تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
سارين وب ديزاين
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۶:۴۶

نصب سيستم امنيتي در خانه ها بسيار آسان است و باعث مي شود اعضاي خانواده احساس امنيت و آسايش بيشتري داشته باشند. دوربين مداربسته  چشم دومي هستند كه به صورت شبانه روزي ساختمان را بررسي مي كنند. علاوه بر بيرون ساختمان امكان نظارت بر فضاي داخلي ساختمان نيز وجود دارد.

تكنولوژي دوربين مداربسته در دهه اخير پيشرفت چشم گيري داشته است. امروزه صدها نوع دوربين، با ويژگي هاي مختلف در بازار وجود دارد. قبل از

خريد دوربين مدار بسته بايد بدانيد كه ويژگي هاي مورد نياز شما كدام است. در اين مطلب ۱۰ مورد از ويژگي هاي دوربين مداربسته خوب بيان مي شود.

 

۱۰ مورد از ويژگي هاي  خوب براي خريد دوربين مدار بسته

۱) سازگاري با آب و هواي منطقه

دوربين مداربسته هم در فضاي داخلي و هم در بيرون ساختمان نصب مي شود. اگر بخواهيد دوربين مداربسته را در فضاي بيروني ساختمان نصب كنيد، بايد سازگاري آن را با آب و هوا در نظر بگيريد. بازه دمايي و ميزان بارش را در منطقه خود بررسي كنيد. دوربين هاي مقاوم در برابر آب و هوا قيمت بيشتري دارند ولي دوام بالاتري هم دارند. هر ساختماني كه سيستم دوربين مداربسته داشته باشد، علاوه بر ايمني بيشتر، قيمت بالاتري نيز خواهد داشت. پس دوربيني را انتخاب كنيد كه با شرايط آب و هوايي محل زندگي شما سازگاري داشته باشد.

 

۲) داشتن كنترل از راه دور

يكي از ويژگي هاي دوربين مداربسته خوب داشتن قابليت كنترل از راه دور است. شما مي توانيد با استفاده از اينترنت و اپليكيشن موبايل، دوربين مدار بسته را از راه دور كنترل كنيد و تصاوير ضبط شده را از هر مكاني تماشا كنيد. با استفاده از اين ويژگي مي توانيد رفت و آمد بچه ها و كارگران خانه را بررسي كنيد. دوربين هاي IP نوعي از دوربين مدار بسته هستند كه از طريق اينترنت كنترل مي شومند. اين دوربين ها از دوربين هاي مداربسته معمولي گران قيمت ترند.

 

۳) اندازه مناسب

اندازه دوربين مداربسته هر سال كوچك تر مي شوند. همچنين شكل و طرح آن ها رفته رفته زيباتر و مدرن تر مي شود. انتخاب اندازه مناسب براي دوربين مداربسته به هدف شما بستگي دارد. اگر اندازه دوربين مداربسته اي كه بيرون ساختمان نصب مي شود، بزرگ باشد، سارقان را از آن ساختمان دور مي كند. اگر بخواهيد دوربين مدار بسته را به شكل مخفي نصب كنيد، اندازه هاي كوچك تر پيشنهاد مي شود. دوربين هاي كوچك تر مناسب نصب در فضاهاي بسته هستند.

 

۴) شناسايي حركتي

شناسايي حركتي يكي از ويژگي هاي دوربين مداربسته خوب است. وقتي سيستم امنيتي ساختمان فعال شود، زنگ هشدار به صدا در مي آيد. ولي دوربين هايي كه قابليت شناسايي حركتي دارند، حركت ها و فعاليت هاي مشكوك را نيز ثبت مي كند و به صاحب خانه اطلاع مي دهد. همه دوربين هاي مداربسته قابليت شناسايي حركتي ندارند. اگر شما به دنبال ارتقاي سيستم امنيتي خانه تان باشيد، صرف هزينه بيشتر و خريد دوربيني با قابليت شناسايي حركت، كاري عاقلانه است.

