خرید سیگار برگ
مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
آموزش آشپزی
آموزش شیرینی پزی
آموزش کافی شاب
تور کویر مرنجاب
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
سنگ تراورتن
سارين وب ديزاين
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۱۴:۰۶

موفق ترين وب سايت ها خصوصيات مشتركي در طراحي وب داشته اند كه توجه افراد را به خود جلب مي نمايند. رعايت ابن نكات ميتواند براي طراحي وب سايتي كه جستجوكننده را تبديل به خريدار كند، شما را ياري دهد. در ادامه همراه با سارين وب باشيد تا ببينيم رعايت چه نكاتي ميتواند براي طراحي سايت كه جستجوكننده را تبديل به خريدار كند، شما را ياري دهد.
در حال حاضر وب سايت هايي وجود دارند كه با وجود طراحي سايت بسيار ضعيف آنها ، كسب درآمد داشته  باشند. در واقع اين گروه از وب سايتها بيشتر استثنا بوده و از قوانين ذيل پيروي نمي كنند. با گذشت يك برهه زماني خاص تجربه اين امررا نشان داده كه موفق ترين وب سايت ها خصوصيات مشتركي در طراحي وب داشته اند  كه توجه افراد را به خود جلب مي نمايند.

حال بريم سراغ نكات مهم : اين نكات را در طراحي سايت درنظر بگيريد تا موفق باشيد .

۱- سرعت بارگذاري وبسايت :


آزار دهنده ترين نكته براي كاربردر هنگام بازديد از سايت ، انتظار بيش ازحدش براي بار گزاري سايت است كه اگر اين زمان از يك حد مجاز بيشتر شود باعث آزردگي كاربر خواهد شد ، اگرچه سايت شما يكي از بزرگترين  سايت ها باشد.

۲- داشتن هويت شفاف و آشكار محتوا در وب سايت بعد از طراحي سايت


بايد مطالب موجود در سايت به صورت شفاف و بدون ابهام بيان شود. بازديدكنندگان اين موضوع را كه متوجه نشوند مطالب سايت دربارهء چيست را نمي پسندند. اجازه ندهيد تلاش بازديدكنندگان شما براي كشف مطالب وب شما براي بدست آوردن اين كه وب شما دربارهء چه موضوعي مي باشد، تلف شود. از ابتداي طراحي سايت ، شفافيت و وضوح مطالب را در نظر داشته باشيد. داشتن تيتر توصيفي در صفحهء اول وب سايت روش بسيار مناسبي است براي اعلام اين كه مطالب وب شما از چه موضوعي سخن مي گويد.


همچنين انتخاب كلمات كليدي مرتبط براي صفحات به عنوان جلب توجه نگاه افراد نيز عمل مي كند. بنابراين هميشه از كلمات كليدي مرتبط با مطالب در صفحات وب خود استفاده نماييد.

۳- ساده نگه داشتن طراحي سايت خود


براي جلب توجه افراد خيلي تلاش در استفاده از انواع روش هاي غيرضروري نكنيد ( آيا كسي واقعاً به فلش ويا نشانگر نياز دارد؟) تمركز خود را بر روي قابليتهاي استفاده از وب، فروش، تبديل بازديدكنندگان به خريدار و خريداران متمركز كنيد. وب سايت هايي كه طراحي ساده اي دارند نيز اين قابليت را دارند.

۴- جلب توجه با استفاده ازفضاي سفيد!


در طراحي سايت خود از ايجاد شلوغي و آشفتگي مطالب بپرهيزيد.سعي در ايجاد يك وب سايت مرتب و كاربر پسند براي بازديدكنندگان و جستجوي سريع و آسان آن در وب داشته باشيد. به خاطر داشته باشيد فضاي سفيد در طراحي سايت كمك زيادي به طراح مي كند. همچنين اگر وب سايت شما داراي محتواي زياد و صفحات زياد مي باشد، اضافه كردن يك كادر جستجو براي جستجوي آسان و سريع بازديدكننده ضروري مي باشد.

۵- مشخصات تماس خود را كاملاً مشخص در وب سايت قرار دهيد
وجود و يا عدم وجود صداقت در مطالب وب سايت شما تاثير مستقيمي بر فروش محصولات شما و در نهايت موفقيت شما خواهد داشت. اگر در وب سايت خود فروش مستقيم محصولات داريد، دادن اطلاعات تماس و داشتن فرم تماس بسيار مهم و ضروري مي باشد. اگر حفظ حريم خصوصي براي شما مهم است، مي توانيد از خدمات لينك هاي كه اتوماتيك آدرسهاي ايميل را دريافت مي نمايند استفاده كنيد.

۶- آسان سازي فرايند خريد
حركت از صفحهء اصلي به صفحهء محصولات و چشم انداز آن در صفحهء اصلي براي بازديدكنندگان را آسان نماييد. اين چشم انداز را به صورت زنجيروار نسازيد؛ كه باعث مي شود افراد براي مشاهده و خريد، تمامي صفحات را يكي پس از ديگري براي پرداخت پول به شما سپري كنند. در غير اين صورت آنها را از دست خواهيد داد.

۷- آسان سازي دستيابي افراد به وب سايت
به ياد داشته باشيد تا حد امكان چشم انداز وب سايت خود را از طريق خبرنامه-RSS feed و ديگر مطالب در بالاترين حد ديد نگه داريد.

۸- به روز رساني مطالب وب ، به طور منظم
از اين روش انگيزه اي در كاربر ايجاد ميشود كه براي خواندن مطالب جديد به وب شما بازگردند. بعلاوه موتورهاي جستجو به مطالب جديد واكنش خاصي دارد. بنابراين از طريق به روز رساني مطالب به صورت منظم به سئوي(بهينه سازي) وب سايت خود كمك مي كنيد.

اگرشما هم به طراحي سايت مناسب خود احتياج داريد ، قبل از شروع با مشاورين سارين وب در ارتباط باشيد . با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و درخواست مشاوره كنيد. 

طراحي سايت ، سئو وبهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۵:۵۱

در دنياي امروز شركتهاي اينترنتي به سرعت در حال رشد هستند و هر روز سهم بيشتري از اقتصاد كشورها را به خود اختصاص مي دهند. در اين مقاله قصد داريم شما را با تجارت و كسب و كار هاي اينترنتي بيشتر آشنا كنيم . با سارين وب و طراحي سايت در ادامه همراه ما باشييد .

در سالهاي قبل شركتها و كارخانجات فيزيكي بزرگترين و پردرآمدترين شركتها در دنيا بودند ولي امروزه شركتهاي اينترنتي جاي آنها را اشغال و خود را به سطح شركتهاي بزرگ نفتي رسانده اند. در دنياي امروز شركتهاي اينترنتي به سرعت در حال رشد هستند و هر روز سهم بيشتري از اقتصاد كشورها را به خود اختصاص مي دهند. در سالهاي قبل شركتها و كارخانجات فيزيكي بزرگترين و پردرآمدترين شركتها در دنيا بودند ولي امروزه شركتهاي اينترنتي جاي آنها را اشغال و خود را به سطح شركتهاي بزرگ نفتي رسانده اند.


