دهنده در اينگونه موارد اين است كه هر چه زودتر به درخواست مشتري جواب دهيد، با اين كار احتمال آنكه آنها را به مشتري حتمي تبديل كنيد زيادتر مي شود. مشتري قبل از انتخاب گزينه اي مناسب براي همكاري، به شركت هاي ديگري هم درخواست ارسال مي كند تا ويژگي ها و برتري هاي هر كدام را مقايسه كند. اما معمولاً در 70 درصد از موارد مشتري آن شركتي را براي طراحي وب سايت انتخاب مي كند كه زودتر از بقيه به درخواست او جواب داده است.

نرم افزاهاي متفاوتي هستند كه مي توان به كمك آنها وقتي مشتري ايميلي فرستاد به طور اتوماتيك پاسخ آن را هم بفرستيم، مثلاً اگر از Gmail استفاده مي كنيد مي توانيد از ابزار Gmail’s Canned Responses استفاده نموده يا متناسب با نرم افزار ارتباط با مشتري (CRM) خود اين قبيل ايميل ها را طراحي كنيد. در جوابيه خود بايد موارد حداقلي زير را قرار دهيد:

تاييد كردن پروژه مدنظر مشتري براي  طراحي سايت 

بسياري از شركت ها پيش از صحبت تلفني با مشتري جديد، فرم هايي چند صفحه اي را براي او مي فرستند. براي تسريع در امور بهتر است كه اين كار را نكنيد. ممكن است مشتري به سمت رقيبي كه زودتر جواب داده است برود. از محول كردن كار اضافه به آنها خودداري كرده و تا آنجا كه مي توانيد ايشان را به زحمت نيندازيد.

در تماس اول پرسيدن چه چيز هايي از  طراحي سايت مهم است  ؟

با دنبال كردن موارد فوق بايد هرچه سريع تر زماني را براي انجام گپ تلفني با مشتري هماهنگ كنيد. همچنين فراموش نكنيد تا شماره تلفن ايشان را نيز دريافت كنيد. مدت زمان تماس تلفني را 30 دقيقه در نظر بگيريد تا:

بفهميد آنها از پروژه مورد نظر خود چه انتظاراتي دارند.
در صورت عدم توافق، زمان زيادي را تلف نكرده باشيد.


اگر مشتريان نامناسب زيادي با شما تماس مي گيرند و وقت شما را تلف مي كنند، ممكن است بخواهيد تا كمي در فرم هاي سايت مشتريان را به زحمت بندازيد تا هر كسي با شما تماس نگيرد؛ فراموش نكنيد كيفيت مهم تر از كميت است. بايد دقيقاً بدانيد مشتري جدي كيست و چرا شما را كه در كار خود بهترين هستيد انتخاب كرده است.

پس از انجام گپ تلفني در صورتي كه او را مناسب همكاري نديديد، همكاري را قطع كنيد. اما اگر متوجه شديد آنها پتانسيل تبديل شدن به مشتري خوبي را دارند مراحل بعدي فروش را (مرور خلاصه صحبت ها و تماس تلفني دوم) پيگيري كنيد.

در تماس تلفني اوليه بايد در مورد تمامي موارد زير با آنها صحبت كرده تا ببينيد آيا آنها گزينه مناسبي براي همكاري هستند يا خير:

- مدل كسب و كار آنها چيست؟ با فهم آن متوجه خواهيد شد كه آيا سودآور هستند يا نه.
-به دنبال چه نوع پروژه اي هستند؟ استراتژي يا خدمات يا تركيبي از هر دو.
- سازمان دهي تيمي آنها چگونه بوده و دانش آنها از كانال بازاريابي كه به كمك آن در حال ارتباط برقرار كردن با شما هستند چگونه است؟
- آيا طرف مقابل شخص تصميم گيرنده و صاحب امضا بوده يا اينكه فرد تنها براي كسب اطلاعات تماس گرفته و تصميم گيرنده نيست.
- ميزان بودجه آنها چقدر است؟
- شروع كار از نظر آنها چه زماني است؟
- پس از پرسش موارد فوق، از اينكه با شما تماس گرفته اند از ايشان تشكر كرده و بگوييد كه قرار است چه زماني پاسخ آنها را داده و مراحل بعدي را دنبال كنيد. كار اصلي از اينجا شروع مي شود!

تماس تلفني دوم با مشتري جديد براي  طراحي سايت 

اگر تماس تلفن اول موفقيت آميز بود و حس كرديد مشتري خوبي را پيدا كرده ايد، بايد براي ادامه روند پيگيري برنامه داشته تا در ادامه به مشكل برنخوريد. اين بخش اهميت زيادي دارد. بلافاصله پس از تماس اوليه، با ايميل با مشتري ارتباط برقرار كرده و آنچه كه تلفني صحبت كرديد را مرور كرده و در مورد ادامه كارها صحبت كنيد. اول از همه از آنها تشكر كنيد كه شما را به رقبا ترجيح داده اند.
سپس مسائلي را كه هنگام تماس تلفني اوليه با او صحبت كرديد به طور خلاصه مرور كنيد. براي اين كار نكاتي كه در تماس اوليه ذكر شدند را يادداشت نموده و آنها را خلاصه كنيد. براي راحتي خود، CRM را طوري تنظيم كنيد تا بتوان به كمك آن مستقيماً به ايميل مشتري دسترسي داشت. مي توانيد از قالب زير براي جوابيه خود استفاده كنيد:

سلام (نام مشتري)،

ممنون از گفت و گويي كه امروز با يكديگر داشتيم. از كسب اطلاعات در مورد كسب و كار شما و اينكه چگونه مي توانيم به شما كمك كنيم، خوشحال هستيم.

طبق صحبت هايي كه داشتيم، شركت شما (نام شركت) به دنبال پروژه (نام پروژه) است. (خلاصه پروژه را اينجا بنويسيد)
با درك بهتر نوع كسب و كار شما و اينكه چگونه قادر خواهيم بود تا ارزش كسب و كار شما را بالاتر ببريم، تا 48 ساعت آينده با شما تماس خواهيم گرفت. (اگر در روز پنج شنبه با مشتري صحبت كرده ايد، بگوييد در اولين فرصت پس از پايان ساعت اداري روز شنبه با او تماس خواهيد گرفت). اگر احتمالاً پروژه براي ما قابل انجام نبود، شما را راهنمايي خواهيم كرد.
با تشكر (نام مشتري) عزيز، سريعاً به شما جواب خواهيم داد.

(نام مسئول)

پس از اين كار وب سايت آنها را بررسي كرده و آمار و ارقام آن را اندازه گيري كنيد تا ببينيد چطور قرار است ارزش آن را بالا ببريد. سپس ببينيد پروژه درخواستي با بودجه تعيين شده هماهنگي دارد يا نه. بعد از انجام اين كارها ببينيد پروژه ارزش به دست گيري دارد يا بايد آن را به ديگري ارجاع دهيد.

تصميم در باره سئو يا  طراحي سايت  پروژه مشتري 

فروش موفقيت آميز يعني تشخيص درست دورنما و صرف زمان و تمركز بر مشترياني كه واقعاً قصد امضاي قرار داد دارند نه آنهايي كه سودي براي شما به بار نخواهند آورد. مطمئناً شما قادر خواهيد بود تا مشتري ايده آل را با توجه به بودجه، پروژه مد نظر آنها (استراتژي، خدمات يا تركيبي از دو) و كانال هاي بازاريابي كه استفاده مي كنند تشخيص دهيد. وقتي مشتري ايده آل را از مشتري هاي نامناسب تشخيص داديد، آنوقت راحت تر مي توانيد در مورد به دست گرفتن پروژه تصميم گيري كنيد.

انتظارات و جدول هاي زماني غيرواقعي
نبود يا كمبود بودجه
نبود منابع مورد نياز براي انجام كارها
همكاري هاي شكست خورده مشتري با آژانس هاي قبلي
وضعيت متزلزل كسب و كار آنها

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۰۲:۱۸

اگر به  طراحي سايت و سئو خود اهميت ويژه اي ميدهيد بايد اين نكته را مورد توجه قرار دهيد كه هرسال الگوريتم هاي سئو مانند طراحي سايت عوض شده و ممكن است همين موضوع ديده شدن سايت شما را تحت الشعاع قرار دهد . در اين مقاله قصد داريم تا شما را با سئو ويديو در سال 2018 كه يكي از مهم ترين فاكتور ها در بهينه سازي است آشنا كنيم . در ادامه همراه با  طراحي سايت  باشيد .

افزايش سرعت اينترنت و البته كاهش قيمت آن در سالهاي اخير موجب شده تا محتواي ويدئويي شانس بيشتري براي ديده شدن داشته باشد. تحقيقات نشان ميدهد كه تا سال ۲۰۲۱ نزديك به ۸۰ درصد از محتواي ارايه شده در اينترنت به صورت ويدئو خواهد بود.

همچنين بررسي هاي آماري و نظرسنجي هاي اينترنتي نيز نشان ميدهد كه ۴۳ درصد كاربران دسترسي به يك محتواي ويدئويي را به مطالعه يك مقاله يا دانلود كتاب الكترونيكي ترجيح مي دهند.

تكنيك هاي سئو براي ويديو در  طراحي سايت 

تا همينجا احتمالا قانع شده ايد كه توجه به ويدئو ميتواند تاثير مهمي بر موفقيت شما در سال ۲۰۱۸ در زمينه بازاريابي محتوا و سئو داشته باشد. در اين بخش تلاش ميكنيم تكنيك هاي سئو ويدئو را به شما معرفي كنيم.