 

۵) انعطاف پذيري عملكرد

يك دوربين ثابت، فقط از يك نقطه تصويربرداري مي كند. دوربين هايي كه در عملكرد خود انعطاف بيشتري داشته باشند، امكان گردش، چرخش و بزرگنمايي دارند. به اين دوربين ها، دوربين PTZ گفته مي شود. انتخاب از بين دوربين ثابت يا گردان به هدف شما از نصب دوربين مدار بسته بستگي دارد. اگر فضايي كه قصد نظارت بر آن را داريد يك حياط يا اتاق كوچك باشد، دوربين ثابت مناسب است. در مقابل اگر مي خواهيد يك منطقه بزرگ را زير نظر بگيريد، دوربين PTZ مناسب تر است. هر چند كه قيمت اين دوربين ها از دوربين هاي ثابت بيشتر است، ولي خريد يك دوربين انعطاف پذير، بهتر از خريد چند دوربين ثابت براي داشتن ديد كافي از محيط است.

 

۶) ديد در شب

برخي از سرقت ها در تاريكي شب اتفاق مي افتد. يك دوربين مادون قرمز امكان ضبط تصاوير با كيفيت، در طول شب را دارد. دوربين هاي ديگري نيز با قابليت ديد در شب وجود دارند كه از نور مادون قرمز استفاده نمي كنند. قيمت اين دوربين ها بيشتر است. ابتدا بايد هدف خود را از خريد دوربين مدار بسته تعيين كنيد.

 

۷) داشتن سيستم صوتي و ميكروفون

در سال هاي گذشته دوربين هاي مداربسته امكان ضبط صدا را نداشتند. يكي از ويژگي هاي دوربين مداربسته خوب داشتن سيستم صوتي و ميكروفون است. امروزه دوربين هاي مدار بسته اي وجود دارند كه امكان گوش كردن به صداهاي داخل خانه، استراق سمع و صحبت كردن با افراد نزديك ساختمان مثل همسايه و پيك موتوري را دارند. اين قابليت ممكن است كمي غير ضروري و تجملاتي به نظر برسد.

 

۸) رنگ و رزولوشن

ابتدا بايد تصميم بگيريد كه به چه وضوحي از تصوير نياز داريد. دوربين مداربسته با وضوح تصوير بالا و رنگي، گران تر از دوربين هاي سياه و سفيد هستند؛ اما اين دوربين ها جزييات دقيق تري از مكان را در اختيار شما قرار مي دهند. اگر سارقي وارد خانه شما شود، دوربين سياه و سفيد امكان تشخيص رنگ لباس و موي او را ندارد، از اين رو تشخيص كامل چهره فرد سخت تر مي شود. در مقابل اگر بودجه كافي براي خريد دوربين مدار بسته رنگي با وضوح تصوير بالا را نداشته باشيد، مي توانيد به خريد يك دوربين مداربسته معمولي اكتفا كنيد.

 

۹) زاويه ديد گسترده

زاويه ديد گسترده از ويژگي هاي دوربين مداربسته خوب است. اين نوع از دوربين ها لنزهايي براي ثبت تصاوير 180 يا 360 درجه از محيط را دارند. يك دوربين مدار بسته 180 درجه، براي پاركينگ ساختمان ها مناسب است و مي تواند به جاي 4 دوربين آنالوگ كاربرد داشته باشد. دوربين مدار بسته اي كه زاويه ديد گسترده دارد قيمت بيشتري نيز دارد، ولي اين نكته را در نظر داشته باشيد كه اين دوربين جايگزين چند دوربين مدار بسته معمولي مي شود و هزينه نصب و نگهداري يك دوربين كمتر از چند دوربين است. وضوح تصوير اين دوربين ها نيز بالا است.

 

۱۰) قيمت
قبل از خريد دوربين مداربسته، هدف از خريد بايد مشخص شود. در واقع هدف از خريد دوربين مدار بسته، نوع دوربين و ويژگي هاي مورد نياز را تعيين مي كندبنابراين پيشنهاد مي كنيم قبل از خريد دوربين مداربسته در مورد آن تحقيق كنيد و با كارشناسان “پويا بين” در مورد آن مشورت كنيد تا دوربيني با ويژگي هاي متناسب با قيمت مناسب را انتخاب كنيد.