به عنوان مثال شركتهايي چون گوگل، ياهو و فيس بوك جاي شركتهايي چون كوكاكولا و جنرال موتور را در صدر ليست برترين شركتهاي دنيا گرفته اند.
در حال حاضر با توجه به افزايش هزينه ارائه خدمات حضوري، در جوامع مختلف مانند هزينه سوخت و يا كمبود وقت، مردم سعي ميكنند از مراجعه حضوري به ادرات، مغازه ها و فروشگاهها پرهيز نمايند، بنابراين مشتري ها در حال مهاجرت از مغازه ها و فروشگاههاي فيزيكي به فروشگاهها و سايتهاي اينترنتي بوده و خريدهاي خود را از طريق اينترنت انجام مي دهند. اين تغيير رفتار در مصرف كننده ها باعث شده است كه اقتصاد جديدي در اينترنت نمايان شده و شركتها و كسب و كارهاي جديد بسياري در اينترنت شكل گيرد. ايران نيز از اين قاعده مستثنا نيست و تحت تاثير تحولات اينترنت قرار گرفته و در آينده نزديك نيز بسيار بيشتر با آن دست و پنجه نرم خواهد كرد.
كسب و كار اينترنتي با داشتن وبسايت و يك طراحي سايت مناسب به خودشان ، به فروش محصولات يا خدمات در اينترنت گفته مي شود. اين نوع كسب و كار به سرعت در اقتصاد امروز رشد و پيشرفت كرده است. خريد و فروش اينترنتي به كوچكترين كسب و كارها نيز اين امكان و فرصت را مي دهد كه به مخاطبان خود در سطح جهاني با حداقل هزينه دسترسي پيدا كنند. امروزه بيش از 900 ميليون نفر در سطح دنيا از اينترنت استفاده مي كنند. 69 درصد از اين جمعيت، در طول 90 روز، دست كم يك خريد از اينترنت داشته اند.
يك سايت اينترنتي با طراحي سايت مناسب ، تنها براي فروش محصول يا خدمات به كار نمي رود، بلكه مي تواند نقشها و كاركردهاي مختلفي داشته باشد. اگر محصول خاص و منحصر به فردي داريد كه در ديگر نقاط دنيا وجود ندارد، مي توانيد با معرفي آن محصول در سايت خود، ديگران را از وجود آن مطلع كنيد و از اين طريق به اهداف خود دست يابيد.
زيبايي اينترنت در اين است كه مخاطبان آن در سرتاسر دنيا پراكنده اند و اين امر مي تواند به معناي وجود مشتريان بالقوه براي شما باشد. اين نوع بازار، هيچ موقع بسته نمي شود. مشتريان شما مي توانند به صورت 24 ساعته به اطلاعات كسب و كارتان دسترسي پيدا كنند. شما نيز مي توانيد هر چند بار و با هر فاصله اي كه بخواهيد ، اطلاعات مورد نظرتان را درباره ي فعاليتها و فروشگاهتان در صفحات اينترنت جاي دهيد. مهمتر از اين، شما مي توانيد كاتالوگي از محصولات و خدماتتان را همراه تصوير و حتي فيلم در صفحات اينترنت قرار دهيد. در اين صورت، مشتريان بالقوه ي شما مي توانند آنها را مشاهده كنند و حتي در هر ساعت از شبانه روز، سفارش خريد دهند.
بسياري از افراد، كسب و كار اينترنتي (E-Business) را با تجارت الكترونيكي (E-Commerce) اشتباه مي گيرند در حاليكه اين دو مبحث با يكديگر متفاوتند.
به عبارتي E-Business به مجموعه فعاليتهاي مربوط به كسب و كار از جمله مباحث بازاريابي، مالي، خريد و فروش، ارتباط با مشتريان، خدمات پس از فروش، همكاري با سرمايه گذاران و... كه از طريق شبكه اينترنت انجام مي‌گيرد اطلاق مي‌شود در حاليكه E-Commerce تنها شامل مسائل مربوط به خريد و فروش از اينترنت مي باشد و خود، زيرمجموعه اي از E-Business است.
با توجه به تغيير مثبت نگاه دولت به كسب و كارهاي اينترنتي، وزارت بازرگاني مكلف گرديده تا هر چه سريعتر نسبت به ساماندهي كسب و كارهاي اينترنتي اقدام نمايد.

طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۳۳:۱۷

ظاهر سايت يكي از مهم ترين فاكتورهايي است كه بازديدكننده را به خود جذب مي كند. در اين مقاله قصد داريم به انواع طراحي سايت بر اساس رابط كاربري بپردازيم و ببينيم هركدام از اين طراحي سايت ها چه ويژگي هاي منحصر به فردي دارند ؟ در ادامه همراه با سارين وب باشيد .

اما سليقه ي بازديدكنندگان يكي نيست. يك سايت مي تواند از نظر گروهي از بازديدكنندگان بسيار خوب و حرفه اي به نظر رسد و از طرف ديگران بسيار بد و ابتدايي. يك طراح سايت خوب ، وبسايت را با سليقه ي خود نمي سازد بلكه بنابر گروه مخاطبين سايت (بازديدكنندگان) و آنچه مدير سايت تمايل دارد طراحي مي كند. به عنوان مثال براي يك سايت حقوقي نمي توان از طرح هاي فانتزي استفاده كرد زيرا اينكار بازديدكننده را كودك تلقي مي كند و به سايت جنبه شوخي مي دهد.

بر اساس تجربياتي كه از گشت و گذار در اينترنت و تحقيق درمورد انواع طراحي سايت كسب شده ، متوجه شده ايم اغلب سايت ها در ميان يكي از چهار دسته ي زير قرار مي گيرند. اگر اين دسته بندي را ندانيد و كار را به طراح بسپاريد ممكن است در پايان كار اصلا از سايتتان راضي نباشيد و حتي حاضر به نشان دادن آن به اعضاي خانواده نداشته باشيد، چه برسد به بازديدكننده و رقيبان. در نتيجه با دانستن آنها راحت تر مي توانيد سايت مورد نياز خود را تجسم كرده و سفارش دهيد.

- طراحي سايت سايت هاي نا منظم كه امروزه يكي از پر طرفدارترين طراحي هاي جديد دنياي گرافيستان هستند، به سايت هايي گفته مي شود كه از خصوصيات زير برخوردارند :


رها، كهنه، لبه هاي نا متقارن، محو شده و كاملا متفاوت. اين خصوصيات، سايت را از ديگر وبسايت هاي براق، ساده و خط كشي شده ي نسل قبل طراحي جدا مي كند. اما بايد به اين مورد توجه داشته كه با وجود اين خصوصيات نظم و هارموني خاصي در اين سايت ها وجود دارد كه باعث اذيت شدن مخاطب نمي گردد. درواقع اين سايت ها با وجود بي قانوني در طرح گرافيك چهارچوب خاصي براي پياده سازي دارند.
اين گونه سايت ها براي هنرمندان ، افراد خلاق و دوستداران طراحي هاي مدرن و متفاوت مناسب است و برخي از پزشكان، مهندسان، مرتبان و كساني كه با خط كش و نظم ساخت انسان، ميانه ي خوبي دارند اصلا آن را نمي پسندند.

- طراحي سايت خلوت: اين نوع طراحي سايت، در ظاهر ساده هستند اما تفكري در پي ساخت آنها نهفته است. استفاده از المان هاي كم و گرافيكي و دو يا سه رنگ در آنها، ظاهري متفاوتي بهشان داده است و بلعكس دسته قبلي به تميزي معروفند. متمايز، حرفه اي و مدرن هستند، همچنين پيام "صاحب اين سايت مشتاق است" و " صاحب اين سايت قابل اعتماد است" را به بازديدكننده القا مي كند.  اين گونه سايت ها براي همه مناسب است غير از كساني كه دوست ندارند تفاوت شاياني با بقيه داشته باشند. اين تفاوت آنها را مي ترساند و سايت هاي استاندارد را مي پسندند كه در ادامه همين مقاله مي خوانيم.

- طراحي سايت پر المان : اين طراحي طرفدارانش در ايران بيشتر از طراحي سايت دسته هاي ديگر مي باشد. موضوع سايت تعيين مي كند وبسايت از چه المان ها و رنگ هايي تشكيل شده ياشد. مثلا اگر موضوع سايت شرقي ، سنتي هنري و ايراني باشد از انواع المان هاي بوته جقه، فلورال يا انواع گليم و بافت آن در سايت استفاده مي شود. يا اگر موضوع سايت كودك يا فضايي فانتزي باشد، آيكون هاي مختلف در جاي جاي بك گراند و هدر بكار مي رود. اين سايت ها اگر به درستي طراحي شوند فضايي گرم، پر هيجان را ايجاد مي كنند و صاحب سايت را فردي با پشتكار، خونگرم و پر مشغله معرفي مي نمايند.

