تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
سارين وب ديزاين
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۸:۱۳

روش هاي مختلف طراحي سايت

شركتهاي مختلفي در ايران در زمينه طراحي سايت و ساخت سايت فعال هستند. اين شركت ها در ازاي خدمات خود قيمتهاي متنوعي را اعلام ميكنند و اين در اكثر اوقات باعث سردرگمي افرادي ميشود كه به دنبال طراحي سايت اصفهان هستند.

عموما طراحي سايت از طريق شركتها به دو شكل كلي انجام ميگردد.
روش اول : استفاده از كدنويسي هاي اختصاصي شركت ها كه اين روش داراي معايب و محاسن زير ميباشد

1- هزينه بر بودن اين طراحي ها چرا كه ميبايست از صفر توسط شركتها پياده سازي شوند و عموما كليه ماژولها و ابزارهاي استفاده شده در آنها به دليل طراحي اوليه داراي هزينه زيادي هستند.

2- وابسته بودن هميشگي مشتري به شركت طراحي سايت كه ميتواند در آينده مشكلات زيادي را براي طرفين ايجاد كند

3- براي طراحي وب سايت هاي اختصاصي كه نيازمند ابزارهاي خاص و سفارشي از طرف يك شركت ميباشد استفاده از كدنويسي هاي اختصاصي بهتر بوده و ابتكار عمل بيشتري به گروه طراحي ميدهد.

4- عموما سرعت لود اين گروه از وب سايتها به دليل نداشتن كدهاي اضافه خوب است.

5- عدم رعايت اصول سئو موتورهاي جستجو در اكثر cms هاي دست ساز بومي
روش دوم : استفاده از cms هاي آماده كه توسط گروه ها و يا كمپاني هاي خارجي طراحي گرديده و به صورت اپن سورس و رايگان در دسترس عموم قرار ميگيرد.

اين روش نيز مانند روش قبلي داراي معايب و مزايايي ميباشد كه ما اين موارد را در نمونه هاي مختلف طراحي سايت در اصفهان آزموده ايم كه در زير به آن اشاره شده است.

1- هزينه هاي طراحي و پشتيباني اين گونه وب سايتها براي شركتهاي طراحي سايت اصفهان پايين تر بوده و بالطبع هزينه كمتري براي مشتري خواهد داشت.همچنين ابزارها و ماژولهاي بسياري در اين نوع سيستمها به صورت رايگان و تست شده در اينترنت وجود دارد كه هزينه پروژه و مدت زمان اجراي آن را به شدت كاهش ميدهد.

2- عدم وابستگي كمپاني ها به شركتهاي طراحي سايت به دليل اپن سورس بودن كدها به صورتي كه پس از مدتي حتي مشتري ميتواند با استخدام گروهي در داخل سازمان خود كار پشتيباني و ارتقا سايت را انجام دهد كه در درازمدت ميتواند هزينه ها را به شدت كاهش داده و همچنين ابتكار عمل بيشتري را براي مشتري فراهم آورد.

3- پياده سازي سايت هاي سفارشي در اين روش داراي دشواري هايي خواهد بود چرا كه cms هاي آماده يك سري محدوديت هايي را براي شركتهاي طراحي سايت اصفهان ايجاد خواهند كرد.

4- عموما سرعت لود اين گونه وب سايتها در حد متوسط ميباشد كه البته با تنظيمات خاصي كه توسط طراحان سايت انجام ميگيريد اين مشكل قابل رفع خواهد بود.

5- رعايت اصول سئو در اكثر cms هاي آماده به دليل همكاري همگاني و خرد جمعي كاربران اينترنتي از سراسر دنيا جهت رشد و توسعه اين سيستمها .
نتيجه گيري نهايي:

شركت ما يكي از شركتهاي طراحي سايت در اصفهان ميباشد كه به تازگي بحث طراحي سايت در قم را نيز شروع كرده ايم.

با توجه به تجربه چندين ساله ما در زمينه طراحي سايت و همچنين طراحي سايتهاي متعدد با موضوعات متفاوت به اكثر دوستاني كه در پي ساخت سايت براي موسسه خود هستند توصيه ميكنيم كه يك شركت طراحي سايت معتبر كه داراي نمونه كارهاي متعدد در زمينه هاي مختلف ميباشد را انتخاب كرده و پس از حصول اطمينان از انتخاب خود صرفا نيازهايشان را براي آن شركت بازگو كرده و انتخاب نحوه اجرا را برعهده آن شركت بگذارند چرا كه اگر شركت طراحي سايت درست انتخاب شود تجربه خوب آنها در انجام كارهاي متفاوت ميتواند بهترين ابزار را براي شما انتخاب كند.

به عنوان نكته آخر يكي از مواردي كه به تازگي ما در سرچهاي كاربران متعدد در اصفهان مشاهده ميكنيم عبارت طراحي سايت ارزان در اصفهان ميباشد.توصيه ما به همه دوستان اين است كه به جاي پيدا كردن ارزانترين قيمتها به دنبال منطقي ترين و منصفانه ترين قيمتها باشند.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۲:۴۱

يك بخش مهم در طراحي سايت و راه اندازي سايت، انتخاب و توليد محتوا براي سايت است.
هرچه شما به زيبايي ظاهري سايت اهميت بدهيد ولي از نظر محتوا ضعيف باشيد، در عمل شكست ميخوريد. چون اين محتواي سايت است كه باعث جذب كاربر به سمت شما ميشود و همين كاربرها به خريداران و مشتريان شما تبديل ميشوند.