 


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۱:۱۴

 امروزه طراحي سايت نيازمندي يكي از پر متقاضي ترين طراحي سايت ها به حساب ميايد. وب سايت هاي نيازمندي يكي از بهترين و كارآمدترين راه هاي كسب اشتغال و معرفي خدمات و محصولات مي باشد همچنين وب سايت هاي نيازمندي به عنوان مرجعي كامل براي آگهي هاي شركت ها، خدمات دهندگان و فروشندگان در نظر گرفته مي شود.
طراحي سايت نيازمندي و آگهي به صورت اختصاصي

طراحي گرافيك وب سايت يكي از مهم ترين مزيت هاي هاي نيازمندي مي باشد كه شركت طراحي سايت سارين وب به آن توجه ويژه اي داشته است و در صورتي كه به صورت اصولي طراحي شده باشد مي تواند به رفع نيازهاي شما بپردازد. بنابراين با داشتن وب سايت هاي نيازمندي به صورت اصولي قادر به كسب درآمد هاي بالا از طريق اينترنت خواهيد بود.
يكي از قدرتمند ترين ابزارها در اينترنت طراحي سايت مي باشد، اگر از اين ابزار به درستي استفاد نشود بنابراين سود دهي را براي شما به همراه نخواهد داشت اگر وب سايت نيازمنديتان تاثيري را در كاربران و بازديد كنندگان نداشته باشد بنابراين درآمد زايي و سود دهي را براي شما به همراه نخواهد داشت و امكان درآمدزايي براي شما را از بين خواهد برد. تنها وب سايت در موفقيت شما تاثير گذار نمي باشد بلكه اين تلاش و پشت كار شما در زمينه ي كاريتان است كه موفقيت شما را تضمين خواهد كرد.
امكانات و ويژگي هايي كه در طراحي سايت نيازمندي و آگهي

• امنيت بالاي در طراحي سايت نيازمندي و آگهي نيازمندي موضوع بسيار مهمي مي باشد.
• سرعت بارگذاري صفحه هاي طراحي سايت نيازمندي و آگهي از اهميت بالايي برخوردار مي باشد.
• طراحي گرافيكي زيبا و منحصر به فرد در طراحي سايت نيازمندي و آگهي نيازمندي موضوع بسيار مهمي مي باشد.
• سئو سايت بالا موضوع بسيار مهمي در طراحي سايت نيازمندي و آگهي مي باشد.
• پشتياباني در طراحي سايت نيازمندي و آگهي بايد به صورت منظم انجام شود.
• طراحي سايت نيازمندي و آگهي داراي پنل هاي مديريتي ساده و رواني مي باشند.
سئو در طراحي سايت نيازمندي

شركت طراحي سايت اصفهان با تجربه و سابقه ي خود در زمينه ي طراحي سايت قادر به ارائه خدمات و امكانات به بهترين شكل ممكن به مشتريان خود مي باشد. سئو و بهينه سازي در وب سايت هاي نيازمندي از اهميت بسيار بالايي برخوردار مي باشد و باعث تضمين موفقيت شما در حوزه ي كاريتان مي شود. كاربران و بازديد كنندگان از طريق موتورهاي جستجوگر در گوگل وب سايت شما را پيدا مي كنند حال در صورتي كه وب سايت شما سئو سايت بالايي داشته باشد و به درستي بهينه شده باشد به راحتي براي كاربران و بازديد كنندگان به نمايش درميايد و آن ها از وب سايت شما بازديد خواهند كرد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۰۲:۵۵

براي خريددوربين مداربسته  بايد به اين نكات نوجه كنيم..

در دنياي مدرن امروزي، همه افراد به دنبال راهكارهاي امنيتي بهتر و استراتژي هاي كارآمدتر براي مقابله با جرم هستند. دوربين مداربسته در مقايسه با ساير اقدامات نظارتي و امنيتي، ظرفيت عملياتي بالا و هزينه پايين تري دارند و از اين رو، بسيار مورد استفاده قرار مي گيرند. در اكثر كشورها دوربين مداربسته ، به منظور جلوگيري از جرم و سرقت در سطح شهر و همچنين در ساختمان هاي شخصي نصب شده اند. موارد كاربرد دوربين مداربسته بسيار گسترده است و ما در اين مقاله سعي داريم به چند مورد مهم از بين آن ها اشاره كنيم.

كاربرد دوربين مداربسته

كاربرد اصلي و عمده دوربين مداربسته در سيستم هاي حفاظتي است، اما كاربرد هاي آن به سيستم هاي حفاظتي محدود نبوده و از آن فراتر مي رود. كاربردهايي از قبيل كاربردهاي پليسي ، نظامي، فضايي ،صنعتي ، كنترل ترافيك ، ارتباطات ويديويي، و تصوير برداري نامحسوس. شما مي توانيد در ادامه مطلب، به صورت مفصل تر، كاربرد هاي اصلي دوربين مداربسته را مطالعه كنيد.