- طراحي سايت ساده و استاندارد: اين طراحي را خوب مي شناسيد. اغلب سايت هايي كه مي بينيد از اين نوع طراحي بهره بردند. هدري مستطيلي در بالاي صفحه، منو در زير هدر يا به صورت عمودي، همه قسمت ها در سايت قاب و محدوده دارند، معمولا از رنگ هاي رايج خاكستري، سفيد براي بك گراند با طرح هاي خط يا شيار استفاده مي شود.

هدر ها شامل جند عكس هستند. البته  اين طرح ها مي توانند در كمال سادگي زيبا هم باشند و با تلفيق درست رنگ و عكس هدر ، حسي حرفه اي ايجاد كنند. اما ظاهر اينگونه سايت ها ياد بازديدكننده نمي ماند كه براي برخي از صاحبان سايت، اصلا مهم نيست و به مسائل ديگري همچون محتواي با ارزش اهميت مي دهند، كه درست هم هست. اين سايت ها براي شركت ها، تجار ، وكلا و مشاغل جدي بسيار مناسب هستند .

قبل از طراحي سايت ، با مشاورين سارين وب در ارتباط باشيد . با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و درخواست مشاوره كنيد .

طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۶:۰۹

بسياري از افراد ، سازمانها ، شركتها در داخل كشور ضرورت داشتن يك وب سايت با طراحي سايت مناسب را درك كرده اند اما آيا هر وب سايتي جوابگوي نيازهاي مخاطبانشان هست و استانداردهاي اوليه طراحي وب در آنها رعايت شده است؟ در ادامه با سارين وب همراه باشيد تا ببينيم چرا طراحي سايت تا اين واجب است ؟

 طراحي سايتاختصاصي و در واقع ساخت و ايجاد يك وب سايت استاندارد و مطابق با نيازها مراحل بسياري را شامل مي شود كه هر يك از اين مراحل به صورت موازي از اهميت ويزه اي برخوردارند. به بيان ساده تر مراحل ايجاد و طراحي سايت به صورت حلقه هاي زنجير به يكديگر متصلند و ضعف و يا نبود يك حلقه مي تواند بر روي كيفيت يك وب سايت تاثير بسياري داشته باشد . كليه مراحل ساخت يك وب سايت بايد به صورت برنامه ريزي شده ، هدفمند و گام به گام پيش رود تا در نهايت به نتيجه اي مطلوب برسد.


ابتدايي ترين گام در طراحي سايت بررسي و تعيين اهداف ، سياست و استراتژي وب سايت شما در نحوه معرفي و ارائه خدمات ، نوع و نياز مخاطبان ، امتيازات رقابتي ،نحوه ارتباط با مخاطبان و … مي باشد. بررسي و مطالعه دقيق در اين مرحله مي تواند در بازدهي و بهره وري وب سايت و تبليغات شما بسيار تعيين كننده باشد . براي تعيين اهداف و استراتژي وب سايت تان موارد زير را مدنظر قرار دهيد :


- هدف شما از داشتن وب سايت
- نوع مخاطبان شما
- نوع خدمات شما
- تحليل خواسته هاي مخاطبان شما
- فضاي رقابتي و ويژگيهاي رقابتي شما

گام دوم : محتوا ، محتوا و بازهم محتوا !


اين نكته را در نظر داشته باشيد كه محتوا و مطالب درون وب سايت شما مهمترين قسمت وب سايت شما را تشكيل ميدهند.با توجه به اهداف ، نوع مخاطبان و … اطلاعات موجود در وب سايت شما بايد گوياي نوع فعاليت و خدمات شما باشد.ارائه اطلاعات علمي ، ساده ، گويا بعد از طراحي سايت و همراه با استفاده از نگارش مناسب در ارتباط با نوع فعاليت و محصولات و يا خدمات شما مي تواند تمامي نيازهاي مخاطبان رابر طرف نمايد و انها را در استفاده از خدمات و يا محصولات شما متقاعد كند.

گام سوم : طبقه بندي اطلاعات ، چينش ، نوع نگارش و دسترسي وب سايت


پس از مرحله انتخاب و تعيين اهداف ، استراتژي و سياست وب سايت ، نحوه در دسترس قرار دادن و ارائه اطلاعات در اولويت دوم قرار دارد.تصور كنيد كه شما ارائه دهنده خدمات خاصي هستيد و يا شايد مخاطبان شما آشنايي كامل با خدمات و يا محصولات شما ندارند؟ در اين حالت وظيفه شما ارائه توضيحات لازم و كافي و همچنين برطرف كردن ابهامات و سوالات احتمالي و متداول است. دو حالت براي ايجاد ابهام و عدم پاسخ به مخاطب وجود دارد.
- وجود نداشتن و يا مبهم بودن اطلاعات.
- در دسترس نبودن و عدم هدايت صحيح مخاطب براي كسب اطلاعات.


اين نكته بسيار مهم است كه بدانيد اگر مخاطب ابهام و يا سوال بدون جوابي در مورد خدمات و يا محصولات شما داشته باشد ، بدنبال منابع ديگري براي پاسخ دادن به سوالات خود و رفع ابهام مي گردد و اين يعني از دست دادن مخاطب.

گام چهارم : گرافيك وب سايتدر طراحي سايت


يكي از مهمترين و كليدي ترين نكات در يك وب سايت گرافيك وب سايت است.با توجه به فضاي رقابتي و شلوغ دنياي وب جلب توجه مخاطب در مرحله ابتدائي قرار دارد.

تصور كنيد كه قصد ديدن يك وب سايت را داريد كه از نظر زمان Load شدن و يا بالا آمدن بسيار كند و از نظر نماي ظاهري نكته اي براي جلب توجه شما ندارد هر چند كه شايد مطالب بسيار مفيد و يا خدمات بسيار خوبي ارائه دهد.در اكثر موارد شما اين وب سايت را خواهيد بست و به سراغ وب سايت ديگري خواهيد رفت.

با توجه به مطالعات و تجربيات ما در زمينه طراحي و توسعه وب ، بر اين اعتقاديم كه رعايت اصل " خلاقيت همراه با سادگي " مي تواند فضايي بسيار زيبا و كارآمد در وب سايت شما ايجاد كند.در اين راه انتخاب رنگها و طرح هاي مناسب با فضاي كاري شما بسيار تعيين كننده است. ذكر اين نكته بسيار مهم است كه گرافيك وب شاخه اي جدا از گرافيك چاپ است و طراحي در وب اصول و استانداردهاي مختص به خود دارد.

گام پنجم : رعايت استانداردها در طراحي سايت


استانداردها كمك مي كنند تا مطمئن شويم كه تمام افراد به اطلاعاتي كه ما تامين ميكنيم دسترسي دارند و همواره توسعه وب را سريعتر و لذت بخشترمي كند. استانداردها كمك مي كنند كه وب سايت شما در تمامي مرورگرها به صورت يكسان نمايش داده شوند ، توسعه آنها راحتتر انجام گيرد ، توسط موتورهاي جستجو دقيقتر و سريعتر رتبه بندي و تحليل شوند و ….