بارگذاري ويديو هم در  طراحي سايت  و هم در سئو مهم است

اولين نكته اي كه در ارايه محتواي ويدئويي بايد به آن توجه كنيم فضاي بارگذاري و انتشار آن است. در حال حاضر يوتيوب را ميتوان دومين موتور جستجوي دنيا بعد از گوگل دانست و در ايران آپارات دومين سايت پربازديد بعد از گوگل است.

اين دو ابزار به شما كمك ميكنند تا هزينه هاي مربوط به بارگذاري و انتشار محتواي ويديويي خود را تا حد بسيار زيادي كاهش داده و البته شانس كسب جايگاه در نتايج گوگل را به شدت افزايش دهيد.

در حال حاضر در ۵۵ درصد نتايج جستجو حداقل يك ويدئو از طرف گوگل به كاربر پيشنهاد ميشود كه البته بيشتر آنها از سايت هايي مانند آپارات و يوتيوب هستند. به عبارت ديگر ويدئوهايي كه در آپارت و يوتيوب هستند شانس بيشتري براي كسب جايگاه در نتايج گوگل داشته اند. ميتوان گفت توليد و انتشار ويدئو يكي از تكنيك هايي حياتي براي سئو 2018 است.

با توجه به محدوديت دسترسي كاربران به يوتيوب در ايران، امكانات و تكنيك هاي سئو ويدئو در آن را بررسي نميكنيم و از اين ابزار عبور ميكنيم.

تكنيك هاي سئو ويديو در آپارات براي  طراحي سايت 

ساخت كانال در آپارات به شما اجازه ميدهد علاوه بر سايت خودتان فضايي براي ارايه محتوا و البته ديده شدن داشته باشيد. معمولا ويدئويي كه در آپارات قرار ميدهيد در مقايسه با زمانيكه خودتان مستقيما در سايت آن را بارگذاري و معرفي كنيد، جايگاه بهتري در نتايج گوگل كسب ميكند. علاوه براين، زمانيكه كاربران مستقيما در آپارات جستجو ميكنند و يا در بخش ويدئوهاي مشابه شما شانس ديده شدن خواهيد داشت.

داشتن كانال رسمي و آدرس هاي مرتبط با  طراحي سايت  و سايت

ويدئوهاي خود را در دسته بندي هاي مشخص و تفكيك شده بارگذاري كنيد. هر دسته بندي يك صفحه جديد براي شما در سايت آپارات ايجاد ميكند. كه به شما فرصت ميدهد عبارت ديگري را نيز هدف گذاري كنيد.
براساس محتواي ويدئو و نياز مخاطبين آنها را برچسب گذاري كنيد. برچسب گذاري مهمترين فاكتور آپارات براي نمايش ويدئوهاي مشابه است. اين كار شانس شما را براي ديده شدن افزايش ميدهد. همچنين برچسب گذاري لينك سازي داخلي ويديوي شما را بهبود ميبخشد.

براي هر ويدئو متن توضيحات اختصاصي و مفيد بنويسيد و در اين متن لينك صفحه يا مقاله مرتبط در سايت خود را قرار دهيد.
براي نمايش ويدئو در سايت خود ترجيحا به جاي iframe از كد اسكريپت استفاده كنيد.
نظرات كاربران را رصد كرده و به خوبي پاسخ گوي آنها باشيد.
كپي رايت و آدرس سايت خود را بر روي ويدئوهاي بارگذاري شده قرار دهيد و به كپي رايت قرار داده شده توسط آپارات بسنده نكنيد.


تكنيك هاي به كار رفته در سئو براي  طراحي سايت  و سايت خودمان

در بسياري موارد ويدئو را مستقيما در سايت خودمان بارگذاري كرده و در دسترس كاربران قرار ميدهيم. اين كار هم جايگاه مقاله شما در نتايج جستجو را بهبود ميدهد و هم شانس شما را براي كسب جايگاه در نتايج جستجوي ويدئو گوگل بالا ميبرد. اگر ويدئو را مستقيما در سايت خودتان بارگذاري ميكنيد به نكات زير توجه داشته باشيد.


از نشانه گذاري استاندارد براي ويدئو استفاده كنيد. در صورت عدم استفاده از Schema شانس شما براي حضور در بخش Video در نتايج جستجوي گوگل بسيار پايين خواهد بود.
قبل از ويدئو يك تگ h2 اختصاصي براي آن ويدئو و در پايين آن يك فضاي متني براي ارايه توضيحات در مورد ويدئو داشته باشيد. در صورت نشانه گذاري صحيح اين اطلاعات نقش Title و Description براي رتبه بندي ويدئوي شما خواهند داشت.
از ويدئوهاي كوتاه و با حجم مناسب استفاده كنيد. اگر زمان ويدئو بيشتر از ۱۰ دقيقه و حجم آن بيشتر از ۱۵ مگابايت باشد شانس ديده شدن آن توسط كاربر به شدت كاهش مي يابد. اين اعداد در موضوعات مختلف متفاوت است.
۱۵ ثانيه اول ويدئو اهميت بسيار زيادي دارد بيشتر كاربران در اين زمان تصميم ميگيرند كه ويدئو را تا انتها تماشا كنند يا نه.
تصوير زير نمونه نمايش ويدئوي نشانه گذاري شده در يكي از مقالات وبسيما با عنوان ثبت سايت در گوگل وبمستر است.

نمايش ويديو ها در گوگل براي سئو

عوامل مختلفي بر اين انتخاب تاثيرگذار هستند. به طور معمول ويدئوهايي كه مستقيما براي بازاريابي محتوا تهيه ميشوند مانند تيزرهاي تبليغاتي، معرفي محصولات، گزارش سمينار، بريده برنامه هاي تلويزيوني يا موضوعات تفريح و سرگرمي و … بهتر است در آپارات بارگذاري شوند زيرا هم هزينه هاستينگ شما را كاهش ميدهند و هم شانس بيشتري براي ديده شدن خواهند داشت.

هرچقدر هم كه استانداردهاي سئو بر روي ويدئوهاي شما در آپارات رعايت شود بازهم بازديدكنندگان به سايت شما وارد نميشوند. عملا اين كار فقط موجب شناخته شدن بيشتر نام شما و جذب درصد كمي از بازديدكنندگان ع

اگر ويدئو اختصاصي در زمينه هايي مانند آموزش، خلاقيت، انگيزشي و … توليد كرده ايد كه مستقيما با محتواي يك صفحه از سايت شما در ارتباط هستند. پيشنهاد ميكنيم با رعايت استانداردهاي سئو ويدئو، در سايت خودتان بارگذاري و نمايش داده شوند.

اين كار هم بر سئو سايت شما و كسب جايگاه بهتر تاثيرگذار است و هم زمان حضور كاربران در سايت را به شكل چشم گيري افزايش ميدهد.

  نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۵۹:۳۱

 Tone of Voice يا لحن برند فقط محتواي مطالب نيست، بلكه منظور نحوه بيان آن است كه بعد از  طراحي سايت مورد توجه قرار ميگيرد. اگر با لحن برند آشنايي چنداني نداريد  حتما اين مقاله را بخوانيد . درادامه همراه با  طراحي سايت باشيد . 

چرا Tone of Voice اهميت ويژه اي دارد ؟ 

لحن برند بيانگر لحن مديران آن برند است

با توجه به جمله بالايي متوجه مي شويم كه فقط محصول يا خدماتي كه يك شركت ارائه مي كند مهم نيستند، بلكه هويت آن هم اهميت بسياري دارد. لحن برند در روح آن نفوذ كرده و نمايانگر شخصيت و ارزش هاي آن است. لحن برند نمايانگر افراد پشت صحنه و دخيل در كارها است و ميزان علاقه، نفرت، انگيزه و به طور كلي آنچه كه آنها مي خواهند به مردم نشان بدهند مي باشد.

لحن برند شما را از بقيه متمايز ميكند بعد از  طراحي سايت 

لحن برند شما بايد با لحن ديگران فرق داشته، قابل تشخيص و خاص باشد. ممكن است در نظر گرفتن تمام اين نكات بسيار سخت به نظر برسند، اما با دقت متوجه مي شويم كه آنها را در زندگي روزمره خودمان به كار مي بريم. همه ما لحن مورد نظر را در گفتار و نوشتار خود به شيوه خودمان به كار مي بريم.

لحن برند و اعتماد سازي بعد از  طراحي سايت 

طبق تحقيقات به عمل آماده ارتباط بسيار قدرتمندي بين آشنايي و اعتماد وجود دارد. ذهن ما براي پردازش موضوعي كه با آن آشنايي داريم كمتر به زحمت افتاده در نتيجه در برخورد با آن موضوع بيشتر احساس راحتي ميكند. در اين شرايط از بودن در كنار آن لذت بيشتري مي بريم.

با توجه به اين واقعيت، برند شما بايد از ادبيات يكساني در نوشته هاي خود استفاده كند تا مشتري راحت تر با آن آشنايي پيدا كرده و ارتباط برقرار كند. در نتيجه ايجاد يك لحن به خصوص نقش مهمي در اين مسأله دارد.