كاربرد دوربين مداربسته در صنعت

برخي از پروسه هاي صنعتي تحت شرايط خطرناك و دشوار عملياتي انجام مي گيرند. از جمله اين پروسه ها مي توان به صنايع شيميايي و راكتورهاي هسته اي اشاره كرد. بديهي است كه نظارت روند اين پروسه ها به صورت مستقيم امكان پذير نيست و خطر مالي يا جاني دارد. در اين جاست كه دوربين مداربسته به كمك ما مي آيد. دوربين هاي مداربسته مورد استفاده در صنعت، بر خط توليد محصول نظارت مي كنند. نوع ديگري از دوربين مداربسته نيز در صنعت استفاده مي شود كه حساس به درجه حرارت هستند و در هر مرحله اي از فرآيند، درجه حرارت را اندازه گيري مي كنند.

 

كاربرد دوربين مداربسته به منظور نظارت ترافيكي
در اغلب شهرها و كشورها، دوربين هاي مداربسته را در خيابان ها و بزرگراه ها نصب مي كنند تا ترافيك و رفت و آمد خودروها را تحت بررسي قرار دهند. اگر در قسمتي از جاده، تصادفي رخ داده باشد، پليس مي تواند از طريق دوربين مداربسته، بلافاصله از وقوع تصادف آگاه شده و اقدامات لازم را انجام دهد. از طرف ديگر، نظارت بر رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي از جمله رعايت سرعت مجاز، با استفاده از دوربين مداربسته امكان پذير شده است. پليس مي تواند با مشاهده پلاك خودروي متخلف، راننده مربوطه را شناسايي و جريمه كند.

 

كاربرد دوربين مداربسته به منظور برقراري امنيت در حمل و نقل
استفاده از دوربين مداربسته اين امكان را فراهم مي كند كه راننده وسيله نقليه، يا لوكوموتيوران قطار، قبل از بستن درها از عدم وجود افراد در آن قسمت مطمين شود. اين كار از بروز حادثه و ماندن افراد لاي در جلوگيري به عمل مي آورد.
نصب دوربين مداربسته در خودرو، راننده را كمك مي كند تا هنگام دنده عقب رفتن، با اشيا و يا افراد برخورد نكند.

 

كاربرد دوربين مداربسته به منظور نظارت بر كارمندان
كارفرما مي تواند به منظور نظارت بر ايمني كاركنان و بررسي عملكرد صحيح آن ها، دوربين مدار بسته را در محيط كار نصب كند. لازم به ذكر است كه نصب دوربين مداربسته در ساختمان هاي اداري و كاري، بايد با آگاهي كارمندان انجام گيرد و حقوق انساني رعايت شود.

 

كاربرد دوربين مداربسته در مدارس
مدارس زيادي در كشور ما مجهز به دوربين مداربسته شده اند. در صورت بروز سرقت، جرم و يا رفتار غير قابل قبول از دانش آموزان، مي توان از تصاوير ثبت شده توسط دوربين مداربسته به عنوان مدرك استفاده كرد. دوربين مدار بسته مدارس معمولا در راهرو، حياط، پاركينگ و… نصب مي شود.

 

كاربرد دوربين مداربسته در مكان هاي ورزشي و تفريحي
به كارگيري دوربين مداربسته در مجتمع هاي ورزشي، تفريحي، مناطق توريستي، رستوران ها و… باعث مي شود تا حاضرين در آن مكان احساس امنيت بيشتري داشته باشند. زيرا مي دانند كه در صورت بروز حادثه، پليس مي تواند از تصاوير دوربين مداربسته استفاده كرده و مجرم را شناسايي كند.
كاربرد دوربين مداربسته به منظور نظارت بر پاركينگ خودرو، انبار و…
نصب دوربين مداربسته در قسمت ورودي و خروجي پاركينگ ها، به كاربر كمك مي كند تا رفت و آمد تمام خودروها را زير نظر داشته باشد. اين پوشش 24 ساعته، امنيت بالايي را در اين مكان ها ايجاد مي كند و از سرقت جلوگيري مي كند.