گام ششم : مديريت وب سايت


امروزه وب سايتهاي دايناميك و پويا سهم عمده اي از دنياي وب را تشكيل ميدهند. اين وب سايتها با استفاده از زبانهاي برنامه نويسي و بانكهاي اطلاعاتي به وجود مي آيند و حركت مي كنند. با توجه به گستردگي زبانهاي برنامه نويسي تحت وب ، عناصر : علم روز ، تجربه و خلاقيت در استفاده از زبانها و بانكهاي اطلاعات نقش تعيين كننده اي در بازدهي و بهره وري وب سايت شما دارد .در وب سايتهاي دايناميك بخشي با عنوان مديريت وب سايت ، براي مديريت ( بروزرساني ، ويرايش و … ) اجزاء و مطالب وب سايت در اختيار شما قرار ميگيرد. سادگي در نحوه استفاده ، امكانات و امنيت از نكات مهم در مديريت وب سايت هستند.

اين بخش توسط مخاطبان عادي وب سايت شما غير قابل رويت مي باشد و در عين حال قسمت اصلي تشكيل دهنده وب سايت هاي دايناميك است.

گام هفتم : بهينه سازي براي موتورهاي جستجو


براي كسب رتبه بهتر و كسب مخاطبان بيشتر به صورت هدفمند ( كسب مخاطباني كه واقعا به دنبال خدمات ما هستند ) از موتورهاي جستجو ، بهينه سازي وب سايت براي موتورهاي جستجو امري لازم و ضروريست ، بهينه سازي وب سايت يك شاخه جدا از طراحي وب سايت نيست و طراحان وب بايد راههاي بهينه سازي وب سايتها را براي موتورهاي جستجو به خوبي بدانند و در طول طراحي و كد نويسي يك وب سايت رعايت كنند.

بوسيله بهينه سازي وب سايت موتورهاي جستجو ،راحتتر ، سريعتر و دقيقتر وب سايت ما را بررسي مي كنند .

براي بهينه سازي وب سايت ها براي موتورهاي جستجو كه امروزه شاخه اي از فعاليتهاي تحت وب است و به صورت آكادميك در دانشگاه هاي معتبر دنيا آموزش داده مي شود روشهاي متفاوتي وجود دارد.گاهي عدم آگاهي و يا استفاده نا مناسب از اين تكنيكها باعث نتايج معكوس مي شود.

به اين معنا كه موتورهاي جستجو وب سايت شما را تحريم مي كنند. بنابراين انتخاب روش صحيح و استاندارد بسيار مهم است. اين نكته بسيار مهم است كه بخش عمده اي از بازديد كنندگان شما به دليل مطالب مفيد ، طراحي مناسب ، و خدمات خوب شما ، به وب سايت شما مي آيند و تمامي موارد در مورد يك وب سايت به صورت زنجيره اي به يكديگر پيوسته اند و شايد ضعف يكي از حلقه هاي اين زنجير باعث عدم بهره وري وب سايت شما باشد.

اينكه تكنيكهاي بهينه سازي به چه روش و ترتيبي اعمال شود ، در جايگيري و رتبه بندي شما در موتورهاي جستجو بسيار تايين كننده است. پروسه منطقي و استاندارد زير مي تواند بسيار مفيد باشد :


- استاندارد سازي كدهاي HTML ، CSS و .. در وب سايت شما
- ايجاد ساختار مناسب در وب سايت براي سهولت دسترسي موتورهاي جستجو به وب سايت شما
- بررسي رقباي شما
- بررسي كلمات كليدي مرتبط با محتواي وب سايت شما
- بهينه سازي متون وب سايت شما
- ايجاد لينكهاي مناسب و مرتبط با وب سايت شما براي افزايش PageRank و رتبه در موتورهاي جستجو
- تبليغات هدفمند

شما خواننده عزيز اين مقاله درصورتيكه نياز به طراحي سايت داريد ، ميتوانيد با مشاورين سارين وب قبل از طراحي سايت تماس بگيريد و درخواست مشاوره كنيد .

طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۵۴:۴۹

هميشه داشتن سوالات مربوط به دادگاه و كلا كارهاي دادگاهي و مخصوصا وكالت ذهن بسياري از افراد درگير اين پروسه را به خود مشغول نموده است. در اين مقاله به طراحي سايت براي وكلا و قاضي ميپردازيم . در ادامه همراه با سارين وب باشيد . 

اين افراد كه به هر نحوي دچار مشكل يا ضايعه اي شده اند با صرف مدت زمان بسياري زيادي در اينترنت و انجام جستجو در نهايت خسته شده و شايد از انجام كاري كه در آن مصمم بوده اند صرفه نظر نمايند. متاسفانه بسياري از وكلا نميدانند كه داشتن يك وب سايت ميتواند براي آنها مزاياي بسيار زيادي داشته باشد كه در ادامه همين مقاله سعي مينماييم به مهمترين آنها بپردازيم.
در مرحله نخست وكلا ميتوانند توسط يك وب سايت عالي با طراحي سايت ساده و حرفه اي و كاملا رسمي ،  خود را به طور كامل معرفي نموده تا افراد آنلاين و يا افرادي كه در اينترنت به دنبال وكيل بسيار خوب هستند شما را بهتر و بيشتر شناسايي نمايند. مطمئنا كاربراني كه وب سايت شما را پيدا نموده اند با خواندن دقيق رزومه كاري شما ميتوانند تصميم بهتري را براي شروع و يا انجام مراحل كاري ديگر بگيرند.

همچنين ميتوانيد توسط صفحه تماس با ما ، نقشه كامل دفتر خود به همراه نشاني كامل پستي و تلفن هاي موجود خود را قرار دهيد تا روند حضور مراجعه كنندگان خود را تسهيل نماييد. البته توسط طراحي و پياده سازي يك فرم تماس با ما هم در اين صفحه ميتوانيم كاربران به صورت مجازي به همراه ايميل با شما در تماس باشند تا در نهايت از مشاوره هاي شما در اين زمينه برخوردار گردند.
طراحي صفحه وبي به نام پرسش و پاسخ هاي متداول در نهايت باعث خشنودي مراجعه كنندگان شما خواهد شد. چرا كه به صورت آنلاين و بدون تماس گرفتن با شما ميتوانند تك تك سوالات خود را خوانده و جواب سوال خود را در همان صفحه پيدا نمايند. ميتوانيم به صورت كامل تمامي سوالاتي كه عموم براي مراجعه كنندگان شما پيش مي آيد را در اين صفحه قرار دهيم. معمولا تعداد سوالاتي كه در اين صفحه قرار داده ميشود هيچگونه محدوديتي ندارد.

البته ميتوانيم به فكر گرفتن عضويت در وب سايت باشيم. چرا كه با طراحي يك صفحه شخصي به بازديد كنندگان معمولي ميتوانيم آنها را بيشتر درگير وب سايت نماييم تا آمار بازديد كنندگان را با همين روش افزايش دهيد.

از سوي ديگر مشتريان شما ميتوانند پرونده خود را به صورت آنلاين مشاهده نموده و از هر جايي امكان دسترسي به آن را داشته باشند. البته در همين بخش پنل كاربري ، كاربران ميتوانيم امكاناتي همچون تعيين وقت ملاقات و يا پيگيري روند پرونده را داشته باشند. البته مشتريان شما چنانچه مداركي را بخواهند براي شما ارسال نمايند ميتوانند با نام كاربري و كلمه عبور وارد حساب كاربري خود شده و از همان جا اقدام به آپلود فايل و يا تصوير مربوطه نمايند.


البته حتما امكان پرداخت آنلاين وجوه و روشهاي ديگر را در طراحي سايت خواهيم گذاشت تا مشتريان با آسودگي خاطر عمليات هاي پرداختي خود را انجام دهند. يكي از مزيتهاي پرداختي در اين روش اين ميباشد كه سوابق پرداختي خود را ميتوانند در وب سايت داشته باشند. همچنين امكان چاپ و حتي ايميل نمودن آن را نيز داشته باشند.