با يك جست و جوي ساده در موضوعات مورد تخصص خودتان ميتوانيد صدها ايده جديد براي توليد محتوا پيدا كنيد و يك مقاله مفيد بنويسيد.

فراموش نكنيد كه موفقيت در اينترنت بدون زحمت بدست نخواهد آمد. پس بايد زمان بگذاريد و براي سايت خود مقاله، عكس، فيلم توليد كنيد و آنها را در شبكه هاي اجتماعي هم گسترش دهيد.

در طراحي سايت اصفهان استفاده از پتانسيل بالاي شبكه هاي اجتماعي به شما كمك ميكند به صورت رايگان كالا و خدمات خود را به ميليونها كاربر از سراسر جهان معرفي كنيد و البته اشتباهات رايج در شبكه هاي اجتماعي را انجام ندهيد.

هرگز سعي نكنيد مطالب ديگران را در سايت خود كپي كنيد. اين كار هيچ منفعتي براي سايت شما در طراحي سايت نخواهد داشت.

مطالبي كه منتشر ميكنيد بايد حداقل 300 كلمه باشد. در زير برخي از استانداردهاي توليد محتوا كه در حال حاضر مورد پذيرش عموم Search engine ها براي تخصص امتياز بالاتر به كيفيت محتوا مي باشد را مختصرا مشاهده مي كنيم.

   در طراحي سايت  مقالات با بيش از 2000 كلمه در صورت از بين نرفتن يكپارچگي مطلب به دو قسمت تقسيم شود.
    در طراحي سايت اصفهان يك كلمه كليدي يا عبارت كليدي براي محتواي خود در نظر بگيريد و در پاراگراف اول و آخر حتما از آن استفاده كنيد و در ميان متن هم چند بار آن را تكرار كنيد. گرچه تكرار غيرطبيعي اين كلمه به سادگي توسط گوگل به عنوان spam شناسايي شده و ارزش محتوا را به شدت كاهش خواهد داد.
    متون طولاني را پاراگراف بندي كنيد و كلمات مهم را بصورت پر رنگ يا زيرخط دار نمايش دهيد.
    كلمات كليدي خود را با تگ H1 تا H3 در متن مشخص كنيد.
    حتما از يك تصوير مرتبط با متن در محتواي خود استفاده كنيد و در تگ alt تصوير از كلمه كليدي استفاده كنيد. موتورهاي جست و جو نميتوانند تصوير را ببينند اما از روي تگ alt تشخيص ميدهند آن تصوير چه موضوعي دارد.

رعايت اين اصول باعث ميشود كه در طراحي سايت كاربران ورودي بيشترين رضايت را از مطالب شما داشته باشند و نتيجه آن كاهش نرخ پرش سايت شما و بهبود رتبه در نتايج جست و جو گوگل است.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۱ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۵:۰۸

خريد دوربين مداربسته

كيفيت تصوير فوق العاده، ضبط تصاوير به صورت 360 درجه و قابليت رديابي هوشمند از جمله ويژگي هاي مهم دوربين مداربسته سري PanoVu هايك ويژن است. دوربين هاي سري PanoVu پيشرفته ترين نوع دوربين هاي پانوراميك براي نظارت بر فضاهاي گسترده و باز هستند.
در سال 2016 شركت هايك ويژن كه پيشرو و مبتكر در زمينه توليد محصولات نظارت تصويري جديد و نوآورانه مي باشد جديدترين دوربين مداربسته پانوراماي سري PanoVu را معرفي كرد.
اين دوربين ها قابليت ارائه تصاوير 180 و 360 درجه بدون نويز، با كيفيت و وضوح بالا را دارند به طوريكه قادرند تصاويري يكپارچه را از چندين سنسور مختلف در يك واحد ارائه دهند.
علاوه بر اين، توانايي قدرتمند رديابي هوشمند Smart Tracking در دوربين مداربسته PanoVu، بر ساير ويژگي هاي دوربين هاي گردان اعم از توانايي زوم اپتيكال 36x و زوم ديجيتال 16x، نصب و پيكربندي كاربر پسند و عملكرد فوق العاده در نور كم آن افزوده گشته است.
طراحي كاربردي و منحصر بفرد
دوربين هاي سري PanoVu براي كاربردهاي نظارتي امنيتي نظير استاديوم ها، مراكز شهر، فرودگاه ها و پاركينگ ها طراحي شده اند. اين دوربين ها به كاربران اين امكان را مي دهند كه يك دوربين چند سنسوره را با چندين دوربين معمولي جايگزين كنند كه مستقيما منجر به كاهش هزينه ها و كاهش پيچيدگي سيستم مداربسته مي گردد.
در سيستم هاي نظارتي قديمي براي داشتن تصاوير وايد و 180 يا 360 درجه نياز به نصب چندين دوربين مختلف و وجود نرم افزار هاي پيشرفته براي يكسان سازي و ادغام تصاوير بدست آمده وجود داشت.
اما دوربين مداربسته PanoVu يك راه حل همه جانبه است زيرا چندين سنسور مختلف را در يك واحد ادغام مي كند و نياز به نرم افزار هاي پيشرفته را از بين مي برد.
طراحي يكپارچه دوربين PanoVu نصب و راه اندازي آن را بسيار آسان كرده است به طوريكه با وجود يك سيستم اترنت و يك منبع تغذيه نصب و تنظيمات آن انجام مي شود.
كيفيت بالاي تصاوير در نور كم
دوربين هاي سري PanoVu از داشتن تكنولوژي تصاوير با كيفيت در نور كم دوربين هاي هايك ويژن بهره برده اند.
اين دوربين ها به لنز هاي DarkEye هايك ويژن با ديافراگم هاي بزرگ مجهز هستند و از اين منظر عملكردي مشابه با دوربين هاي سري DarkFighter دارند. آنها قادر به ارائه تصاوير رنگي با وضوح بسيار بالا و با جزئيات دقيق در نورهاي كمتر از 0.002 لوكس هستند.
سيستم رديابي هوشمند
قابليت رديابي هوشمند در دوربين هاي PanoVu بر قابليت رديابي موجود در دوربين هاي PTZ اضافه شده و اين امكان فرآهم مي شود تا قابليت زوم قدرتمند PanoVu براي بزرگنمايي جزئيات كوچك در تصوير پانوراميك فراهم گردد.
بوسيله اين قابليت مي توان سوژه هاي مختلف را در آن واحد و در هر دو حالت خودكار و دستي رديابي كرد. دوربين مداربسته همچنين داراي طيف گسترده اي از توابع تجزيه و تحليل تصوير(VCA)از جمله تشخيص نفوذ (Intrusion Detection)، تشخيص عبور خط (Line Crossing) و تشخيص ورود و خروج از منطقه است.
مدل هاي منحصر بفرد
دوربين هاي سري PanoVu در مدل هاي 8 مگاپيكسلي با تصاوير 180 درجه و 16 مگاپيكسلي و تصوير 360 درجه در دسترس هستند و كاربران مي توانند مدل ايده آل خود را براي كاربري هاي نظارتي مختلف انتخاب كنند. مدل هاي 16 مگاپيكسل 360 درجه داراي 8 سنسور 1/1.9” Progressive Scan CMOS هستند. در حالي كه مدل هاي 8MP داراي 4 سنسور براي توليد تصاوير 180 درجه اي خود هستند. تمامي دوربين هاي سري PanoVu داراي استاندارد IP66 بوده و براي استفاده در انواع شرايط آب و هوايي مختلف مناسب هستند.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۱ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۸:۱۳