 

كاربرد دوربين مداربسته در مكان هاي عمومي
يك دوربين مداربسته معمولي توانايي پوشش مناطق گسترده و باز را ندارد. دوربين هاي PTZ با رزولوشن تصوير بالا، در اين مورد بسيار كارآمدتر هستند. اين دوربين ها قابليت چرخش، گردش و بزرگنمايي تصوير را دارند و مي توانند منطقه وسيع تري را تحت پوشش قرار دهند. رزولوشن بالاي دوربين، امكان شناسايي چهره و پلاك خودروها را نيز فراهم مي كند كه بسيار كاربردي است.

 

كاربرد دوربين مداربسته در مناطق تاريخي
كشور ما بناهاي تاريخي متنوع و فراواني دارد. اين بناهاي تاريخي هر كدام قدمت و ويژگي منحصر به فرد خود را دارند. نصب دوربين مداربسته در اين مكان هاي تاريخي باعث بالا رفتن امنيت و حفاظت از آن ها مي شود. به عنوان مثال نصب و راه اندازي دوربين مداربسته در مسجدهاي قديمي، جلوي فعاليت افراد خرابكاري كه قصد آسيب زدن و يا سرقت آثار باستاني موجود در اين مكان را دارند، گرفته مي شود.

 

كاربرد دوربين مداربسته در بيمارستان ها و مراكز درماني
بيمارستان مكاني حساس است. افراد زيادي به بيمارستان ها و مراكز درماني مراجعه مي كنند. اكثر اين افراد وضعيت جسمي وخيمي دارند و يك سهل انگاري ساده ممكن است منجر به حوادث ناگوار و غير قابل جبران شود. نصب دوربين مدار بسته در اين مكان ها بسيار كاربردي است.

پس از نصب دوربين مداربسته، تنها يك اپراتور لازم است تا بر تصاوير ارسالي از دوربين مداربسته نظارت كند. بنابراين علاوه بر كاربردهايي كه گفته شد، استفاده از دوربين مداربسته تعداد نيروي انساني مورد نياز به منظور نظارت بر ساختمان ها را كاهش مي دهد.

همانطور كه مطالعه كرديد، در اين مقاله سعي كرديم دانستي هاي سودمندي را در رابطه با موارد كاربرد دوربين مداربسته به عنوان يك سيستم نظارتي، با شما در ميان بگذاريم. شركت فروش و نصب دوربين مداربسته پويابين، شركتي معتبر در زمينه دوربين هاي مداربسته است و سابقه عملياتي بالايي دارد. كارشناسان فروش پويابين به صورت رايگان، شما را در خريد دوربين مداربسته مناسب، راهنمايي مي كنند. به شما توصيه مي كنيم قبل از خريد دوربين مداربسته، با كارشناسان مجرب شركت پويابين تماس بگيريد و از مشاوره آن ها استفاده كنيد تا بهترين انتخاب و خريددوربين مداربسته را داشته باشيد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۴۷:۰۶