متقاعد شدن ديگران با لحن برند شما

گفته مشهوري وجود دارد كه مي گويد: “مردم گفته ها و كردار را فراموش مي كنند، اما حس خوب را هيچ گاه فراموش نخواهند كرد.” اكثر اوقات با حرف هاي خود حسي را به طرف مقابل منتقل مي كنيم. مردم به ادبيات به كار رفته در حرف ها بسيار حساس هستند بنابراين بلافاصله پس از صحبت با ديگران ذهنيت مثبت يا منفي در ذهن آنها شكل خواهد گرفت. مثلاً يك درخواست ساده را به شكل هاي مختلفي مي توان بيان كرد:

“عذر مي خوام، شما خودكار اضافه اي داريد كه من بتونم اون رو قرض بگيرم؟”
“خودكار داريد به من قرض بديد؟”
“خودكارو بده به من”
بنابراين كلمات را به دقت انتخاب كنيد تا بتوانيد مخاطب را متقاعد كرده يا روي او اثر بگذاريد. به عنوان مثال سياست مداران از جملات كوتاه و ساده استفاده مي كنند تا نشان بدهند سخنان آنها صادقانه بوده و واقعيات عيني را بيان مي كند. در آنسوي قضيه كمپاني هاي مالي در بسياري از اوقات از كلمات نامفهوم و بلند و بالا استفاده مي كنند تا برتري خود را به رخ ديگران بكشند.

در نهايت آن لحن و بياني موفقيت آميز است كه مخاطب اصلاً متوجه وجود آن نشود. هدف آن نيست كه مخاطب نوشته هاي شما را تحسين كند بلكه بايد به كمك آن به بز

لحن برند خود را بعد از  طراحي سايت بشناسيم

براي اين كار چهار پرسش ساده طراحي كرده ايم كه با پاسخ گويي به هريك از آنها و بررسي برآيندشان ميتوانيد لحن برند خود را به خوبي بشناسيد، براي استفاده از اين ابزار به صفحه لحن برند خود را بشناسيدمنظور از لحن صدا (Tone of Voice) فقط محتواي مطالب نيست، بلكه منظور نحوه بيان آن است. براي دست يابي به لحني مناسب نه تنها بايد كلمات درست را انتخاب كنيد، بلكه بايد آنها را به درستي در كنار هم قرار داده و با ريتم
مراجعه نماييد.

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۱۲:۴۴

يكي از مهم ترين وظايف يك وبمستر و مدير سايت بعد از  طراحي سايت ، سنجش رقبا و دقت به رقبا در  طراحي سايت است . توجه به نكاتي از جمله فاكتورهايي مانند ريسپانسيو بودن، سرعت سايت، كيفيت محتوا و رعايت استانداردهاي سئو به راحتي قابل بررسي و محاسبه هستند. در ادامه با  طراحي سايت همراه باشيد.

سئو داخلي و خارجي را بايد آناليز كنيم

محبوب ترين ابزارهاي موجود براي بررسي سئو خارجي يك سايت و بك لينك هاي آن Moz.com و Ahrefs.com‌ هستند. اين ابزارهاي قدرتمند، ربات هاي خزنده اي را طراحي كرده اند كه تمامي صفحات وب را بررسي كرده و لينك سازي انجام گرفته در آنها را تحليل ميكنند. با اين كار ليست دقيقي از تعداد لينك هاي خروجي،‌كيفيت لينك هاي خروجي، تعداد دامنه هاي يونيك، عبارات لينك شده و صفحات لينك دهنده ايجاد ميشود.

با بررسي اين اطلاعات فاكتورهايي مانند اعتبار دامنه، اعتبار صفحه و نمره اسپم سايت محاسبه ميشوند. اين اعداد به شما كمك ميكنند كه تصميم گيري بهتري در مورد وضعيت سئو

فاكتور هاي مهم سئو براي سايت

براي بررسي اعتبار يك سايت يا صفحه بايد وضعيت لينك سازي آن را به اعداد و مفاهيم قابل مقايسه تبديل كنيم. مهم ترين فاكتورهاي آناليز ما به شرح زير هستند.

اعتبار دامنه در  طراحي سايت 

اين مفهوم اولين بار توسط سايت Moz معرفي و تعريف شدكه در محاسبه آن بيش از ۴۰ فاكتور تاثيرگذار هستند. برخي از مهمترين فاكتورها عبارتند از:

- تعداد بك لينك هاي كل صفحات سايت
- تعداد دامنه هاي اختصاصي كه به دامنه شما لينك داده اند
- تعداد بك لينك هاي ارزشمند به دامنه
-اعتبار دامنه صفحاتي كه به سايت شما لينك داده اند
و …
براي تعيين اعتبار سايت و اعتبار دامنه نزديك به ۴۰ فاكتور مهم در نظر گرفته ميشود
اعتبار دامنه يك عدد بين ۰ تا ۱۰۰ است ولي نبايد به آن نگاه خوب و بد داشته باشيم. نميتوان گفت فرضا اعتبار دامنه بالاي ۵۰ خوب است يا زير ۳۰ بد است. اين فاكتور معمولا براي مقايسه دو سايت مورد استفاده قرار ميگيرد و بايد براي تعيين بهتر و بدتر مورد استفاده قرار گيرد.

اعتبار صفحه در  طراحي سايت 

همانطور كه فاكتور اعتبار دامنه براي كل سايت محاسبه ميشود اعتبار صفحه نيز براي يك آدرس مشخص از آن دامنه تعيين ميشود. ممكن است اعتبار يك صفحه از سايت از اعتبار دامنه آن بيشتر يا كمتر شود.

Page Authority براي مقايسه ارزش و اعتبار دو صفحه در اينترنت محاسبه ميشود. بعنوان مثال ميتوانيد مشخص كنيد كه از بين دو صفحه كدام يك براي دريافت بك لينك ارزشمندتر است.

اسپم بودن در  طراحي سايت 

نمره اسپم نيز توسط كمپاني MOZ معرفي شده است و به شما كمك ميكند درصد احتمال اسپمر بودن يك سايت را پيدا كنيد. براي تعيين نمره اسپم يك سايت فاكتورهاي زيادي تاثيرگذار هستند كه برخي از مهمترين ها عبارتند از:

تعداد صفحات سايت زياد باشد ولي تعداد بك لينك هاي آن كم.
بك لينك هاي عموما به يك يا چند آدرس مشخص از سايت شما هستند.
محتواي صفحات سايت كم يا بي ارزش است.
نشانه گذاري انجام شده در سايت غيرواقعي باشد.
درصد بك لينك هايي كه با نام برند شما هستند كم است.
تعداد لينك هاي فالو و نوفالو سايت همخواني ندارد و درصد زيادي از آنها فالو هستند.
تعداد بك لينك هاي سايت خيلي زياد است.
بك لينك هايي كه از سايت هاي ديگر دريافت شده در منوي اصلي بوده است.
تعداد كاراكترهاي نام دامنه خيلي زياد باشد.
و ….
spam score يكي از فاكتورهاي مهم در تعيين اعتبار سايت است
نمره اسپم عددي بين ۰ تا ۱۷ است كه در عمل درصد احتمال اسپمر بودن آن سايت را نشان ميدهد. اگر نمره اسپم يك سايت بين ۰ تا ۴ باشد يعني احتمال اسپمر بودن آن كمتر از ۷.۵ درصد است. اگر اين نمره بين ۵ تا ۷ باشد اين احتمال بين ۱۰ تا ۳۰ درصد خواهد بود.

اگر نمره اسپم يك سايت ۸ باشد به احتمال ۵۶ درصد اسپمر خواهد بود و براي نمره ۹ اين احتمال به ۷۲ درصد ميرسد. نمره هاي اسپم ۱۳ به بالا يعني كه اين سايت بدون شك يك سايت اسپمر است.

اعتبار وبسايت رابعد از  طراحي سايت  بررسي كنيم

شايد در اولين قدم كنجكاو باشيد كه وضعيت اعتبار سايت خودتان را بررسي كنيد. به طور حتم اين كار به شما ديد درستي از فعاليت هايي كه براي سئوي خارجي انجام داده ايد خواهد داد. ولي در نظر داشته باشيد كه اعتبار يك سايت زماني ارزشمند است كه براي مقايسه با يك رقيب مورد استفاده قرار گيرد.

آناليز رقيب هاي كسب و كار بعد از  طراحي سايت 

يكي از مهمترين كاربردهاي بررسي اعتبار سايت،‌ آناليز رقبا است. به عنوان مثال تصور كنيد كه ميخواهيد در عبارتي مانند “خريد خودرو” جايگاه كسب كنيد. بهتر است ابتدا اين عبارت را در گوگل جستجو كرده و ليستي از سايت هايي كه هم اكنون جايگاه مناسبي دارند تهيه كنيد.

در قدم بعدي اعتبار اين سايت ها را بررسي كرده و با سايت خود مقايسه كنيد. اگر اعتبار دامنه آنها پايين است يا نمره اسپم بالايي دارند يعني شما شانس زيادي براي رقابت با آنها و كسب جايگاه بهتر داريد.

بك لينك خريدن و ريپورتاژ آگهي

خريد بك لينك و ريپورتاژ آگهي روش هايي براي كسب بك لينك ارزشمند و بهبود وضعيت سئو شما هستند. با يك جستجوي ساده سايت هاي زيادي پيدا ميكنيد كه پيشنهاد قيمت هاي متنوعي را براي خريد رپورتاژ آگهي يا خريد بك لينك ارايه داده اند.