1-توليد محتواي تكراري و بي كيفيت  را در طراحي سايت متوقف كنيد
موتورهاي جستجو روز به روز قوي تر و حساس تر ميشوند . حساس شدن موتور هاي جستجو به علت رشد قارچ گونه وب سايت ها ميباشد . هر وب سايت داراي مطالبي است كه يا متعلق به خود آن سايت و يا متعلق به منابع ديگر است . البته به اين نكته توجه داشته باشيم كه موتور هاي جستجو علاقه مند به توسعه وب و ارائه بهترين مطالب به مشتريان خود هستند . گوگل به هيچ وجه علاقه ندارد مطلبي كه توسط فرد الف ايجاد شده و در سايت فرد ب وجود دارد را به صورت همزمان در صفحه اول خود قرار دهد . به همين علت سعي در كپي مطالب ديگران و قرار دهي در سايت خود نكنيد .
در ضمن سعي در ايجاد مطالبي با محتواي جذاب نماييد . اصلا منظور بنده جذابيت=بزرگنمايي نيست . سعي كنيد در طراحي سايت نگارشي جذاب داشته باشيد .
براي درك بهتر اين مطلب از يك مثال استفاده ميكنم. آيا تا به حال شده لطيفه اي را از زبان فردي بشنويد و در شما هيچ گونه هيجاني ايجاد نكند اما همان لطيفه را فرد ديگري براي شما بگويد و احساس خوبي از شنيدن آن پيدا كنيد . به خاطر داشته باشيد در طراحي سايت اصفهان موتور هاي جستجو اجتماعي فكر ميكنند .
- خود را به جاي فردي كه در سايت شماست بگذاريد
اين يك حقيقت انكار ناپذير است كه كاربري كه در سايت ما است . چه كسي هست ؟ به دنبال چيست ؟ حدود سني او چه قدر است ؟ تمايلات وي چيست ؟و....
آري ما بايد در طراحي سايت كاربر هدف را شناسايي كنيم و محتوياتي متناسب با علايق وي توليد نماييم . در غير اين صورت روند نزولي سايت ما پديد مي آيد . اين مطلب مهمي است كه هر كاربر در سايت ما قابليت تبديل به يك مشتري را دارد .
3- استفاده از رسانه هاي تصويري در طراحي سايت
نوعا افراد بسيار علاقه مند هستند به جاي مطالعه يك صفحه طولاني از يك كليپ با تصوير گويا استفاده نمايند . البته اين مورد با توجه به زير ساخت هاي اينترنت كشور تا قبل از اين كمي غير منطقي بود ولي امروز با توجه به استفاده فرگيرمردم
از وب سايت ها كمي طبيعي تر شده است . گوگل هم به عنوان يكي از بزرگترين حاميان حقوق افراد در اينترنت و با توجه به سياستش يعني محتواي باكيفيت به اين نكته توجه داشته و به آن احترام ميگزارد .
4- تعاملي بودن سايت
سعي كنيد در هر شغل و كسب و كاري كه هستيد به سوي تعامل با مشتريانتان از طريق وب بپردازيد . يعني اطلاعات شخصي كاربران هدف خود را دريافت و از طريق ايميل ماركتينگ اس ام اس ماركتينگ و خبرنامه ها با آنها در ارتباط باشيد .