 چگونه مي توان تشخيص داد صفحه اي كه مي بينيم يك وبلاگ است يا يك وب سايت؟
در طراحي سايت و طراحي پرتال هيچ قانون همه گيري وجود ندارد،ليكن ۴ تفاوت اساسي ميان اين دو وجود دارد: فرمت(شكل)، نرم افزار، شخصيت و جامعه.
مهمترين عامل مشخص كننده يك وبلاگ از وب سايت شكل آن است. براي تمايز اين دو از يكديگر بايد ديد:
آيا مطالب به دنبال هم مي آيند؟
آيا طول آنها تنها چند خط يا پاراگراف است؟ اگر نه آيا مطالب طولاني تر بوسيله لينك هايي مثل" بيشتر" يا" اينجا بخوانيد" ادامه مي يابند؟
آيا اجازه ي مشاركت و نظردادن به بازديد كنندگان داده شده است؟
در طراحي سايت و طراحي پرتال اگر دست كم پاسخ چند تا از اين سوالات مثبت باشد، بايد گفت با يك وبلاگ روبرو هستيد.
اما از نظر تكنيكي در طراحي سايت و طراحي پرتال ،اغلب نويسنده وبلاگ كسي است كه از ابزار وبلاگ نويسي استفاده مي كند، نشانه اي از ابزار وبلاگ نويسي يا عبارتي مربوط به حق مولف آن، در گوشه انتها يا ابتداي يك وبلاگ ديده مي شود.
ماهيت شخصي يك وبلاگ، عاملي ديگر براي تمايز آن با وب سايت است. تعداد بسياري از وبلاگ ها بر عقايد، آرا و تفكرات نويسندگان خود تكيه مي كنند. برخي سياسي، بر خي ديگر فلسفي، علمي يا ديني هستند. در اين مورد هم هيچ راه تشخيصي وجود ندارد كه آيا وبلاگ ها درباره عقايد صحبت مي كنند يا گونه اي روزنامه نگاري هستند.با اين وجود تمام اين عوامل نسبي هستند و با پيشرفت سريعي كه در اين حوزه شاهد آن هستيم، به طور حتم دچار تغيير خواهند شد.
در طراحي سايت اصفهان و طراحي پرتال تفاوت هاي بنياني ميان وب سايت و پرتال وجود دارد. مهمترين موارد اين تفاوت ها در زير به صورت خلاصه بيان شده است:  شود،به اين معني كه تمام امكانات پرتال به گونه اي پيش بيني شده كه جوابگوي نيازهاي كاربران كاري متفاوت باشد.
يكي از مهمترين تفاوت هاي بين پرتال و وب سايت جنبه ي اقتصادي آن است. در طراحي سايت و طراحي پرتال اكثر پرتال ها صرفا"براي كسب درآمد ساخته شده اند و بيشتردرآمد هاي خود را از طريق تبليغات كسب مي نمايند

 اگر كسي از شما بپرسد يك سايت با يك وبلاگ چه تفاوتي دارد، چه جوابي برايش داريد؟
برخي تفاوت هاي وبلاگ و وب سايت را مي توان در موارد زير خلاصه كرد:
۱.وبلاگ فعال تر از وب‌سايت‌ها هستند و تفاوت اصلي آنها در ميزان روزآمدشدن است. براي ايجاد تغييرات در وبلاگ و به روز كردن آنها نياز نيست كه كدهاي HTML را تغيير دهيم،در حالي كه براي روزآمد كردن سايت تغيير اين كدها و داشتن اطلاعاتي هر چند مقدماتي در اين زمينه يكي از ضروريات است. بنابراين وبلاگ با سرعت و سهولت بيشتري نسبت به وب‌سايت‌ها به روز مي‌شوند .

۲.واحدي كه براي وب لاگ‌ها به كار مي بريم، پست است. ولي واحد سايت، صفحه. يك سايت ، وب مجموعه‌اي است از صفحات يا فايل هاي پيوند خورده به يكديگر كه از طريق وب جهانگستر در دسترس قرار مي‌گيرد. وبلاگ مجموعه‌اي از پست هاست كه بر عكس ترتيب تاريخي آورده مي‌شوند، تا جديدترين پست يا مدخل در بالاي صفحه قرار گيرد و مدخل‌هاي قديمي‌تر به تدريج پايين تر قرار مي‌گيرند.

۳.تفاوت ديگر در شكل گشت و گذاري است كه وبلاگ و وب سايت مي دهند. وبلاگ داراي يك قابليت جذاب و قوي به نام “تاريخ” هستند كه به پست ها چسبيده‌اند. در وبلاگ پست ها به صورت خودكار به ترتيب تاريخي مرتب مي‌شوند. به اين شيوه كه مدخل هاي جديدتر بالاتر قرار مي‌گيرند و مدخل هاي قديمي تر پائين تر قرار گرفته و به تدريج وارد آرشيو مي‌شوند. براي جستجو در وبلاگ مي‌توان به راحتي از طريق آرشيوهاي تاريخي يا موضوعي اقدام نمود. در صورتي كه در بسياري موارد يك موتور جستجو براي جستجوي در سايت مورد نظر وجود دارد. نكته ديگر اينكه فرآيند بهينه سازي سايت در وبلاگها بي مفهوم است چون شما عملا داريد سايت ديگران را بهينه سازي مي كنيد.

۴.در وب سايت ها، مطالب جديدي كه به سايت اضافه مي‌شوند بسته به نظر مدير سايت در هر جايي از سايت مي‌توانند قرار بگيرند و جديد بودن مطالب يك سايت را نيز از آخرين تاريخ روزآمدسازي سايت مي‌توان به دست آورد.