اخبار و مقالات نيز ميتواند يكي از بخشهاي جذاب در وب سايت شما باشد. با وجود اخبار و مقاله هاي زياد و در نهايت متن هاي زياد ميتوانيد رتبه و بازديد كنندگان خود را در وب سايت افزايش دهيد. موتورهاي جستجو مانند گوگل نيز به اين مورد توجه بسيار زيادي دارند. هر چقدر اخبار و مقاله در وب سايت شما زياد باشد درصد ديده شدن وب سايت شما در نتيجه جستجو نيز بيشتر خواهد بود. در اين صفحات ميتوانيد كتاب هاي مربوط به قوانين مختلف را قرار دهيد. همچنين بخش آموزشي براي افراد علاقه مند در اين زمينه ايجاد نماييد تا در نهايت به وب سايت شما وفادار باشند.

شما وكيل عزيز كه در حال حاضر مشغول به خواندن اين مقاله كه حاصل تجربه چندين و چند ساله ما ميباشد هستيد ، اين را هم بدانيد كه تنها داشتن يك وب سايت خوب و عالي چه از نظر طراحي و گرافيك و چه از نظر برنامه نويسي تمام كارها نميباشد, بلكه حضور بازديد كنندگان در سايت شما و افزايش ترافيك در سايت شما مهمترين فاكتور موفقيت كسب و كار شما در فضاي مجازي است. بنابراين سئو سايت و افزايش رتبه در موتور جستجوي گوگل يكي ديگر از سرويس هايي ميباشد كه حتما براي شما فعال و پياده سازي خواهد شد.


سرويس هايي كه بايد در طراحي سايت وكلا و قاضي ها وجود داشته باشد :

بانك مقالات حقوقي
نمايش برنامه هفتگي
قرار دادن بخش آموزش هاي حقوقي
درج اخبار و تازه اي حقوقي
دريافت هزينه به صورت آنلاين
 ارسال مطلب به صورت روزانه براي كاربران وب سايت

اگر شما هم نياز به طراحي سايت داريد ، توصيه ميكنيم ثبل از طراحي سايت با مشاورين سارين وب در ارتباط باشيد . با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و درخواست مشاوره كنيد .

طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۱۳:۳۹

يكي از دسته وب سايت هايي كه بيشترين كاربر را دارد  وب سايت هايي از نوع ورزشي ميباشد. در اين مقاله به روند طراحي سايت ورزشي  واسپرت ميپردازيم و شما را بيشتر با طراحي سايت ورزشي آشنا ميكنيم . در ادامه همراه با سارين وب باشيد . 

 به دليل وجود تنوع رشته هاي ورزشي و طرفداران و علاقه مندان به آنها ، داشتن چنين وب سايتي چه خبري و چه اطلاعاتي و چه حتي فروشگاهي ميتواند نوعي مزيت محسوب گردد.
در اين وب سايت ها  ميتوان از معرفي خود رشته ورزشي آغاز نمود و تاريخچه و بسياري از اطلاعات را در اختيار مخاطبان آنلاين وب سايت قرار داد.
نمايش نتايج آنلاين مسابقات ورزشي مرتبط با موضوع وب سايت و گرفتن آگهي ها ميتواند مهمترين منبع درآمدي چنين وب سايت هايي محسوب گردد.

با شناخته شدن سايت شما چه از طريق تبليغات و چه از طريق جستجو در اينترنت ، اين امكان وجود خواهد داشت تا علاقه مندان يا كساني كه به دنبال دريافت اطلاعاتي پيرامون اين رشته ورزشي هستند ، از وب سايت شما بازديد كنند كه حتي ميتواند در نهايت منجر به ثبت نام اين افراد در باشگاه شما شود كه اين نيز خود يك نوع درآمدزايي محسوب ميگردد.
به استادان و مربيان ورزشي توصيه جدي مينماييم كه براي خود و رشته ورزشي كه براي آن ساليان زيادي را زحمت كشيده اند يك وب سايت شخصي و ورزشي داشته باشند كه بتوانند خود را كاملتر و راحتتر و بهتر به طرفدارانشان معرفي نمايند.

معمولا يك وب سايت ورزشي باطراحي سايت مناسب در نهايت به نوعي ميتواند يك وب سايت فروشگاهي ورزشي و يا وب سايت ورزشي باشد كه صرفا براي نمايش محصولات ميتواند مورد بازديد كاربران شما قرار بگيرد. بنابراين بهتر است قبل از شروع طراحي به اين نكته دقت داشته باشيد.

نوع دسته بندي و نمايش اطلاعات و راحت پيدا نمودن اطلاعات يا به عبارتي UX وب سايت هم ميتواند از مهمترين فاكتورهاي موفقيت يك وب سايت ورزشي باشد. ما بهترين مشاوره را قبل از شروع مرحله طراحي سايت به شما خواهيم داد. چرا كه اگر اين مرحله به خوبي آناليز نگردد متاسفانه تاثيرات بسيار بدي را در وب سايت و جذب مخاطبان و مشتريان شما خواهد گذاشت.

در يك وب سايت ورزشي همانگونه كه در بالا هم به آن اشاره شد ، يكي از جالبترين بخش ها ميتواند نمايش نتايج آنلاين در وب سايت باشد بطوريكه آنهايي كه امكان مشاهده آن مسابقه ورزشي را از طريق تلويزيون ندارند بتوانند از طريق وب سايت شما به نتايج زنده نيز دسترسي داشته باشند. اين كار توسط تكنولوژي به نام AJAX امكان پذير ميباشد كه بالاترين تكنولوژي را براي طراحي و پياده سازي اين بخش در اختيار شما قرار خواهيم داد.

چه موضوعاتي در طراحي سايت ورزشي بايد حضور داشته باشند ؟

ارائه توضيحات مربوط به رشته ورزشي از تاريخچه تا آموزش كامل آن به صورت آنلاين
اخبار مربوط به رشته ورزشي مربوطه
 آنلاين نتايج مسابقات و اطلاعات مربوط به ليگهاي داخلي و خارجي
گرفتن آگهي براي كسب درآمد بيشتر
ارسال خبرنامه به اعضاي وب سايت
معرفي فدراسيون ورزشي براي مخاطبان آنلاين
گالري تصاوير بسيار زيبا
 به صورت ريسپانسيو براي نمايش بهتر در موبايل و تبلت
دادن RSS  به كاربران براي پيگيري راحتتر اخبار در وب سايت يا باشگاه مورد علاقه شان
بخش تماس با ما براي ارتباط بيشتر و بهتر با كاربران وب سايت
ارائه اطلاعات مربوط به نقل و انتقالات بازيكنان و ...
 معرفي انواع سبك ها و رشته هاي ورزشي مرتبط با نوع فعاليت ورزشي باشگاه شما
آشنا شدن بازديد كنندگان سايت با اعضا و تيم هاي باشگاه
قرار دادن فيلم ها و تصاوير مربوط به اعضا ، تيم هاي باشگاه ، مسابقاتي كه باشگاه در آنها شركت كرده ، مقام ها ، مدالها و ...

اگر شما هم صاحب يك مجموعه ورزشي هستيد يا تمايل به داشتن سايت ورزشي با طراحي سايت متناسب با آن هستيد ، سارين وب در خدمت شماست . قبل از شروع روند طراحي سايت ، به شما پيشنهاد ميكنيم با مشاورين سارين وب در ارتباط باشيد .

طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۰۶:۰۰

به احتمال زياد خود شما هم يكي از استفاده كنندگان دستگاه هاي جديد موبايل و تبلت كه تحت نام Smart Phone هم شناخته ميشويد باشيد. در اين مقاله قصد داريم با روند طراحي سايتريسپانسيو يا همان طراحي سايت واكنش گرا براي دستگاه هاي هوشمند آشنا شويم . در ادامه همراه با سارين وب باشيد .