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۰ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۱۳:۰۳

 1- دوربين مداربسته دزد را نمي گيرد!

قبل از هر چيز بايد بدانيد كه دوربين مداربسته يك سيستم حفاظتي منفعل است. اين يعني نمي توانيد از آن به عنوان ابزار برخورد استفاده كنيد. اگر سارق وارد محل شما شد دوربين مداربسته به خودي خود نمي تواند هيچ كاري براي متوقف كردن او انجام دهد. دوربين مداربسته معمولا قبل (به صورت پيشگيري از وقوع جرم) و بعد از وقوع جرم (در صورت استفاده از تصاوير براي شناسايي مجرم) به كمك شما مي آيد، اما در طول وقوع جرم هيچ كارايي ندارد.
در صورتي كه به دنبال يك ابزار متوقف كننده هستيد بهتر است از دزدگير استفاده كنيد. البته معمولا استفاده از تركيبي از دوربين و دزدگير بهترين تاثير را در كاهش و توقف جرم دارد.

 
2 - خسيس نباشيد!

اگر واقعا مي خواهيد دوربين مداربسته نصب كنيد سعي كنيد در انتخاب و نصب آن خسيس نباشيد. توجه داشته باشيد كه دوربين مداربسته يك ابزار امنيتي است. اگر سيستم مداربسته موثري نصب نكنيد تقريبا با نصب نكردن آن تفاوتي ندارد.

در انتخاب نوع دوربين و مجري آن دقت كنيد و سعي كنيد پيش از نصب دقيقا نياز خود را براي نصاب توضيح دهيد تا بهترين سيستم مداربسته را نصب كند. تلاش نكنيد دوربين هاي را بيش از حد كم كنيد. در صورتي كه پوشش بخشي از محوطه را از دست بدهيد ممكن است تمام سيستم مداربسته شما بي اثر شود.

 
3 - باورهاي غلط درباره دوربين هاي بي سيم (wireless)

متاسفانه اغلب مردم تصور اشتباهي نسبت به دوربين هاي بي سيم دارند.هميشه اين را به خاطر داشته باشيد كه اگر يك دوربين مداربسته بي سيم تهيه كنيم فقط مي توان كابل انتقال اطلاعات آن به دستگاه را حذف كنيم و در هر صورت بايد براي تامين برق آن يك سيم كشي به نزديك ترين منبع برق انجام شود.

اين را هم بايد بدانيد كه براي تامين برق دوربين مداربسته نمي توان از باطري استفاده كرد چون اگر از قوي ترين باطري ها هم استفاده كنيم در نهايت چند روز دوربين روشن خواهد ماند و در آخر بايد آن را تعويض يا شارژ كرد كه اين كار در سيستم مدار بسته به هيچ عنوان استاندارد نيست وتوصيه نمي شود.

مورد ديگر درباره دوربين هاي بي سيم(wireless) اين است كه اگر يك دوربين بي سيم را در يك محيط كاملا باز قرار دهيم  برد آن تا نهايت 50  متر خواهد بود و در محيط هاي بسته به ازاي هر ديوار معمولي چيزي حدود 15 متر از برد آن كم ميشود.

 
4 - آيا نصب دوربين مداربسته ميتواند براي من دردسر قانوني ايجاد كند؟

همانطور كه مي دانيد،نصب دوربين مداربسته در ايران تا زماني كه حريم خصوصي ديگران را نقض نكند،مجاز مي باشد. اگر دوربين مداربسته را به صورت مخفي نصب نكرده باشيد احتمال اين موضوع خيلي كم است.مراجع قانوني معمولا نگاه بسيار مثبتي در مورد سيستم هاي مداربسته دارند. البته در صورتي كه در يك محيط مشاع مثل پاركينگ ساختمان اقدام به نصب دوربين كرده باشيد بايد رضايت اكثريت اعضاي ساختمان را داشته باشيد.

 
5 - دوربين مداربسته به نگهداري نياز دارد!

قبل از نصب دوربين مداربسته به ياد داشته باشيد كه سيستم مداربسته گرچه كم، اما به مراقبت نياز دارد. بايد سعي كنيد حداقل به صورت هفتگي سيستم را چك كنيد و از درست كار كردن آن اطمينان حاصل كنيد. مراقبت هفتگي از سيستم مداربسته مي تواند هزينه هاي نگهداري شما را نيز كاهش دهد.

 
6 - ميزان ضبط فيلم دوربين ها

براي محاسبه ميزان فضاي مورد نياز و يا اينكه بدانيم برحسب تعداد دوربين ها چه مقدار فضاي ذخيره نياز داريم، نرم افزار فراواني وجود دارد كه مي تواند به ما كمك نمايد.به عنوان نمونه با وجود 8 عدد دوربين مداربسته با كيفيت 3/1 مگاپيكسل و فضاي 2 ترابايت مي توان چند روز ضبط داشته باشيد؟

در اكثر اين محاسبات و با توجه به هارد اينترنال و ذخيره سازها تصاوير با ماكسيسمم كيفيت حدود 12 تا 15 روز براي ما ذخيره ميكند و براي ذخيره بيشتر از آن، بايد فضاي هارد داخلي DVR را افزايش داد.