قبل از انتخاب يك سايت بايد اعتبار آن را به خوبي بررسي كنيد. براي اين كار اعتبار دامنه و نمره اسپم اهميت بسيار زيادي خواهند داشت. سايت هايي كه نمره اسپم 5 يا بالاتر دارند انتخاب مناسبي براي خريد رپورتاژ آگهي يا بك لينك نيستند. يا اگر اعتبار دامنه يك سايت كمتر از 30 باشد عملا گزينه مناسبي براي شما نخواهد بود.

 

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۱۰:۱۱

ديجيتال ماركتينگ داراي حوزه هاي مختلف و البته گسترده اي هست . اين حوزه ها كه خود به تنهايي ميتوانند تخصص هايي براي خود باشند و البته دركنار همه اين ها كمك شاياني به كسب و كار بعد از  طراحي سايت براي ديده شدن و فروش بيشتر مي كند . در اين مطلب قصد داريم تا شما را با كامنت ماركتينگ يا بازاريابي از طريق نظرات سايت بعد از  طراحي سايت بپردازيم . در ادامه همراه با  طراحي سايت باشيد.

به دنبال پاسخ درست و كامل  سوالات كاربران باشيد 

پاسخ ارسالي به نظرات كاربران بايد دقيق و كاربردي باشد، ارجاع به محتواي مقاله و ارسال پاسخ هاي كوتاه نااميد كننده است.بعد از پاسخ گويي به كاربر از طريق ايميل يا پيامك به او اطلاع رساني شود تا مجدد به صفحه شما بازگردد.


كامنت ماركتينگ و تاثير خوب آن برروي سئو بعد از  طراحي سايت 

ارسال ديدگاه از طرف كاربران و پاسخ گويي شما به آنها هم به صورت مستقيم و هم به صورت غير مستقيم بر سئوداخلي صفحه تاثير گذار است. در اين بخش مهمترين اثرات ارسال ديدگاه بر سئو صفحه را بررسي ميكنيم.

1- رضايت كاربران افزايش پيدا ميكند
يكي از فاكتورهاي بسيار مهم سئو بعد از  طراحي سايت در سال ۲۰۱۸ ميزان رضايت كاربران از محتواي صفحه است. گوگل روش هاي گوناگوني براي سنجش رضايت كاربران از محتواي صفحه دارد كه همگي توسط الگوريتم رنك برين آناليز ميشوند. در مقاله الگورتيم رنك برين و تاثير آن بر سئو اين مورد را به صورت كامل بررسي كرده ايم.

2- به روزرساني مستمر صفحه در  طراحي سايت 
گوگل توجه بسيار زيادي به محتواي تازه و البته محتواي ماندگار دارد. ارسال ديدگاه در يك صفحه نشان دهنده ماندگاري محتوا و ارزشمند بودن آن است. همچنين با ارسال هر ديدگاه جديد عملا محتواي صفحه شما به روز رساني شده و بخش جديدي به آن اضافه ميشود. اين دو اتفاق هم بر بهبود جايگاه و هم در حفظ رتبه شما تاثيرگذار هستند.

3- دايره كلمات گسترده تر از قبل ميشود
هر كاربري كه وارد سايت شما ميشود دانش و ادبيات منحصر بفردي دارد. سوالات كاربران عموما با همين ادبيات خاص و با استفاده از عباراتي غير رسمي ولي رايج مطرح ميشوند. اين پراكندگي ادبيات موجب ميشود كه شما عبارات متنوعي در مورد همان مفهوم كليدي در صفحه خود داشته باشيد.

همچنين احتمال بسيار زيادي دارد كه عبارات يا سوالات درج شده توسط كاربران در بخش نظرات سايت توسط كاربر ديگري جستجو شود و در اين شرايط سايت شما نتيجه اي بسيار ارزشمند از نظر گوگل خواهد بود. 

تكنيك هاي موثر در كامنت ماركتينگ بعد از  طراحي سايت 

تشويق كاربران به گذاشتن كامنت 

به طور معمول نرخ مشاركت كاربران در بخش نظرات سايت هاي تخصصي پايين است و به ندرت اعتماد به نفس لازم براي ارسال ديدگاه را دارند. شما بايد به آنها اعلام كنيد كه براي نظراتشان ارزش قائليد و به خوبي پاسخ گوي آنها خواهيد بود.

در انتهاي مقاله يا بالاي بخش ارسال ديدگاه از جملات تشويقي براي ارسال ديدگاه استفاده كنيد. مثلا ميتوانيد بگوييد. اگر بعد از مطالعه اين مقاله هنوز ابهاماتي در ذهن شما هست يا به اطلاعات بيشتر نياز داريد در بخش نظرات اعلام كنيد تا كارشناسان ما پاسخ گوي شما باشند.

پاسخ كامل و جامع به سوالات كاربران 

توليد محتواي ارزشمند رمز موفقيت در سئو است ولي بيشتر اوقات ما با كمبود متن يا موضوع مواجه ميشويم، در نتيجه تعداد كلمات يك مقاله زياد نميشود. نظرات كاربران به ما كمك ميكند كه حواشي جذاب اين موضوع را بهتر بشناسيم و در مورد آن توضيحات تكميلي ارايه دهيم.

يك سوال ، دو كامنت بيشتر در سايت 

بسياري از كاربران سوالاتي عمومي و بدون اطلاعات دقيق مطرح ميكنند. به عنوان مثال ممكن است يك كاربر از شما بپرسد كه “چرا نرم افزار شما در گوشي من كار نميكند؟”

در اين شرايط شما بايد ابتدا سوال كاربر را به صورت كامل پاسخ داده و تمامي احتمالات ممكن را شرح دهيد. اما در پايان ميتوانيد مدل گوشي و نوع سيستم عامل آن را نيز از كاربر سوال كنيد. با اين كار هم جواب مناسبي به كاربر داده ايد و هم او را تشويق به ارسال ديدگاه هاي بعدي خواهيد كرد.

نظرات منفي را استقبال كنيد 

هيچ محصول يا خدمتي نميتواند بدون عيب و نقص باشد و به طور حتم شما هم مخالفين يا معترضيني خواهيد داشت كه عملكرد شما را نقض ميكنند. به جرات ميتوان گفت بهترين نوع نظرات در سايت شما نظرات منفي هستند!

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۶:۴۴

تا حالا با وبسايت هايي روبه رو شده ايد كه براي يافتن اطلاعات به آنها سر زده ايد اما  طراحي سايت آنها به گونه اي بوده كه جز خستگي و زحمت براي شما چيز ديگري به دنبال نداشته است . در دنياي  طراحي سايت و رابط كاربري ، تله هايي وجود دارد كه ميتواند كسب وكار و البته  طراحي سايت آنرا به حاشيه براند . در ادامه همراه باشيد تا باهم اين تله ها را بيشتر بررسي كنيم . 

فرم ها در  طراحي سايت 
فرم ها براي جمع آوري اطلاعات درباره كاربران، مشتريان و مخاطبين بسيار ضروري مي باشند. شما نمي توانيد آن ها را مجبور به استفاده از اين فرم ها كنيد؛ اما فرم هاي به خوبي طراحي شده به گونه اي مي باشند كه خود مخاطبين و يا كاربران دوست دارند آن ها را پر نمايند.

فرم ها بايد درباره اين كه سايت ها به دنبال چه اطلاعاتي مي باشند، سوالات اندكي از كاربران بپرسند. يكي از بزرگ ترين مشكلات فرم هاي آنلاين موقعي است كه هيچ دستورالعملي در آن وجود نداشته باشد.

فرمت ها در  طراحي سايت 
زماني كه از افرادي براي دريافت اطلاعات بخصوص سوالاتي را مي پرسيم، بايد مشخص كنيد كه دقيقا به دنبال چه چيزي مي باشيد.

اگر شما نياز به يك فرمت خاص براي برخي موارد داريد مانند تاريخ، زمان و يا هر اطلاعات فرمت بندي شده ديگر، بايد يك مثال بياوريد. هيچ چيز سردرگم كننده تر از پر كردن يك فرمي نمي باشد كه زماني كه كارتان به اتمام رسيد، پيام هاي خطايي را مشاهده كنيد.

 

كادر بندي متن در  طراحي سايت 

خيلي زيبا است كه طراحان در اين زمينه بسيار هوشمندانه پيش بروند و اشاراتي درباره نوع اطلاعاتي كه مي خواهند از كاربران دريافت نمايند، ارائه دارند، آن ها مي توانند اين كار را با متن پيش زمينه در فيلد هاي فرم انجام دهند. در حالي كه اين روش بسيار راحت مي باشد، اما در برخي مواقع در وب سايت ها با متن هاي پيش زمينه اي در فرم ها برخورد كردم كه حتي زماني كه شروع به تايپ كردن مي كنيد، محو نمي شوند. 

پيام هاي خطا در  طراحي سايت 

هيچ چيز خسته كننده تر از اين نمي باشد كه تلاش كنيد در وب سايت كاري را انجام دهيد و با پيام هاي خطا به گونه اي مواجه شويد كه هيچ اطلاعاتي را در بر ندارد و يا اطلاعات كافي وجود ندارد. اگر يك كاربر سايت با يك خطا رو به رو شود، بايد حتما توضيحي از اشتباهي كه پيش آمده و چگونگي برطرف كردن آن به او ارائه شود.