مطمئنا چنين دستگاه هايي به سرعت در حال افزايش و گسترش ميباشند ، به طوريكه كاربران چنين دستگاه هايي ديگر براي چك كردن بسياري از وب سايتها تمايلي به روشن نمودن كامپيوتر رو ميزي يا لپ تاپ خود ندارند. بنابراين لزوم داشتن وب سايتي كه با چنين دستگاه هايي منطبق باشد بسيار با اهميت ميباشد. چنين دستگاه هايي حتي باعث تغيير در روند طراحي سايت شده است. در نگاه فني به وب سايت هايي كه قابليت نمايش درست در دستگاه هاي موبايل و تبلت را داشته باشند به نام وب سايت هاي ريسپانسيو (Responsive) و يا وب سايت هاي واكنش گرا نيز شناخته ميشوند.

قبل از فراگير شدن چنين دستگاه هايي طراحي سايت توسط طراحان تنها براي يك مدل برنامه ريزي و طراحي داشتند. گرچه امروزه روند طراحي سايت براي موبايل و تبلت كاملا با نسخه دسكتاپ متفاوت ميباشد و نميتوان گفت كه در اين لحظه ميتوان تمامي طرح را پياده سازي نمود.
تفاوت هايي مانند اندازه صفحه يا Screen-size – لمس نمودن صفحه به جاي كليك كردن – استفاده از تكنولوژيهايي مانند فلش – و بسياري از حالتهاي طراحي مختلف.

اگر بهينه سازي در موتورهاي جستجو يا همان SEO -  Search Engine Optimization  را به عنوان قلب تپنده و سرازير نمودن كاربران به سوي وب سايت شما قلمداد نماييم ، بنابراين داشتن يك وب سايت منطبق با موبايل و تبلت امري اجتناب ناپذير ميباشد. موتور جستجوي بزرگي مانند Google تاكيد بسيار زيادي بر روي ريسپانسيو بودن وب سايت دارد بطوريكه آن را به عنوان يك فاكتور مثبت و عامل بسيار مهم در داشتن رتبه خوب ميداند و اين نوع وب سايت ها را در نتيجه جستجو به نام Mobile Friendly به كاربرانش معرفي مينمايد. بنابراين ما در ريسپانسيو نمودن سايت شما از بهترين تكنيك ها استفاده خواهيم نمود كه حتي در تمامي سايز ها و Resolutionها قابليت ديده شدن را داشته باشند. معمولا ريسپانسيو نمودن وب سايت در آخرين مرحله خواهد بود. زماني كه كار طراحي و برنامه نويسي وب سايت نيز به پايان رسيده باشد.


طراحي سايت Responsive يا واكنش گرا به چه معنا ميباشد؟

طراحي سايت براي موبايل يا تبلت كه تحت نام Responsive Web Design (RWD) شناخته ميشود ، نوعي از نمايش وب سايت براي ديدن بهترين حالت در چنين دستگاه هاي ميباشد به طوريكه بهترين حركت را در تمام صفحه داشته باشيم به طوريكه چنانچه سايز دستگاه كوچك يا بزرگ گردد اسكرول افقي نداشته باشيم و اندازه و سايز عناصر داخل صفحه مانند تصاوير و متون با بهترين كيفيت قابل رويت باشد.


مزاياي داشتن يك وب سايت Responsive يا واكنش گرا:

انعطاف پذيري بسيار بالا

عناصر صفحه در چنين وب سايت هايي كاملا شناور ميباشد و به صورت اتوماتيك در تمام صفحه در حال حركت ميباشد. به عنوان مثال اگر لينكهاي وب سايت در نسخه كامپيوترهاي روميزي به صورت عمودي ميباشد و اين حالت در نسخه موبايل به اندازه كافي فضا براي نمايش ندارد, سيستم به صورت اتوماتيك آن را به صورت افقي قرار ميدهد تا بهترين حالت نمايش را داشته باشد.


 بهترين تجربه براي كاربر - UX

يكي از مشكلات كاربران در زمان ديدن وب سايتها در موبايل يا تبلت خود اسكرول افقي ميباشد. يعني كاربر هم بايد حواسش به اسكرول عمودي و هم بايد حواسش به اسكرول افقي باشد كه اين مورد براي افرادي كه در طول روز كار زيادي دارند بسيار طاقت فرسا ميباشد. بنابراين در وب سايتهاي ريسپانسيو اين مشكل كاملا حل شده و كاربر تنها با لمس نمودن صفحه ميتواند اسكرول عمودي خود را انجام دهد.

مقرون به صرفه ميباشد

داشتن وب سايتي كه براي تمامي دستگاه ها قابليت نمايش داشته باشد مزيت بزرگي محسوب ميشود چرا  كه مديريت اينگونه وب سايتها آسانتر از وب سايتهايي ميباشد كه سه نسخه جدا از هم طراحي باشند. چنانچه قيمت ورژن هاي كامپيوترهاي روميزي با تبلت و موبايل را با يكديگر جمع كنيم بسيار بيشتر از سايت هاي ريسپانسيو خواهد شد. در ثاني بهينه سازي چنين وب سايت هاي در گوگل بسيار آسانتر خواهد بود چرا كه در تمام حالتها كاربر به يك وب سايت منتقل ميشود و نه به سه وب سايت مختلف.


وب سايتهاي ريسپانسيو يا واكنش گرا توسط موتور جستجوي گوگل توصيه شده است

طبق آخرين آمار 67 درصد كسب و كارها در دنيا توصيه هاي گوگل را جدي ميگيرند و آنها را در مدل كسب و كاري خود پياده سازي مينمايند.گوگل پيشنهاد ميكند كه تمام نسخه هاي وب سايت بهتر است در يك حالت باشند يعني همان وب سايت هاي ريسپانسيو. چرا كه در اين حالت صفحه مورد نظر تنها يك آدرس يا URL دارد و از يك كد HTML بهره ميبرد. به ياد داشته باشيم تمامي وب سايت هاي در دنيا توسط زبان HTML طراحي و توسعه پيدا نموده اند. بنابراين براي گوگل بسيار راحت تر و آسانتر خواهد بود كه چنين صفحاتي را پيدا يا اصطلاحا Index نمايند.
از طرف ديگر اين براي گوگل بسيار اهميت دارد كه كاربران هم به راحتي ميتوانند چنين صفحات و وب سايت هايي را به اشتراك بگذارند تا اينكه چند وب سايت وجود داشته باشد. به عنوان مثال كاربري ميتواند نسخه موبايل يك سايتي را در صفحه Facebook به اشتراك بگذارد و دوستانش توسط كامپيوترهاي روميزي يا همان Desktop  صفحه وب مورد نظر را بيينند.
بنابراين چنانچه شما مشتري محترم تمايل داشته باشيد ميتوانيم طراحي سايت شما رو هم به صورت ريسپانسيو يا واكنش گرا  طراحي نماييم.
اگر شماهم كسب و كار داريد و يا نياز به طراحي سايت ريسپانسيو داريد ، قبل از طراحي سايت با مشاورين سارين وب در ارتباط باشيد .

طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۰۰:۰۴

بسياري از هنرمندان در هر زمينه اي امروزه توسط رسانه هاي ديجيتال مانند شبكه هاي اجتماعي معروف و محبوب شده اند و فاز بعدي آنها داشتن يك طراحي سايت شخصي  كه بتوانند خودشان را بهتر و جامع تر معرفي كنند. در ادامه همراه با سارين وب باشيد تا شام را با روند طراحي سايت هنري و فرهنگي بيشتر آشنا و آماده كنيم . 

اما يكي از بزرگترين مشكلات اين دسته از افراد نداشتن مهارت براي طراحي سايت شان ميباشد. حتي بسياري از آنها ممكن است به دليل داشتن مهارتهايي مانند گرافيك و ... فكر ميكنند كه ميتوانند يك وب سايت خوب را پياده سازي و طراحي نمايند و براي آن هم زمان زيادي را صرف ميكنند اما واقعا حقيقت چيز ديگري ميباشد.