خريد دوربين مداربسته


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۰ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۰۲:۴۶

"Backlink" يكي از واژه­هاي مورداستفاده در جهان بهينه­سازي موتورهاي جستجو (SEO) است. بسياري از وبلاگ نويسان كه اخيراً يك وبلاگ يا وب­سايت را راه­اندازي كرده اند اغلب از "backlink" استفاده مي­كنند. در اين مقاله، اميدواريم به شما در درك اين كه چرا لينك­ها براي جستجوگرها ضروري هستند و چرا آن ها براي موفقيت يك تجارت آنلاين مهم است كمك كنم.

واژه پيوندهاي باينري، لينك هاي ورودي به يك صفحه وب هستند.

هنگامي كه يك صفحه وب به هر صفحه ديگر پيوند مي­دهد، آن يك لينك پشت سر گذاشته است. درگذشته، backlinks ويژگي اصلي براي رتبه­ بندي يك صفحه وب بوند. صفحه­اي با تعداد زيادي از لينك­ها تمايل دارند در تمام موتورهاي جستجوي رايج، ازجمله Google بالاتر باشد. اين هنوز هم تا حدي درست است.

در اينجا يك واژه نامه از شرايط مشترك مربوط به لينك­ها است كه بايد بدانيد.

link juice

هنگامي كه يك صفحه وب به هر يك از مقالات طراحي سايت و يا صفحه اصلي وب­سايت شما لينك مي شود، link juice" را مي­گذرانند. اين لينك كمك مي­كند تا با رتبه بندي مقاله و نيز بهبود دامنه مهيا شود. به عنوان يك وبلاگ نويس، مي­توانيد با استفاده از لينك nofollow اين نوع لينك­دهي را بي­ثمر كنيد.
No-Follow Link

هنگامي كه در طراحي سايت يك وب­سايت به وب­سايت ديگري لينك مي­دهد، اما اين لينك داراي برچسب بدون قابليت كليك است، اين لينك link juice را معرفي نمي­كند بلكه nofollow است. لينك­هاي بدون پيوند يا nofollow در مورد رتبه­بندي يا سئو صفحه خيلي مفيد نيستند زيرا آن ها هيچ كاري انجام نمي­دهند. به طوركلي، يك وب­مستر هنگام پيوند به يك سايت غيرقابل اعتماد از nofollow استفاده مي كند.

مثال: لينك نظرات به وبلاگ­هاي ديگر.
Follow Link

به طور پيش­فرض، تمام لينك­هايي كه شما به يك پست وبلاگ اضافه مي كنيد پيوند Follow Link هستند و اين link juice را منتقل مي كند.
لينك دادن دامنه هاي ريشه (linking Root Domains)

اين نوع لينك به تعداد لينك­هايي كه در طراحي سايت شما از يك دامنه منحصربه فرد مي­آيد اشاره مي كند. يك وب­ سايت 10 بار به و­ب­سايت شما مرتبط شده باشد. اين وب به عنوان يك دامنه ريشه مرتبط در نظر گرفته مي­شود.
لينك هاي كم كيفيت (Low-Quality Links)

لينك­هاي كم­ كيفيت لينك­هايي هستند كه از سايت­هاي برداشته شده يا غير­فعال، سايت­هاي خودكار، سايت­هاي هرزنامه مي­آيند. چنين پيوندهايي آسيب بيشتري نسبت به ديگران دارند. اين يكي از دلايلي است كه شما هنگام خريد بك­لينك بايد مراقب باشيد.
پيوندهاي داخلي (called internal links)

طراحي سايت اصفهان در لينك­هايي كه از يك صفحه به صفحه ديگر در يك دامنه وصل مي شوند، لينك داخلي ناميده مي­شوند. اين فرايند به عنوان اتصال داخلي يا پيوند بين ناميده مي شود.
متن لنگر (Anchor Text)

 متني كه در طراحي سايت براي لينك­ها مورد استفاده قرار مي گيرد متن لنگر ناميده مي شود. لينك­هاي متن لنگر در هنگام تلاش براي رتبه­بندي كلمات كليدي خاص كار خوبي مي كنند.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۹ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۶:۵۶

براي خريد دوربين مداربسته به اين موارد توجه فرماييد

فروشگاه ها و مراكز خريد محصولات مختلف و خدمات متعددي را به طيف وسيعي از مشتريان ارائه مي كنند از اين رو همواره رفت و آمد بسيار زيادي را در مراكز خريد شاهد هستيم. به دليل ازدحام جمعيت در مراكز خريد و فروشگاه ها استفاده از دوربين مدار بسته از اهميت ويژه اي برخوردار است. نظارت ، كنترل ، ثبت ورود و خروج مشتريان ، كارمندان مراكز خريد در شبانه روز توسط دوربين مدار بسته به خوبي مي تواند انجام شود. در اين راستا استفاده از راه حل هاي امنيتي مبتني بر سيستم هاي نظارت تصويري با دقت بالا و هزينه مقرون به صرفه در حداقل زمان مي تواند بسيار كمك كننده باشد. در اين قسمت از مجله تخصصي ايران سكوريتي مي خواهيم شما را با مهمترين الزامات و كاربرد هاي سيستم هاي امنيتي بر پايه دوربين مدار بسته در مراكز خريد و فروشگاه ها آشنا كنيم. با ما همراه باشيد.