براي مثال، اگر در هنگام ورود به يك وب سايت با بخش نام كاربري و پسوورد مواجه شديد و اگر در هنگام وارد كردن اين دو مورد اشتباهي انجام داديد، بايد به شما گفته شود كه اشتباه در كجاست، مربوط به پسوورد است يا نام كاربري. با توجه به اين كه لاگين هاي بسياري در سايت ها وجود دارد، به راحتي مي توانيد انواع نام هاي كاربري و پسوورد ها را دريابيد.

به طور مثال اگر در هنگام ورود به سايتي با پيام خطايي مواجه شدم كه مربوط به نام كاربري و پسوورد مي باشد و مرا به خوبي تفهيم كند كه آن ها دقيقا با پروسه موجود در طراحي وب سايت مطابقت ندارند و سايت نمي تواند با آن ها سازگار شود، شروع به اصلاح نام كاربري و يا پسوورد خود مي نمايم، مانند اضافه كردن 2 حرف بزرگ و يا يك شماره، حرف كوچك و يا يك نقطه و يا حتي يك نشانه. 

تيترهاي بزرگ جستجو در  طراحي سايت 
نمي دانم اين مورد مشهور باشد يا خير اما من بارها آن را مشاهده كردم و در وب سايت هاي زيادي مواجه شدم. اين مسئله به اين ترتيب است كه يك تيتر بزرگ و تمامي عوامل جستجويابي زماني كه به سمت پايين اسكرول مي شود، محتواهاي بسياري را از ديد پنهان مي سازد. اين مورد زماني كه در ارتباط با مخفي شدن بخش هايي باشد كه بسيار اهميت دارد و شما هميشه به آن نياز داريد، وضع را بدتر مي سازد.

 كنتراست كم در  طراحي سايت 

چشمان من خوب مي بينند. من طرفدار درك كردن و فهميدن متن ها و يا آيكون هاي ذغالي در يك پيش زمينه مشكي نمي باشم. هيچ كس در چنين صفحاتي وارد نمي شود. كنتراست عامل مهمي در  طراحي سايت  ها مي باشد و بسيار حائز اهميت است.

متن ها در  طراحي سايت 
هر متني بايد به راحتي خوانده شود، به عبارت ديگر بايد وزن كافي داشته باشد تا به راحتي خوانده شود. وزن 100 فونت ها هيچ گاه مكاني در وب سايت ها ندارند (مگر در شرايط بخصوص). استفاده از يك فونت بسيار كوچك در گوشي هاي همراه هم به سادگي مشكل ساز است. در طراحي وب سايت ها بايد كنتراست كافي وجود داشته باشد تا چشمان كاربران حروف را تشخيص دهند.

رنگ ها در  طراحي سايت 
براي تمامي عوامل يك وب سايت، بايد كنتراست قابل درك ميان رنگ ها وجود داشته باشد. هر متني بايد با پيش زمينه اي كه در آن قرار مي گيرد، كنتراست داشته باشد. اين امر مي تواند درباره هر لينكي، هر عامل جستجويابي و يا آيكوني صدق نمايد. خيلي سخت نيست تا دريابيد كه به دنبال چه چيزي هستيد.

دكمه هاي دعوت به عمل در  طراحي سايت 
مانند ديگر لينك ها و عوامل جستجويابي، دكمه دعوت به عمل شما بايد با كنتراست بالايي در طراحي سايت نمايان باشد. اگر شما مي خواهيد تا بازديد كننده وب سايت عكس العملي را نشان دهد، بايد آن را برجسته بسازيد، بايد به راحتي خوانده شود و بايد به سرعت بارگيري شده و واضح به نظر برسد. به نظر نمي رسد كه سايت هاي بسياري ديده باشيد كه دكمه دعوت به عمل و يا هر عامل دعوت به عمل ديگر خود را از ساير عوامل متمايز نسازد. گاهي اوقات، اين مورد اصلا يك دكمه نيست بلكه يك لينك متني ساده با فضاي خالي زياد در اطراف آن مي باشد.

 

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۱۴:۰۰

 باز برگشتيم سر  طراحي سايت  و اهميت داشتن يا نداشتن آن ؟ اگر بازهم قانع نشده ايد كه  طراحي سايت براي كسب وكار شما ميتواند مفيد باشد حتما اين مقاله را تا انتها بخوانيد . در ادامه همراه با  طراحي سايت باشيد.

– هميشه و همه جادر دسترس‌تر باشيد

يك وب سايت بعد از  طراحي سايت گستره‌ي جغرافيايي دسترسي‌پذيري بسيار بزرگ‌تري نسبت به آدرس فيزيكي يك شركت دارد. براي اينكه مشتريان شما بتوانند به وب سايت شما و در نتيجه به شما مراجعه كنند فقط و فقط احتياج به يك اتصال اينترنت دارند. تفاوتي ندارد كه مشتريان شما كجا باشند، هر كجاي دنيا شبكه اينترنت مي‌تواند ارتباط مشتري را با شما برقرار كند.

نكته ديگر در بحث دسترسي‌پذيري شما زمان است. مشتريان شما نهايتاً طي ساعات اداري كاركرد شما مي‌توانند به محل شركت شما مراجعه كنند، اما مراجعه مشتري به وب سايت محدوديت زماني ندارد و در هر ساعت از شبانه‌روز، حتي در ايام تعطيل مشتري مي‌تواند از طريق وب سايت با شما در ارتباط باشد و از خدمات ارائه شده توسط شما بهره‌مند شود.

طبيعتاً هرقدر ارتباط مشتري با شما بيشتر باشد، امكان ارائه خدمات يا فروش محصولات افزايش مي‌يابد و اين امر باعث رونق كسب و كار شما خواهد شد.

– بايد ديده بشويد

براي بيش‌تر ديده شدن كسب و كارتان چكار مي‌كنيد؟ مسلماً اولين گزينه‌اي كه پس از شنيدن اين سؤال به ذهنتان مي‌رسد، تبليغات است، اما گستره‌ي تبليغات در خارج از شبكه‌ي اينترنت به دليل گران‌تر بودن هزينه تبليغات محدودتر بوده و انتخاب‌هاي شما را محدودتر مي‌كند.

–بعد از  طراحي سايت روي سئو يتان كار كنيد

يكي از مهم‌ترين دلايلي كه باعث مي‌شود يك وب سايت در بهبود رونق كسب و كارتان تأثير داشته باشد، موتورهاي جستجوي اينترنتي و در صدر آن‌ها گوگل است. همانطور كه مطلع هستيد گوگل يك موتور جستجوي قدرتمند است كه كاربران اينترنتي را بر اساس جستجوي كلمات يا عباراتي به وب سايت‌هاي مد نظرشان هدايت مي‌كند. 

– خدمات و محصولات خود را بهتر معرفي كنيد

يكي از ويژگي‌هاي استفاده شبكه اينترنت براي مديريت كسب و كار صرفه‌جويي در زمان مشتري و فروشنده است. فروشنده مي‌تواند يكبار توضيحات و تصاوير محصولات و خدمات خود را بر روي وب سايت قرار داده و از تكرار دائم آن‌ها براي مشتريان جلوگيري كند. 

– از مشتريان خود بازخورد دريافت كنيد

نظر مشتريان بسيار مهم است. در بسياري از موارد نظرات مشتريان به‌قدري سازنده مي‌باشند كه تأثيرات آن رونقي باور‌نكردني به كسب و كار شما خواهد بخشيد. داشتن يك وب سايت در جهت دريافت بازخورد از مشتريان از اين نظر حائز اهميت است كه در وب سايت با استفاده از فرم‌هاي نظرسنجي و تماس با ما و احياناً بخش‌هاي كامنتينگ، دريافت نظر بسيار آسانتر است. مشتريان وب‌سايت آرامش خاطر و فرصت بيشتري در مقايسه با مشتريان حضوري شما خواهند داشت و بازخورد بهتري را به شما ارائه مي‌دهند.

– در چرخه رقابت باقي بمانيد

بسياري از رقباي شما در حال حاضر اقدام به ايجاد وب سايت كرده‌اند و يا در صدد ايجاد آن هستند. اگر مي‌خواهيد از رقبايتان عقب نمانيد، هرچه سريعتر لازم است شما هم براي ايجاد وب سايتتان اقدام كنيد. توجه داشته باشيد در شرايط برابر گوگل به وبسايت‌هايي بهاي بيشتري مي‌دهد كه قدمت صفحات‌ آن‌ها بيشتر باشد. پس اگر فكر مي‌كنيد كسب و كار شما نياز به وب سايت دارد كه طبق موارد ذكر شده قطعاً دارد، همين امروز اقدام كنيد.

– به مشتريان خود اطلاع‌رساني كنيد

يكي از ويژگي‌هاي وب سايت‌هاي اينترنتي قابليت عضوگيري از كاربران خود مي‌باشد. كاربراني كه عضو وب سايت شما مي‌شوند،  با درج ايميل يا شماره تلفن خود يك راه ارتباط دائمي با خودشان به جاي مي‌گذارند. داشتن يك راه ارتباطي دائمي با مشتريان كمك شاياني به نگهداري يا حتي بازگرداندن مشتري به كسب و كار شما دارد. 