 داشتن يك وب سايت خوب و معرفي آن در شبكه هاي اجتماعي ميتواند به محبوبيت و معرفي بيشتر و بهتر شما كمك بسيار زيادي بنمايد. منظور ار مديريت وب سايت در حقيقت به بخشي گفته ميشود كه شما به عنوان صاحب وب سايت بتوانيد به راحتي و در حداقل زمان وب سايت خود را مديريت نماييد و بسياري از بخش هاي آن را بروز رساني و يا اضافه نماييد. به اين بخش اصطلاحا كنترل پنل سايت نيز گفته ميشود.

البته زماني كه صحبت از يك وب سايت هنري در هر ابعادي ميشود ، گرافيك و يا UI وب سايت هم ميتواند حرف اول را در اين زمينه بزند. براي اين بخش تيم ويژه و خلاقي نيز براي طراحي سايت شما در نظر گرفته خواهد شد تا بتوانيم بالاترين تاثير گذاري را در مخاطبان و بازديد كنندگان وب سايت شما داشته باشيم. استفاده درست از رنگ ها و ساده استفاده شدن وب سايت يا همان UX نيز از مهمترين بخش ها در اين حوزه ميباشد.

اما يك طراحي سايت خوب ، خصوصا طراحي سايت هنري چه ويژگي هاي بايد داشته باشد :


برند خود باشيد !

داشتن يك وب سايت براي خودتان حقيقتا اولين راه براي معرفي سبك و Brand خودتان ميباشد. به خاطر داشته باشيد كه شما تنها يك هنرمند نيستيد بلكه ميتوانيد در كنار آن Brand خودتان را هم داشته باشيد ،  چراكه افراد از اين پس شما را با آن نام و نشان خواهند شناخت.
يك نام و نشان يا Brand ميتواند ايده و فكر و هدف و نگرش شما رو به راحتي بيان نمايد. بنابراين داشتن يك وب سايت هنري و اضافه كردن محتويات خودتان به آن ميتواند باعث فراهم كردن نام و نشان شما شود و ديگر لزومي ندارد از روشهاي قديمي بهره ببريد.


بهره مندي از بانك ايميل انبوه

بسياري از شبكه هاي اجتماعي به شما اجازه نميدهند كه صندوق پستي خود را به صورت اختصاصي داشته باشيد. اين مسئله ميتواند به ضرر شما باشد چراكه از طريق طرفدارانتان ميتوانيد پول زيادي به دست آوريد. بنابراين زماني كه شما آلبوم جديدي و كار هنري جديدي را به بازار ميدهيد و يا تور جديدي را براي هوادارانتان ميگذاريد احتياج داريد تا از طريق ارسال ايميل هاي گروهي اين اطلاع رساني را انجام دهيد.

بنابراين داشتن يك وب سايت با نام و آدرس منحصر به فرد شما اين اجازه را به شما ميدهد تا با گرفتن نام و آدرس ايميل كاربران سايتتتان اين بانك اطلاعاتي از كاربرانتان را داشته باشيد.


ميزان كنترل بيشتر برروي مطالب تان داريد

تمام شبكه هاي اجتماعي يك نمونه از پيش تعريف شده براي ارسال مطلب از طرف شما دارند ، چرا كه آنها دارندگان وب سايت هستند و فقط شما استفاده كننده از آن.

بنابراين زماني كه خودتان در وب سايت خودتان مطلب قرار ميدهيد ميتوانيد محتويات آن را به خوبي مديريت نموده و حتي طوري محتويات را قرار دهيد كه رتبه خوبي در موتورهاي جستجو پيدا نماييد. در وب سايت خود آزاد هستيد كه هر مطلبي را با هر فرمتي قرار دهيد


فروش محصولات خودتان از سايت خودتان !

فروش محصول از طريق وب سايت خودتان بسيار لذت بخش ميباشد چرا كه افراد ثالثي براي گرفتن پورسانت در اين ميان وجود ندارند در نتيجه قيمت محصول براي استفاده كنندگان معقول تر خواهد بود. از نگاه ديگر واسطه ها نيز از اين ميان حذف خواهند شد و شما ميتوانيد با قيمت و سرويس بهتري كالا و خدمات خود را در اختيار بازديد كنندگان و مشتريان خود نيز قرار دهيد. بنابراين حتي يك وب سايت هنري در نهايت ميتواند به يك وب سايت فروشگاهي نيز تبديل گردد.

در طراحي سايت هنري و فرهنگي معمولا سرويس هاي زير بايد حضور داشته باشند :

ليست هنرمندان سرشناس در زمينه كاري مرتبط با حوزه هنري شما
 صفحه كارت پستال
 بخش مجسمه سازي
بخش نقاشي
 بخش خطاطي
آموزش ها
گالري تصوير ويژه با افكت ها

اگر شماهم صاحب يك مجموعه فرهنگي و هنري هستيد و نياز به طراحي سايت داريد ، ميتوانيد قبل از طراحي سايت با مشاورين سارين وب تماس بگيريد و درخواست مشاوره كنيد و سپس طراحي سايت خود را به سارين وب بسپاريد .

طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۵۴:۵۴

مسافرت نمودن و مهيا نمودن وسايل سفر و هموار كردن كارها تنها مختص به ايام تعطيلات و مناسبتها نميباشد. بسياري از افراد حتي قبل از سفر به دنبال مكان و يا مسافرخانه يا هتل هستند تا سفر خود را با اطمينان خاطر بيشتري آغاز و سپري نمايند. در اين مقاله به بررسي طراحي سايت براي هتل و اماكن اقامتي مسافران مي پردازيم . پس در ادامه همراه با سارين وب باشيد تا با روند طراحي سايت هتل آشنا شويد .

بنابراين شما ميتوانيد اولين نفري باشيد كه با وب سايت خوب و دوست داشتي كه داريد به آنها در اين زمينه ياري برسانيد. اجازه بدهيد مسافران اول از همه در وب سايت شما اطلاعات خود را پيدا نمايند و با اين كارها آنها به وب سايت شما وفادار بوده و حتي شما را به ديگران براي همين كار معرفي مينمايند.
حتي ديده شده است كه كاربران براي پيدا نمودن اقامتگاه هاي تفريحي وارد وب سايتي شده اند ولي در نهايت به خريد بليط و حتي خريد چمدان ختم شده است. بنابراين اين نتيجه را ميگيريم كه در نهايت حتي وب سايتي كه تنها براي دادن اطلاعات به صورت رايگان طراحي شده باشد ميتواند كالا و خدمات پولي هم به كاربران خود ارائه نمايند.

امكان رزرو آنلاين و هماهنگي تمامي كارهاي مربوط به اين پروسه ميتواند يكي از جذابترين و البته حساس ترين قسمتها در اين زمينه باشد. با وجود اين سرويس كاربرانتان ميتوانند بدون اينكه يك سفر درون شهري را انجام دهند اقدام به رزرو آنلاين بليط و هتل خود نمايند و مبلغ مورد نظر را به صورت آنلاين به حساب شما واريز نمايند.

در طراحي اين سرويس ميتوانيم اتاق هاي پر و خالي را به خوبي به مشتريان شما نشان دهيم تا آنها بتوانند بهترين و درست ترين تصميم را براي رزرو اتاق ها و سوييت هاي هتل و اقامتگاه شما داشته باشند. حتي ميتوانيم براي اينكه مشتريان شما مخصوصا در مناسبت ها مانند ايام عيد و غيره انتخاب راحتتري را داشته باشند نيز پكيج هاي مسافرتي و رزرو اتاق براي آنها در نظر بگيريم تا در نهايت انتخاب درست تر و هوشمندانه تري را داشته باشند.
همچنين رستوران دارها ميتوانند در داخل وب سايت هتل و گردشگري شما اقدام به دادن تبليغات نمايند. آنها به دنبال اين هستند كه از تعداد بازديد كنندگان بالاي سايت شما استفاده نمايند و كسب و كار خود را رونق دهند. پس بنابراين براي اين دسته از افراد هم جاي تبليغات و معرفي كسب و كار خود را خواهيم گذاشت تا هم شما بتوانيد از سايت هتل و گردشگري خود كسب درآمد نماييد و هم آنها بتوانند خود را سريعتر و راحتتر به بازار هدف خود معرفي نمايند.