چرا بايد ازدوربين مدار بسته در مراكز خريد و فروشگاه ها استفاده كنيم ؟

استفاده از دوربين مدار بسته در مركز خريد و فروشگاه مي تواند حس امنيت را به ميزان قابل توجهي افزايش دهد ، كاركنان و همچنين مشتريان مي توانند با اطمينان خاطر در اين محيط رفت و آمد داشته باشند چرا كه هر رفتار نامتعارفي توسط سيستم دوربين مدار بسته ثبت و ضبط خواهد شد و مورد نظارت قرار خواهد گرفت. از اين رو مي توانيم بگوييم كه ايجاد فضاي امن با هدف پيشگيري از وقوع هر گونه حوادثي مانند سرقت و موارد شبيه به آن در مراكز خريد يك وظيفه مهم سيستم دوربين مدار بسته به حساب مي آيد. سيستم نظارت تصويري در مراكز خريد حس امنيت بيشتر مشتريان را در بر خواهد داشت.

يكي از مواردي كه مي تواند در فروشگاه ها و مراكر خريد توسط سيستم دوربين مدار بسته ثبت و مديريت شود سرقت يا تخلف پرسنل اين مراكز مي باشد. در صورتي كه ادمين سيستم به سادگي مي تواند هر گونه رفتار نامتعارفي را تشخيص داده و تخلفات پرسنل را گزارش نمايد تا با رسيدگي به تخلفات، حقوق مشتريان حفظ شود.
در هاي ورود و خروج افراد

يكي از مهمترين فضاهايي كه بايد توسط دوربين هاي با كيفيت پوشش داده شود درب هاي ورودي و خروجي افراد به مراكز خريد و فروشگاه ها مي باشد. استفاده از دوربين هاي هوشمند كه امكان تشخيص و شناسايي چهره مشتريان و افراد ديگر را دارند مي توانند خيلي كمك كننده باشد و اپراتور ها مي توانند از اين تصاوير براي شناسايي افراد مشكوك استفاده كنند.


پاركينگ

يكي از موقعيت هاي مهم ديگري كه بايد به خوبي پوشش داده شود محوطه ي پاركينگ مراكز خريد مي باشد. آسيب رساندن به خودرو ها ، سرقت اموال درون خودرو توسط سارقين مي تواند در اين پاركينگ ها رخ بدهد. از اين رو نصب دوربين مدار بسته در محيط پاركينگ مي تواند حوادثي از اين شكل را به حداقل برساند. استفاده از دوربين پلاك خوان و سيستم مديريت هوشمند پاركينگ از ديگر موارد تاثير گذار در ارائه يك سامانه نظارت تصويري استاندارد در مراكز خريد به شمار مي آيد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۹ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۰:۱۵

در ايران ما هنوز به مقوله طراحي سايت به چشم يك شيئ تزييني نگريسته ميگردد . و طراحي سايت موضوعي است كه ريشه اي فرهنگي دارد يعني در بين ما ايرانيان بيش از آنكه به ماهيت و كنه يك موضوع پي برده شود بيشتر به فكر عقب نبودن از ديگران و راه كار هاي جديدي كه به كار ميبندد هستيم . به عنوان نمونه هميشه براي من سوال بود ماهيت اصلي تلفن همراه چيست ؟ واضح است : در طراحي سايت برقراري يك ارتباط سالم دريافت مناسب پيام ها و ارسال يك پيام . اما هر زمان يك مدل جديد از اپل يا سامسونگ به بازار مي آيد عده اي بدون آنكه قرار باشد اتفاق جديدي رخ دهد اقدام به خريد اين مدل ها انجام ميدهند .و پاسخ يك جمله كليشه اي است . بايد بروز باشيم . بايد با تكنولوژي پيش رفت .................... علت ياد شده بدون شك و هيچ چون و چرايي ريشه افت هر وب سايتي است . حال فرض كنيد ما با تحقيق و تفحص وارد فاز طراحي سايت اصفهان و بهينه سازي وب سايتمان ميشويم و قصد داريم سايت خود را به شكلي مناسب رشد دهيم بايد چه كرد . موضوع را با اين سوال بيشتر مي شكافيم :

رشد يك سايت به چه معنا است ؟ به جواب هاي زير به چه ميزان معتقديد ؟

1- يعني سايت ما فوق العاده زيبا باشد و كاربر را محو خود كند .

2- سايت ما فوق العاده پر محتوا باشد

3- سايت در فواصل زماني مناسب بروز گردد

4- كليك خور مناسب داشته باشد

5- در صفحه اول ديده شود .

6- تمامي رقباي خود را در گوگل حذف كند

7- سايت ما تعاملي باشد

8-روز بروز آمار بازديد بيشتري را به خود اختصاص دهد

9- شبكه هاي اجتماعي فعاليت نماييم

10 - ميزان ماندگاري كار بر را در سايت خود افزايش دهيم

البته بدون هيچ شكي تمامي موارد ياد شده به نوبه خود در رشد يك وب سايت نقش بسزا دارند اما سايت خوب سايتي است كه با اين شعار حركت كند :

آهسته و پيوسته

بله تجربه همكاري با بيش از 70 شركت صنعتي اين مورد را به من ثابت نموده كه اگر ديد مناسبي در پس زمينه يك وب سايت وجود نداشته باشد بناي ديوار كج نهاده شده است و جالب تر اينكه در طراحي سايت اصفهان  طراحان وب سايت اولين مقصران عدم رشد شناسايي ميگردند . البته بنده معتقدم تمامي همكاران من به عنوان طراح  يا بهينه ساز وب سايت تمام حقايق يك سايت از زمان توليد اوليه تا رشد نهايي را منوت به همكاري دوجانبه ميدانند . اگر كسي به شما پيشنهاد هاي غير متعارف داد او را يك شياد در قالب يك مهندس كامپيوتر بدانيد .