– بعد از  طراحي سايت آنلاين بفروشيد

با توجه به رشد سريع فروشگاه‌هاي اينترنتي و تجربه‌ي خوشايندي كه اين نوع خريد به جهت صرفه‌جويي در وقت و هزينه در اختيار مشتريان قرار داده است، در صورتي كه فروش محصول فيزيكي يا ارائه خدمات مجازي داشته باشيد، پس از گذشتن زماني از راه‌اندازي وب سايتتان مي‌تواند به صورت آنلاين و از طريق وب سايت نسبت به فروش محصولات يا ارائه خدمات اقدام نماييد. فروش آنلاين سريع‌تر از فروش سنتي متداول انجام مي‌شود و ويژگي‌هايي چون دريافت وجه به صورت نقد توسط درگاه‌هاي اينترنتي بانك را به همراه دارد كه باعث بهره‌وري كسب و كار شما مي‌گردد.

 

اميدواريم توضيحات فوق شما را به اين نتيجه رسانده باشند كه براي افزايش بهره‌وري كسب و كار سنتي‌تان نياز به يك وب‌ سايت داريد. نكته‌اي كه در بحث ايجاد وب سايت بسيار حائز اهميت است، رعايت اصول و استانداردهاي طراحي وب سايت مي‌باشد كه در صورت عدم رعايت مي‌تواند چشم انداز اميد شما را به ويرانه‌اي مايوس كننده  تبديل كند.  طراحي سايت  خود را حتماً به شركت‌هاي با تجربه در امر طراحي سايت بسپاريد.

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۰:۳۰

 فروشگاه هاي فيزيكي كم كم براي حضور در فضاي مجازي روبه  طراحي سايت فروشگاهي مي آورند . به طوريكه تا چند سال ديگه  طراحي سايت جزو يكي از ملزومات براي كسب وكار ها به حساب مي آيد . اما حال ميخواهيم ببنيم يك فروشگاه اينترنتي در  طراحي سايت چگونه موفق ميشود؟

در ادامه به ذكر برخي نكات خواهيم پرداخت پس همراه باشيد.

– قبل از  طراحي سايت نام مناسب براي كسب وكار خود انتخاب كنيد

اولين گزينه براي راه‌اندازي يك فروشگاه اينترنتي انتخاب نام فروشگاه و ثبت دامنه است. نام شما، برند شما را در ذهن مشتريان ثبت خواهد كرد. يك نام مناسب تا حد امكان كوتاه، مرتبط با كسب و كار و خاص است. بسياري از افراد گمان مي‌كنند اگر نام سايتشان را بر اساس ساختار يك وب‌سايت مشابه و موفق انتخاب كنند موفقيت بيشتري كسب خواهند كرد. از همين رو در بازار امروز فروشگاه‌هاي اينترنتي سايت‌هاي زيادي با پيشوند ديجي يا پسوند كالا مي‌بينيم.

در نظر داشته باشيد يك اسم شما را خاص نمي‌كند، اين شما هستيد كه با تلاش مي‌توانيد اسمي را خاص كنيد. پس نام سايتتان را بدون در نظر گرفتن اينكه سايت‌هايي كه پيش از شما آغاز به كار كرده‌اند انتخاب كنيد.

– سيستم مديريت محتواي مناسب با   طراحي سايت مناسب برگزينيد

سيستم مديريت محتوا، اطلاعات فروشگاه شما اعم از ليست كالاها يا خدمات، توضيحات آن‌ها، تصاوير، قيمت‌ها و … و اطلاعاتي شامل مشتريان، فرآيند خريد و ثبت سفارش و … را شامل مي‌شود.

اينكه چه سيستم مديريت محتوايي انتخاب مي‌كنيد بسيار مهم است. فرص را بر اين مي‌گيريم كه قصد برنامه‌نويسي اختصاصي براي فروشگاهتان نداريد و قصد داريد از سيستم‌هاي عمومي و متداول مثل ووكامرس، پرستاشاپ، اپن‌كارت يا … انتخاب كنيد.

اينكه چه سيستمي مناسب كار شماست تا حدي سليقه‌اي است. البته بايد امكانات هر سيستم را سنجيد و مشخص كرد كه كدام سيستم مديريت محتوا مي‌تواند آنطور كه شايسته است پاسخگوي نياز شما باشد. دقت داشته باشيد در ميانه راه تغيير يك سيستم مديريت محتوا كار چندان آساني نيست. پس بهتر است سيستمي انتخاب كنيد كه نياز به تغيير آن نباشد. در لينك زير برخي از معروفترين و متداول‌ترين فروشگاه‌سازهاي اينترنتي با يكديكر مقايسه شده‌اند.

پس از انتخاب سيستم مديريت محتواي وب‌سايت، نياز است كه ظاهري مناسب براي وب‌سايتتان در نظر بگيريد. يكي از ويژگي‌هاي ظاهر مناسب براي وب‌سايت علاوه بر زيبا بودن قالب، خاص بودن آن است. يعني قالبي كه توسط ديگران استفاده نشده باشد. تيم توسعه و  طراحي سايت  با طراحي قالب اختصاصي براي فروشگاه شما بر اساس بروزترين متدهاي روز طراحي وب‌سايت، ظاهري مناسب و كاربرپسند را به وب‌سايت شما خواهد بخشيد.

– هاست پرسرعت و مرغوب تهيه كنيد

همانطور كه مستحضر هستيد، هاست يا ميزباني فضايي است كه اطلاعات سايت شما شامل كدهاي برنامه‌نويسي سيستم مديريت محتوا، تصاوير، بانك‌هاي اطلاعاتي و … بر روي آن قرار مي‌گيرند. علاوه بر اينكه سرور ميزباني شما بايد پايداري بالايي داشته باشد و سايت شما را در تمام ساعات شبانه‌روز در دسترس مشتريان قرار دهد، عموما فروشگاه‌هاي اينترنتي مصرف زيادي از منابع سرور دارند و مي‌بايست سرويسي براي آن‌ها تهيه شود كه پاسخگوي اين نياز باشد. يك هاست كم منبع جز كلافگي براي شما حاصلي نخواهد داشت و باعث مي‌شوند نتوانيد بر روي هدف فروشگاه خود تمركز كنيد.

– كار خود را بعد از   طراحي سايت تخصصي كنيد

پس از آماده سازي ملزومات يك فروشگاه اينترنتي و راه‌اندازي وب‌سايت مي‌بايست بر روي كسب و كار خود متمركز شويد. بسيار ديده شده است كه فروشگاه‌هاي اينترنتي تصميم به فروش گستره‌ي وسيعي از انواع كالاها بدون تخصص كافي در خصوص بسياري از محصولاتشان مي‌كنند. مشتري زماني به شما اعتماد مي‌كند كه بداند در خصوص يك كالا اطلاعات كافي را داريد. اگر سؤالي در خصوص كالايي از شما بپرسد و نتوانيد پاسخ مناسبي داشته باشيد، به احتمال زياد مشتري را از دست خواهيد داد.

سعي كنيد حتي‌المقدور براي شروع كار، نسبت به فروش كالاها يا خدمات حرفه‌ي تخصصي خودتان اقدام كنيد و زياد از اين شاخه به آن شاخه نپريد. حتي فروشگاه‌هاي بزرگي كه امروزه مي‌بينيد تنوع بسياري زيادي در دسته‌بندي محصولاتشان دارند شروع كارشان با تخصص بر يك گروه از محصولات بوده است.

– شفاف باشيد

همواره اين نگراني براي مشتريان وجود دارد كه محصولاتي كه بصورت اينترنتي خريداري مي‌كنند ويژگي‌هاي ذكر شده در سايت فروشنده را نداشته باشد و يا به آن شكلي كه توضيح داده شده است نباشد. توضيحاتي كه در خصوص كالاها در وب‌سايتتان درج مي‌كنيد، دقيقاً و مو به مو بايد مطابق كالايي باشد كه قصد فروش آن را داريد. صداقت يكي از مهمترين اصول براي رسيدن به موفقيت در فروشگاه‌هاي اينترنتي مي‌باشد. اگر مي‌خواهيد جلب اعتماد كنيد شفاف باشيد، اين امر باعث مي‌شود تصور خوبي از برند شما در ذهن مردم نقش ببندد و اين موضوغ احتمال توصيه مشتريان فعلي به خريد از فروشگاه شما را به مشتريان بالقوه ديگر افزايش خواهد داد.

– مشتري را در جريان مراحل پس از ثبت سفارش قرار دهيد

يكي از مواردي كه توجه و اعتماد مشتري را به شما جلب مي‌كند اين است كه پس از ثبت سفارش و خريد كالا توسط مشتري، تمامي مراحل را از طريق ايميل و يا ترجيحاً پيامك اطاع‌رساني نماييد.

اينكه مشتري بداند كالاي خريداري شده دقيقاً چه زماني ارسال شده است باعث آسودگي خاطر بيشتر او و مشخص شدن زمان تقريبي دريافت كالا خواهد شد.

همچنين در صورت ارسال محصولات توسط پست كد پيگيري پستي به همراه لينك رهگيري مرسوله در سايت پست را در اختيار مشتري قرار دهيد تا امكان رهگيري مرسوله را بصورت آنلاين داشته باشد.

– بازه زماني ارسال مشخص و سريع باشد

بهتر است مشتري بداند در چه بازه زماني سفارش خود را دريافت خواهد كرد تا بر اساس آن براي وقت خود برنامه‌ريزي داشته باشد. از زمان‌بندي سيستم‌هاي ارسال محصول مثل پست و تيپاكس اطلاع حاصل كنيد و بر اساس آن به مشتري زمان حدودي ترجيحاً با مشخص كردن روز و براي مشترياني كه در شهر خودتان هستند با مشخص كردن بازه زماني بين ساعاتي خاص و امكان انتخاب بين بازه‌هاي مختلف فراهم كنيد.