يكي از بخشهاي جذاب كه ميتوان در چنين وب سايت هايي راه اندازي نمود نمايش دقيق مكان هاي تفريحي و سياحتي و زيارتي همراه با اطلاعات جامع و كافي آنها ميباشد. بطوريكه بر روي نقشه ميتوان آن را دقيق براي كاربران و مسافران مشخص نمود.

هر يكي از مكان هاي كه ميخواهيد آن را معرفي نماييد به همراه گالري تصوير بسيار جالب و جذاب ميتواند كاربر را براي ساعت هاي بسيار زياد در سايت شما نگه دارد. ميتوانيم دقيقا مسافت تا مقصد مورد نظر چه به صورت پياده و چه به ماشين و وسايل حمل و نقل عمومي به كاربران سايت نشان دهيم تا بهترين تصميم گيري و مديريت زمان براي سفر خود را داشته باشند.

در نهايت تمامي اين ها باعث خواهد شد خود مشتريان واقعي هتل و اماكن اقامتي شما از سايت خود شما براي ديدن بهترين جاها استفاده نمايند و آن را هم به ديگر دوستان خود نشان دهند.
مطمئن باشيد كاربران تنها به دنبال وب سايت هايي هستند كه اطلاعات مورد نظرشان را به آنها بدهند و در غير اينصورت وب سايت شما را ترك نموده و وب سايت ديگري را براي اين كار انتخاب مينمايند.

سرويس هايي كه در طراحي سايت هتل و اماكن اقامتي مسافر بايد وجود داشته باشد :

رزرو روزانه و دوره اي
پرداخت رزرو آنلاين از طريق درگاه بانكي
تاريخ بندي اتاق هاي خالي و پر
دسته بندي اتاق ها بر اساس ظرفيت و يا تعداد تخت
درج و مديريت امكانات و توضيحات براي هر اتاق
پيشنهاد هاي ويژه در روزهاي مهم بر اساس نياز
معرفي رستوران هاي داخل هتل
معرفي مكان هاي ديدني شهر

اگر شما هم صاحب كسب  وكار مرتبط با هتل و اماكن اقامتي هستيد و نياز به طراحي سايت داريد ، با سارين وب در ارتباط باشيد . با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و درخواست مشاوره كنيد .

طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۰:۴۱

نمايشگاه ها ، جايگاه بسيار خوبي براي معرفي كسب و كار ها و محصولاتشان به مشريان جديد است . از اين روز  در اين مقاله سعي كرديم تا با روند طراحي سايت نمايشگاهي بيشتر آشنا شويم . در ادامه همراه با سارين وب باشيد تا اين نوع طراحي سايت را بيشتر بررسي كنيم .

هر ساله در ايران و در تمام نقاط اين كشور بزرگ ، نمايشگاه در هر زمينه و موضوعي در حال برگزاري ميباشد و زماني كه به تاريخ برگزاري نمايشگاه نزديك ميشويم صاحبان مشاغل به فكر تبليغات بيشتر و پرداخت هزينه هاي بسيار گزاف ميوفتند تا در نمايشگاه مورد نظر بسيار برجسته تر ديده شوند. دادن تبليغات در روزنامه ها و مجلات ممكن است تا حدي اين دسته از افراد را به هدف خود برسانند اما حقيقت اصلي اين است كه داشتن يك وب سايت با طراحي سايت مناسب براي نمايشگاه خاص ميتواند به تمام ابهامات در اين زمينه خط بطلان بكشد.

مشتريان شما بسيار راضي و خشنود خواهند شد كه مشاهده نمايند شما به عنوان كارفرما و صاحب شركت ، تنها براي يك نمايشگاه خاص كه هر ساله هم در آن شركت ميكنيد وب سايتي  جداگانه و مخصوص را تدارك ديده ايد. اين مطلب بسيار ساده ميتواند در ديد و ذهن كاربران و مشتريانتان تاثير بسيار زيادي داشته باشد.

بنابراين ميتوانيد از همين امسال يك برنامه ريزي هدفمند براي نمايشگاه هايي داشته باشيد كه هر ساله در آن شركت مينماييد. به ياد داشته باشيد كه خود وب سايت هاي نمايشگاهي در نهايت يك روزي ميتواند به وب سايت هاي فروشگاهي نيز تبديل شود و كاربري آن نيز تغيير پيدا نمايد. چرا كه در نهايت ميتوانيم از جا افتادن وب سايت و شناخته شدن آن استفاده نماييم و محصولات خود را در آن وب سايت سابق نمايشگاهي خود نيز عرضه نماييم.

حتما قبل از طراحي سايت نمايشگاهي خود ، نيازهاي خود را از داشتن وب سايت نمايشگاهي بدانيد و از آنها آگاهي داشته باشيد.
به نظر ما ارتباط با مشتريان چه قبل از برگزاري نمايشگاه و چه در زمان و حتي بعد از زمان برگزاري نمايشگاه ميتواند در موفقيت هاي وب سايت شما در فضاي مجازي و جلب نظر بازديد كنندكان شما و تبديل آنها به مشتريان واقعي نيز تاثيرگذار باشد. براي پياده سازي اين بخش بهترين و بالاترين پيشنهاد ها را به شما خواهيم داد مانند طراحي چت آنلاين و طراحي صفحه پرسش و پاسخ متداول و يا حتي بخش نظرسنجي و راي گيري نيز ميتواند در سايت شما به خوبي طراحي و پياده سازي گردد.

حتما از دستاوردهاي خود در زمان برگزاري نمايشگاه و معرفي آن در وب سايت نيز برنامه اي داشته باشيد. هدف از داشتن وب سايت نمايشگاهي براي كسب و كار شما در نهايت ميتواند تبليغات شما نيز باشد. بنابراين از اين ابزار و فرصت ميتوانيد به خوبي استفاده و بهره برداري نماييد. البته ما هم در كنار همه اينها كارهاي سئو و بهينه سازي سايت در گوگل را براي افزايش ترافيك و بازديد كننده براي شما انجام خواهيم داد. اين بخش هم در كنار يك طراحي خوب و ايده آل ميتواند درصد ديده شدن وب سايت شما را نيز افزايش دهد.


چه قابليت هايي در طراحي سايت نمايشگاهي وجود دارد ؟

    اعلام زمان و تاريخ نمايشگاه
    دادن اطلاعات مربوط به غرفه با ذكر جزئيات دقيق و نقشه آن
    طراحي بخش تماس با ما در جهت سهولت ارتباط بيشتر
     طراحي بخش نظر سنجي
    طراحي صفحه اي از اطلاعات كارمنداني كه در برگزاري نمايشگاه سهيم هستند
    طراحي دستاوردهاي بعد از نمايشگاه
    ارتباط با مشتريان داخلي و خارجي از طريق وب سايت
    طراحي آنلاين اتفاقات داخل غرفه به كاربران آنلان وب سايتتان

اگر شما هم يكي از كسب و كارهايي هستيد كه دائما در نمايشگاه ها بايد حضور داشته باشيد و يا مشابه آن هستيد ، براي طراحي سايت با مشاورين سارين وب در تماس باشيد .

طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .

 

منبع:طراحي سايت

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ]
تاریخ امروز
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