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۳:۱۹

براي خريد دوربين مداربسته به اين نكات توجه فرماييد:
ويدئو بالن(Video Balun) چيست و چگونه كار ميكند ؟

ويدوئو بالن كه به عنوان Cat5 بالن نيز شناخته ميشود ، تقويت كننده اي است كه تكنسين هاي نصب دوربين مداربسته را قادر مي سازد از يك كابل CAT5 براي انتقال يك تصوير به ازاي هر زوج سيم  براي نصب دوربين مداربسته استفاده كنند ،اين تقويت كننده در مواقعي كه محدوديت فضا و حجم محدودي براي عبوركابل وجود دارد بسيار كاربردي است .

روش استفاده از ويدئو بالن بدين صورت كه يك ويدوئو بالن در ابتدا و يك ويدوئو بالن در انتهاي كابل CAT5 قرار مي گيرد ، يك  سر كابل CAT5 به دوربين و سر ديگر به DVR يا مانيتور متصل مي شود ، به عبارتي ديگر با كابل شبكه CAT5 مي توان 4 تصوير انتقال داد.

مزايايي استفاده از كابل Cat5 بجاي RG59 :

 راحتي وحجم كابل كمتر براي فضا هاي محدود
پشتيباني حداكثر طول كابل(كابل Cat5 بيش از 365 متر و كابل RG59 بيش از 200 متر) كابل Cat5 به طور معمول هزينه كمتري به نسبت كابل RG59 دارد


ويدئو بالن انواع مختلفي دارد كه در پايين به آنها اشاره خواهد شد:

ويدئو بالن با تك زوج

ويدوئو بالن تك زوج بيش از 365 متر را پشتيباني ميكند اين نوع ويدئو بالن تنها از يك زوج سيم از  كابل Cat5 استفاده مي كنند. هر سيم از زوج سيم به يكي از پايه هاي ويدئو بالن متصل مي شود. اين ويدئو بالن داراي يك اتصال BNC است كه از يكسو به دوربين مداربسته متصل مي شود و از سوي ديگر به DVR يا مانيتور.
روش استفاده از ويدئو بالن بدين صورت كه يك ويدوئو بالن در ابتدا و يك ويدوئو بالن در انتهاي كابل CAT5 قرار مي گيرد ، يك  سر كابل CAT5 به دوربين و سر ديگر به DVR يا مانيتور متصل مي شود ، به عبارتي ديگر با كابل شبكه CAT5 مي توان 4 تصوير انتقال داد.

مزايايي استفاده از كابل Cat5 بجاي RG59 :

راحتي وحجم كابل كمتر براي فضا هاي محدود پشتيباني حداكثر طول كابل(كابل Cat5 بيش از 365 متر و كابل RG59 بيش از 200 متر) كابل Cat5 به طور معمول هزينه كمتري به نسبت كابل RG59 دارد


ويدئو بالن انواع مختلفي دارد كه در پايين به آنها اشاره خواهد شد:

ويدئو بالن با تك زوج

ويدوئو بالن تك زوج بيش از 365 متر را پشتيباني ميكند اين نوع ويدئو بالن تنها از يك زوج سيم از  كابل Cat5 استفاده مي كنند. هر سيم از زوج سيم به يكي از پايه هاي ويدئو بالن متصل مي شود. اين ويدئو بالن داراي يك اتصال BNC است كه از يكسو به دوربين مداربسته متصل مي شود و از سوي ديگر به DVR يا مانيتور.


ويدئو بالن با برق

ويدوئو بالن با برق ، علاوه بر پشتيباني از انتقال سيگنال ويدئويي از انتقال برق در ولتاژ كم (12ولت) به

دوربين مداربسته نيز پشتيباني كار مي كند. براي balun كه همچنين قدرت را به دوربين عرضه مي كند، يكي از جفت هاي پيچ خورده از كابل CAT5 براي ويديو استفاده مي شود و دو جفت براي برق استفاده مي شود. نصب كنندگان يك جفت را براي مثبت و يك جفت براي ولتاژ منفي وصل مي كنند. همچنين Baluns ويديو + قدرت وجود دارد كه به جاي ترمينال هاي كابل استفاده از اتصالات RJ-45 و حتي برخي از مدل هايي كه از صوتي پشتيباني مي كنند نيز وجود دارد. برخي از نصب كنندگان اين را ترجيح مي دهند، مخصوصا هنگام استفاده از كابل هاي شبكه پيش ساخته شده با پايان دادن به RJ-45 قبلا متصل شده است.  يادداشت مهماين است كه فاصله اي كه توان را نمي توان اجرا كرد بسيار كمتر از ويديو است و هنوز هم توسط ولتاژ و اندازه كابل مورد استفاده قرار مي گيرد. DC 12V معمولا پس از 200 فوت شروع به رها مي كند. ويدئوي زير نشان مي دهد كه چگونه با استفاده از باطري هاي ويدئويي منفعل با قدرت.ويدئو بالن با تقويت كننده
اين نوع ويدئو بالن ها  شامل يك منبع تغذيه مي باشند و همچنين به عنوان يك آمپلي فاير عمل مي كنند و عملكرد مسافت  كابل را بيش از 370متر افزايش مي دهد (بيش از توان انتقال در تك زوج). يك گيرنده فعال Balun را مي توان در DVR يا مانيتور پايان كابل با يك باطري غير فعال در انتهاي دوربين براي افزايش حداكثر فاصله موثر تا 2000 فوت استفاده كرد. هنگامي كه يك فرستنده فعال balun و گيرنده فعال balun با هم استفاده مي شود، فاصله موثر كابل به 4000 فوت براي دوربين هاي رنگي و 5000 فوت براي سياه و سفيد افزايش مي يابد. نمودار زير نشان مي دهد سيم كشي مورد استفاده در هنگام نصب video baluns فعال است. لطفا توجه داشته باشيد كه قدرت براي هر دو دستگاه فرستنده و گيرنده مورد نياز است.