دقت داشته باشيد كه در صورت مشخص كردن بازه زماني بسيار مهم است كه محصول دقيقاً در همان زمان به دست مشتري برسد. اينكه بازه زماني مشخص‌ نباشد قابل قبول تر از مشخص كردن يك بازه زماني اما تحويل در بازه زماني ديگري است. اين كار مشتري را بسيار دلسرد خواهد كرد و در صورتي كه مشتري شما برنامه‌ي ريزي مشخصي براي زمانش داشته باشد مي‌تواند براي هميشه او را از فروشگاه شما روي گردان كند.

– خدمات پس از فروش داشته باشيد

صرف فروش محصولات يا خدمات به يك مشتري نمي‌تواند تضمين كننده‌ي موفقيت يك فروشگاه اينترنتي باشد. شما به مشترياني نياز داريد كه بيش از يكبار از شما خريد داشته باشند. يك مشتري زماني به فروشگاه شما بازخواهد گشت كه از سفارش قبلي تجربه‌ي خوشايندي در ذهن داشته باشد. يكي از راهكارهاي جلب رضايت مشتري و افزايش احتمال بازگشت او، ارائه خدمات پس از فروش محصول يا خدمات مي‌باشد. سعي كنيد پس از هربار خريد با مشتري ارتباط برقرار كنيد و نظرش را در خصوص كالا يا محصول خريداري شده جويا شويد. به انتقادات احتمالي مشتري گوش كنيد و در صدد رفع آن برآييد. همچنين با توجه به اينكه بسياري از كالاهايي كه به صورت اينترنتي به فروش مي‌رسند از طريق پست، تيپاكس يا سرويس‌هاي ديگر ارسال مي‌شوند، با اين كار اطمينان خواهيد يافت كه كالاي فروخته شده به دست مشتري رسيده است.

تجربه نشان داده است كه مشتري از تماس فروشنده پس از تحويل كالا خرسند خواهد شد و اعتماد بيشتري به فروشگاه خواهد داشت و اين موضوع احتمال خريد مجدد مشتري را افزايش مي‌دهد.

– كاربري سايت آسان باشد

فروشگاه‌هاي اينترنتي از هر قشري با هر سطح اطلاعاتي مشتري دارند. هر كس كه به اينترنت دسترسي داشته باشد مشتري بالقوه شماست. دسترسي به بخش‌هاي مختلف سايت و ثبت سفارش بايد به ساده‌ترين شكل ممكن باشد تا همه مشتريان بتوانند به راحتي اقدام به ثبت سفارش خودشان بكنند. حتماً يك راهنماي تصويري از چگونگي انجام مراحل ثبت سفارش تهيه كنيد و لينك آن را به گونه‌اي در سايت قرار دهيد تا براي مشتريان جلب توجه كند.

– بعد از   طراحي سايت توليد محتوا را شروع كنيد

حتماً سعي بر اين داشته باشيد كه اطلاعاتي كه در خصوص يك محصول درج مي‌كنيد توسط خودتان توليد شده باشد. كپي اطلاعات از ساير سايت‌ها باعث كاهش رتبه سايتتان در موتورهاي جستجو يا اصطلاحاً افت سئو خواهد داشت. محتوا علاوه بر متن مي‌تواند شامل عكس‌هاي محصولات شما نيز باشد. سعي كنيد از محصولاتتان از زاويه‌هاي مشخص تصاوير با كيفيت تهيه كنيد. ترجيحاً از يك پس زمينه مشخص براي تمامي محصولات استفاده كنيد. عكس دقيقاً از همان محصولي باشد كه قصد فروش آن را داريد. طبيعتاً اينكه مشتري تصوير يك محصول را ببيند و محصولي با ظاهر ديگري دريافت كند چندان خوشايند نخواهد بود.

– به طور مداوم براي محصولات تخفيف در نظر بگيريد

يكي از راه‌هاي جلب توجه مشتريان به محصولات خاص، در نظر گرفتن تخفيف براي محصول مورد نظر است. سعي كنيد در بازه‌هاي زماني مختلف سود حاصل از برخي محصولات را كاهش داده و با تعيين قسمتي به عنوان محصولات تخفيف‌دار در صفحه اصلي، اين محصولات را به مشتريان عرضه كنيد. همچنين با ارسال خبرنامه نيز مي‌توانيد مشتريان قديمي را از تخفيفات در نظر گرفته شده با خبر سازيد.

– هزينه‌هاي پرداختي مشتري را كاملاً مشخص كنيد

عموما فروشگاه‌هاي اينترنتي دو هزينه از مشتري دريافت مي‌كنند. يكي براي محصول فروخته شده و ديگري هزينه ارسال. توجه داشته باشيد كه طي انجام مراحل ثبت سفارش ريز هزينه‌ها را دقيقاً براي مشتري مشخص نماييد تا مشتري بداند وجهي كه مي‌بايست پرداخت كند چقدر و بابت چه چيزي بود است. به‌خصوص اگر در فروشگاه خود روش پرداخت در محل را داريد حتماً بايد در هزينه‌ي نهايي كه به مشتري نمايش داده مي‌شود هزينه‌ي ارسال نيز ذكر شود تا در هنگام پرداخت مشكلي ايجاد نشود. بروز مشكلات اينچنيني، اعتماد مشتريان از را از فروشگاه شما سلب خواهد كرد.

– تبليغات را فراموش نكنيد

نه تنها براي فروشگاه‌هاي اينترنتي كه يكي از پايه‌هاي موفقيت هر كسب و كاري تبليغات هدفمند مي‌باشد. همواره بخشي از درآمد خود را براي تبليغات سرمايه‌گذاري كنيد. يكي از روش‌هاي تبليغاتي كه بازخورد بالا و نتيجه رضايت‌كننده‌اي مي‌تواند داشته باشد تبليغات ادوردز گوگل است. در صورت انتخاب كلمه كليدي مناسب مي‌توانيد درآمد بالايي از ورودي گوگل ادوردز كسب نماييد.

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۹:۲۳

در مطلب قبلي به نكاتي درباره اينستاگرام ماركتينگ بعد از طراحي سايت  و البته قبل از  طراحي سايت پرداختيم . در قسمت دوم با  طراحي سايت همراه باشيد. 

درباره بارگزاري تصوير در اينستاگرام بعد از  طراحي سايت 

هر چه بيشتر ياد بگيريد اينستاگرام چه كارهايي مي تواند انجام دهد، بهتر مي توانيد راه هايي براي استفاده تجاري از آن پيدا كنيد.

برنامه اينستاگرام را باز كرده و دوربين خود را فعال كنيد و يا اينكه عكسي را از گالري فايل هاي خود انتخاب كنيد. بهتر است سايز عكس شما 1080 در 1080 باشد.

در صورت لزوم يا علاقه مي توانيد با استفاده از فيلترهاي عكس اينستاگرام، كيفيت عكس خود را افزايش دهيد. شما مي توانيد رنگ ها را روشن تر كرده، شكل كلي تصوير را تقويت كرده، عكس ها را بچرخانيد يا نقطه تمركز عكس را تغيير دهيد.

يكي از اهداف و بازار كاربري اينستاگرام از ابتدا كاربران استفاده كننده از فيلتر هاي تغيير عكس بوده است كه سازندگان اين برنامه را بر آن داشته كه از اين كاربران به عنوان اولين مشتركان اينستاگرام استفاده كند. به همين دليل اينستاگرام داراي ويرايش‌گر عكس بسيار قدرتمندي است.

بعد از تكميل ويرايش عكس، شما بايد مرحله بعدي يعني اشتراك گذاشتن عكس را شروع كنيد. عكس هاي بدون شخصيت كه مصنوعي بودن آنها از دور نيز به چشم مي خورد، باعث كاهش تعامل كاربران شما مي شود.

عكس هاي غير منتظره و عكس هايي كه در موقعيت هاي طبيعي گرفته شده اند، تأثير بهتري دارند. بسياري از شركت ها از شبكه هاي اجتماعي متفاوت براي ايجاد تجربه هايي متفاوت استفاده مي كنند.

مثال لينكداين براي بحث هاي تجاري و كسب و كار، توئيتر براي به روز رساني بازاريابي محتوايي و بحث با مشتريان، و فيس بوك براي افزايش فرهنگي شاداب و به روز رساني اطلاعات شركت استفاده مي شوند.  اينستاگرام نيز برنامه اي عالي است كه بوسيله عكس گرفتن از لحظات خنده دار مي تواند به مفرح شدن صفحه فيس بوك شما كمك كند.

از خود خلاقيت نشان دهيد. بهتر است لوگوي خود را در تمام عكس‌ها بچسبانيد. اين كار در ارتقاي برند شما اهميت دارد. شما مي توانيد لوگوي خود را به صورت پيش فرض در گوشه تمام عكس ها قرار دهيد.

 بسياري از افراد چنين كاري انجام نمي دهند و نكته نيز همين است. شما بايد از روش هايي استفاده كنيد كه ديگران از آن بهره نمي گيرند. هر چيزي مي تواند به ارتقاي برند شما كمك كند و شما مي توانيد از هر فرصتي براي ارتقاي برند خود استفاده كنيد.