وبلاگ چيست؟
اينترنت امكانات و ابزارهاي متعددي ومتنوعي را به منظور ارائه خدمات وسرويس ها در طراحي سايت اصفهان  و طراحي پرتال در اختيارمخاطبان قرار مي دهد . يكي از ويژگي هاي بسيار جذاب اينترنت در طراحي سايت و طراحي پرتال ارائه سرويس ها و خدماتي است كه شما را قادر مي سازد با مخاطبان خود ارتباطي پويا و متقابل برقرار نموده و از نقطه نظرات آنان در رابطه با يك مطلب ، آگاه شويد . در اين راستا هر يك از كاربران مي توانند دانش و تجارب خود را در اختيار ديگران قرار داده و خود نيز به عنوان عضوي از يك جامعه شبكه اي مطرح گردند ( اشتراك دانش ) . فرض كنيد ابزاري ارزان قيمت براي انتشار مطلب در اختيار هر نويسنده و يا صاحب قلمي باشد كه بتواند با استفاده از آن عقايد، اخبار ، ديدگاهها و نقطه نظرات خود را در رابطه با موضوعات مورد علاقه ، بدون محدوديت هاي مرسوم بيان نمايد.آيا شما علاقه مند به استفاده از چنين ابزاري مي باشيد ؟ آيا تمايل به داشتن يك روزنامه شخصي داريد كه در آن بتوانيد مطالب خود را در ارتباط با موضوعات مورد علاقه ، بيان نمائيد؟ بشريت درطي چند سال گذشته قدم در دنياي جديدي گذاشته است كه بدون شك يكي از مهمترين دستاوردهاي آن تحول و دگرگوني اساسي در ارتباط با نحوه نشر اطلاعات است. وبلاگ نمونه اي در اين زمينه بوده كه با توجه به ماهيت اينترنت ، ويژگي دو طرفه بودن وب و تنوع خواسته استفاده كنندگان، در كانون توجه علاقه مندان قرار گرفته و ما امروزه شاهد رشد و گسترش چشمگير آن مي باشيم . واژه ي " بلاگ " ، از جمله واژه هاي جديدي است كه قدم در عرصه ادبيات جهاني اينترنت گذاشته است .


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۰۹:۵۷

طراحي سايت آرايشي و زيبايي
طراحي سايت طراحي وب سايت امروزه به دليل اينكه روز به روز بر تعداد محصولات و برند هاي آرايشي و بهداشتي افزوده مي شود، توليد كنندگان و فروشندگان لوازم آرايشي بر آن شده اند تا از راه هاي متفاوتي براي تبليغ و بازاريابي محصولات خود استفاده نمايند يكي از بهترين و موثرترين روش هاي بازاريابي و تبليغات طراحي سايت آرايشي و بهداشتي مي باشد، از طريق وب سايت خيلي راحت مي توان به اطلاع رساني و معرفي محصولات و كالاها پرداخت.
ويژگي هاي مهم در طراحي سايت آرايشي

1. طراحي صفحه درباره ما در طراحي سايت آرايشي وزيبايي
به عنوان يك فروشنده و توليد كننده لوازم آرايش و زيبايي در اين بخش از وب سايت خود مي توانيد به معرفي كار خود و زمان شروع فعاليت پرداخته و از رقباي خود پيشي بگيريد.

2. قرار دادن صفحه راهنما در طراحي سايت آرايشي وزيبايي
در اين صفحه از وب سايت نحوه صحيح استفاده هر محصول به همراه شرح نكاتي از آن ها به طور كامل شرح داده مي شود.

3. طراحي سيستمي براي فروش آنلاين از طريق طراحي سايت آرايشي وزيبايي
اين قسمت از وب سايت براي فروش آنلاين محصولات بصورت عمده و تك طراحي شده است و مشتري با انتخاب هر كدام از محصولات و اضافه كردن آن ها به سبد خريد و با پرداخت هزينه از طريق درگاه هاي بانكي موجود در وب سايت مي تواند كالاي سفارشي خود را از طريق پيك دريافت نمايد.

4. قرا دادن گالري تصاوير در طراحي سايت آرايشي وزيبايي
در اين بخش از وب سايت محصولات متنوع آرايشي و بهداشتي به همراه نمونه هاي مختلفي از آن ها در گالري وب سايت به نمايش درميايند.