چندين دوربين مداربستهBaluns 
بالون هاي ويدئويي چند دوربين اجازه مي دهد تا هر جفت پيچ خورده از يك CAT5 براي يك دوربين استفاده شود، به طور موثر اجازه مي دهد نصب كننده براي اجراي ويدئو تا چهار دوربين CCTV بيش از CAT5 تك. نمودار زير نشان مي دهد كه چندين دوربين ويديو چند منظوره سيمي شده است.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۶:۰۴

اگر شما يك كسب كار كوچك هستيد نياز داريد تا حضورتان را در دنياي ديجيتال شروع كنيد ، اين بدان معني است كه به يك وبسايت حرفه اي نيز نياز داريد هر چند كه هنوز برخي از كسب كار ها در اين فكر هستند كه ميتوانند با يك صفحه فيسبوك كار خود را گسترش دهند اما اينگونه نيست .وبسايت يك اعتبار براي شما محسوب ميشود.

براي شروع طراحي سايت شما دو انتخاب داريد ، انتخاب طراحي سايت HTML 5  و يا انتخاب طراحي سايت CMS ها كه عمده ترين CMS (سيستم مديريت محتوا) وردپرس است.اما در اين مقاله سعي نداريم به درك مفاهيم وب بپردازيم بلكه با فيلتري از تمامي تكنولوژي ها سه تكنولوژي را به صورت چالشي برايتان توضيح ميدهيم.

طراحي سايت اصفهان واكنشگرا چيست و چرا شما به آن نياز داريد؟

آيفون ها ، آيپد ها و ديگر دستگاه هاي هوشمند با حضورشان در وب كار طراحان وبسايت ها را سخت تر كردند.به همين منظور شما بايد وبسايتتان را طوري طراحي كنيد كه آمادگي نمايش در تمامي دستگاه ها را داشته باشد. مشتريان شما انتظار دارند كه با هر دستگاهي وارد وبسايت شما ميشوند ، وبسايت برايشان نمايش داده شود وطراحي وبسايت واكنشگرا نيز به همين معني است “طراحي سايت براي اكثر دستگاه هاي هوشمند”.

فريمورك هاي محبوبي براي اين منظور به كمك شما مي آيند و كمك ميكنند تا شما وبسايتتان را نسبت به عرض دستگاه ها واكنشگرا كنيد.

و CSS3 چيست و چرا به آنها نياز داريد؟

اگر طراحي سايت اصفهان را يك ساختمان در نظر بگيريم HTML5 و CSS3 دو ستون اصلي آن ميباشند.html همانند اسكلت و فرم ساختمان شما ميباشد كه CSS همانند سنگ هاي آجرنما و پاركت و كناف ها باعث ميشوند كه ساختمان جلوه بگيرد و زيبا شود.اين دو  فناوري مكمل يكديگر هستند كه همانطور كه گفتيم سي اس اس بر روي اچ تي ام ال سوار ميشود و آنرا زيبا تر ميكند.

سيستم مديريت محتوا (CMS) چيست؟

شما نياز به يك سيستم مديريت محتوا داريد تا مديريت وبسايتتان را راحتتر و آسان تر كنيد.در سال هاي اوليه پيدايش وب با ساخت يك فايل html و تبديل آن به وبسايت بايد د وب سرور ها آن را آپلود ميكرديد حالا امكان داشت كه در مقاله شما غلط املايي وجود داشته باشد و يا آنچه ميخاستيد نشده بود ، بايد دوباره صفحه را در وب سرور آپديت ميكرديد و مشكلات خاص خود را داشت اما با حضور سيستم هاي مديريت محتوا و طراحي سايت  وردپرس ديگر اين وظيفه به عهده شما نميباشد كافيست داخل سيستم مديريت محتواي خود شويد و تغييرات را اعمال كنيد و دكمه بروزرساني را بزنيد.

برخي از سيستم هاي توليد محتواي پرطرفدار عبارتند از وردپرس ، دروپال ، جوملا و …!

همانگونه كه شما لازم نيست مكانيكي را ياد بگيريد تا ماشين داشته باشيد ، شما نياز نيست طراحي سايت اصفهان  را خودتان انجام دهيد و اگر پيش زمينه اي نداريد شركت هاي طراحي سايت ميتوانند در اين زمينه شما را ياري نمايند.شركت طراحي سايت پديده تجارت با ده سال سابقه طراحي سايت و انجام فعاليت ها در زمينه آي تي آماده است تا از صميم دل پذيراي شما عزيزان باشد.


برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
تاریخ امروز
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