هشتگ چيست و در كسب وكار ها بعد از  طراحي سايت  چه كاربردي دارد؟

نماد پيش وندي كه قرار است درباره ي آن صحبت كنيم هشتگ نام دارد كه اين نماد از تگ هاي ابرداده به حساب مي آيد . كم و بيش در مورد هشتگ آشنايي داريد و در رسانه هاي مختلف درباره ي آن مطالبي را مشاهده كرده ايد. نوشته هاي كم و كوتاه در وبلاگ هاي موجود در انواع شبكه هاي اجتماعي مثل : فيس بوك و Twitter يا +Google نيز با كمك يك و يا چند كلمه ي وابسته ممكن است كه تگ شوند .

از ابزاري همانند هشتگ مي توانيد براي گروه بندي كردن اين گونه از پيام هاي وابسته به هم استفاده نماييد، به اين ترتيب افراد مي توانند هشتگ هاي مورد نظر را جستجو كرده و از طريق آن ها به پيام هاي مربوطه در متن دسترسي پيدا كنند . 

 

# (هشتگ) يك علامت تازه به حساب نمي آيد و به آن علامت Number Sign مي گويند. در شبكه هاي اجتماعي مختلف مي توان از هشتگ قبل از جمله ها يا در وسط و يا پايان جمله و چسبيده به كلمه اي خاص بهره گرفت ولي آن را نمي توان براي تعداد افزون تر از يك كلمه استفاده كرد . پس اگر شما بخواهيد براي بيش از چند كلمه و يا يك جمله هشتگ را به كار ببريد بايد تمامي آن كلمه ها را از طريق راهي به هم متصل نماييد.

 

هشتگ ابزاري كليدي براي سازمان دهي عكس هاي شما است. اين بخش از برنامه مي تواند به كاربران كمك كند عكس هاي خود را راحت تر بر اساس موضوعات پيدا كنند. بعد از اضافه كردن هشتگ در بخش توضيحات مي بينيد كه چقدر تعامل كاربران بالاتر مي رود. هشتگ امكاني همانند سيستم Tagging در امر سئو و طراحي سايت است .

اينستاگرام را بهتر از قبل بعد از  طراحي سايت استفاده كنيد

– استفاده از مشتريان :

وقتي شخصي از شما خريد مي كند از او بخواهيد تا از خود به همراه محصول خريداري شده يك عكس تهيه كند و برايتان بفرستد تا آن را در اينستاگرام آپلود كنيد. اين كار حس خوبي به خود آن شخص مي دهد و از طرفي باعث ايجاد اطمينان بيشتري در بقيه افراد مي شود و در صورتي خود آن فرد عكس را در حساب خود منتشر كند باعث مي شود دوستان او نيز به سمت شما جذب شوند.

– پشت صحنه را غافل نشويد :

اينكه اعضاي صفحه اينستاگرام شما بدانند كه واقعا چه كسي اداره كننده آن است ايجاد حس اطمينان مي كند بنابراين سعي كنيد يك عكس با چهره خندان از خودتان و يا محيط شركتتان تهيه كنيد و در يك مناسبت خاص آن را آپلود كنيد. مثال در سالروز يك سالگي فروشگاه تان و يا به مناسبت 5000 تايي شدن اعضاي صفحه اينستاگرام. البته در آپلود عكس از خودتان زياده روي نكنيد و فقط چند عكس محدود كافي است.

– ايجاد تحريك :

فالوور ها بهترين تبليغ كننده شما هستند در صورتي كه بتوانيد به هر نحوي آنها را تشويق به تبليغ بكنيد به نفع شما كار مي‌كنند. براي اين كار يكي از بهترين كارها برگزاري مسابقه يا CONTEST است . يك مسابقه اينستاگرامي معموال طوري طراحي مي شود كه كاربران را تشويق به اشتراك عكس از محصوالت يا محيط يك فروشگاه مي كند. 

– افراد مهم را فالو كنيد :

يكي از راه هايي كه افراد پيج شما را فالو كنند اين است كه شما آنها را فالو كنيد، طبق يك تجربه به از هر دو نفري كه شما فالو مي كنيد يك نفر شما را فالو خواهد كرد، هر چند اين كار زمان بر است ولي مي توانيد از اين روش براي جذب افراد مهمي كه ميشناسيد استفاده كنيد. مثال اگر كسي را ميشناسيد كه مي دانيد به محصولات شما علاقه دارد حتما او را فالو كنيد.

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۴:۵۱

اينستاگرام ، بزرگترين شبكه اجتماعي اشتراك گذاري عكس موبايلي است كه اين روز ها بسترخوبي براي برندسازي ، ديده شدن كسب وكار ها بعد از  طراحي سايت است . در ادامه همراه با  طراحي سايت باشيد.

در اين مقاله قصد داريم تا به اينستاگرام ماركتينگ در  طراحي سايت و بعد از  طراحي سايت بپردازيم. پس همراه باشيد.

بعد از  طراحي سايت ، اينستاگرام بهترين بستر ديجيتال ماركتينگ براي كاربران ايراني

با توجه به فعال بو‌دن و امكان دسترسي به اين شبكه اجتماعي قدرتمند و پر طرفدار در ايران شاهد حضور كاربران ايراني بسيار زياد و همچنين شركت‌ها و سازمان‌هاي ايراني در اين شبكه اجتماعي هستيم، تا جايي كه مشاهده مي‌شود سازمان‌هاي دولتي، بانك‌ها و مراكز درماني و عمومي دولتي و خصوصي و همچنين افراد مشهور ايراني بسياري در اينستاگرام حضور دارند.

امكان اشتراك گذاري آسان عكس ها و تصاوير مزيت بسيار بزرگي براي كسب و كار ها است (شركت‌ها، اشخاص، محصولات،  معرفي خدمات و … ) اين امكان، ثبت رويدادها, كنفرانس‌هاي صنعتي و گروه‌هاي كاربري ، محصولات توليدي، خدمات قابل ارائه و غيره را فراهم كرده و ميدان ديد آن‌ها را افزايش مي دهد. مشتريان دائم و احتمالي، محتواهاي نمايشي را دوست دارند بنابراين دقت كنيد كه در محتواهاي بازاريابي خود دائما از عكس و تصوير استفاده كنيد.

بايد به پروفايل‌هاي تان در شبكه هاي اجتماعي مانند ويتريني براي كسب و كارتان نگاه كنيد. چيزي كه اينستاگرام را به عنوان يك ابزار بازاريابي از ديگر شبكه هاي اجتماعي بهتر كرده است، امكان ايجاد تزئينات و زيبايي‌هاي بيشتر است. مي توانيد با قراردادن تصاوير زيبا از محصولاتتان كاربران را جذب كنيد و در اين تصاوير، از نورپردازي، رنگ‌ها و افكت هايي استفاده كنيد كه هرچه بيشتر به زيبايي محصول يا پيام تصويري‌تان بيافزايد. هرچه عكس ها، با كيفيت تر و زيباتر باشند، بهتر است.

ديجيتال ماركتينگ در  طراحي سايت با اينستاگرام سرعت بخشيده ميشود : 

همانطور كه مستحضر هستيد اساس كار اينستاگرام اشتراك تصاوير است، اما استفاده از عكس بعد  طراحي سايت در اينستاگرام چه تأثيري دارد؟

– جلب احساسات: يك محتواي نمايشي به گونه‌اي احساسات بازديدكننده را تحت تاثير قرار مي‌دهد كه يك محتواي متني قادر به اينكار نيست. به‌واسطه اپليكشن‌هايي كه اشتراك‌گذاري عكس‌ها و تصاوير آسان كرده، استفاده از متن در رده دوم اهميت قرار مي گيرد.

– ايجاد صميميت: عكس‌ها جنبه خصوصي شركت شما را نمايان مي‌كنند. اكنون مشتريان دائم و احتمالي مي توانند از طريق عكس‌ها و بدون رد و بدل ايميل با پيغام‌هاي مربوطه با برند شما ارتباط برقرار كنند.

– سرگرمي ها : در دنياي كسب و كار استفاده از اپليكشن‌هاي اشتراك گذاري تصوير و عكس يك فرصت عالي براي شماست تا مشتريان خود را از طريق مسابقات و ساير كمپين هاي تصويري به روشي لذت بخش سرگرم كنيد.

جالب است بدانيد كه اينستاگرام :

بيش ار 700 ميليون كاربر فعال ماهانه دارد!

بيش ار 200 ميليون كاربر فعال روزانه دارد!

حال شما به عنوان يك فروشنده و كسي كه مي خواهد در تجارت خود موفق باشد چگونه كار تبليغات را انجام مي دهيد؟ ترجيح مي دهيد از بازاريابي سنتي استفاده نماييد يا بازاريابي اينترنتي و يا در اين زمينه چه شبكه اجتماعي را مد نظر داريد و چه رسانه‌اي را انتخاب مي نماييد؟ قطعا به دنبال رسانه‌هايي خواهيد رفت كه طرفداران بيش تري دارند و بيش تر مورد توجه كاربران قرار گرفته و پر رفت و آمد تر هستند.

 

يادتان نرود كه  طراحي سايت يكي از راه هاي اعلام حضور در شبكه اينترنت است و براي حضور بيشتر در همه زمينه ها بايد ماركتينگ و ديجيتال ماركتينگ نيز بلد باشيد

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
تاریخ امروز
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