5. طراحي صفحه اخبار و دانستني ها در طراحي سايت آرايشي وزيبايي
افراد علاقه مند به مد و زيبايي با عضويت در اين وب سايت ها مي توانند اخبار و مطالب مربوط به زيبايي و ممد را دنبال كنند، به خاطر علاقه مندي كاربران و با قرار دان اخبار و مقالات جديد و برزو وب سايت هاي آرايشي قادر به جذب كاربران بسيار زيادي خواهند بود.

6. طراحي بخش مشاوره در طراحي سايت آرايشي وزيبايي
بخش مشاوره در وب سايت، باعث ايجاد گفتگوي آنلاين بين كاربران و فروشندگان مي شود و كاربران را قادر مي سازد تا همه ي سوالات و ابهامات خود را مطرح كرده و از اين طريق برطرف نمايند.

7. طراحي صفحه نظرسنجي در طراحي سايت آرايشي وزيبايي
براي ارزيابي ديدگاه مشتريان در رابطه با محصولات مورد عرضه در وب سايت و همچنين بيان انتقادات آنها اين صفحه در طراحي سايت لوازم آرايشي و زيبايي طراحي و پياده سازي مي شود.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۲۵:۲۸

در اين مقاله قصد داريم تا در مورد طرز كار دوربين مداربسته  صحبت كنيم.براي آشنايي با طرز كار دوربين مداربسته  بايد اين مورد را  از صفر تا صد بررسي كنيم و ببينيم كه در نهايت چگونه تصاوير دوربين مداربسته  قابل رويت مي باشند.دانستن طرز كار دوربين مداربسته و اينكه اين دستگاه چگونه كار مي كند مي تواند جهت عيب يابي و تعميرات دوربين مداربسته  كمك حال ما باشد و نصابان عزيز مي توانند اطلاعات تكميلي در خصوص نحوه كاركرد دوربين مداربسته  براي

خريد دوربين مداربسته را از اين پست بدست بياورند.


اولين المان در دوربين مداربسته  لنز دوربين مي باشد.لنز دوربين مدار بسته تشكيل شده از عدسي مي باشد كه وظيفه آن متمركز كردن كادر تصوير روي سنسور تصوير دوربين مي باشد.لنز دوربين نور محيط را روي سنسور تصوير مي تاباند كه سنسور تصوير داراي نقاطي به نام پيكسل مي باشد.حال هر چقدر اين سنسور تصوير با كيفيت تر باشد تصاوير بهتري بازسازي مي شوند.

عمل تغييرات تصوير در سنسور تصوير توسط شارژ الكتريكي انجام مي شود و سيگنال هاي توليد شده توسط سنسور تصوير به چيپست يا انكودر فرستاده مي شود.نوع چيپست در بازسازي سيگنال هاي تصاوير تاثير بسيار زيادي دارد و براي دوربين مداربسته  AHD بهترين چيپست ، پردازنده هاي شركت نكست چيپ NextChip مي باشد.

چيپست پردازنده تصاوير ، سيگنال ها را بصورت موج هاي آنالوگ روي بستر كابل كواكسيال ارسال مي كند و اين سيگنال ها به دستگاه دي وي آر مي رسند.

بر روي برد هاي دستگاه دي وي آر يك يا چند چيپست ديكودر تعبيه شده اند كه وظيفه رمز گشايي سيگنال ها را دارند.پس از رمز گشايي سيگنال ، تصاوير

دوربين مدار بسته توسط دستگاه دي وي آر قابل رويت هستند.


و اما در مورد دوربين مداربسته  تحت شبكه بايد گفت كه سيگنال اين دوربين ها بصورت ديجيتال روي كابل شبكه ارسال مي شود.اما اين دوربين ها بدليل اينكه يك المان شبكه كامپيوتري مي باشند ، بايد داراي كارت شبكه داخلي باشند تا بتوانند يك هويت در شبكه داشته باشند.دارا بودن هويت در شبكه به منزله دريافت يك آدرس آي پي در بستر شبكه شما مي باشد.

حال كه براي خريد دوربين مداربسته با طرزش  كارآشنا شديد در اين قيمت برخي سنسورهاي تصوير پر فروش در بازار ايران را به شما معرفي مي كنيم تا براي خريد دوربين مدار بسته بتوانيد محصولات مناسب را تهيه كنيد.

سنسور تصوير امني ويژن : اين سنسور ها بي كيفيت ترين نسل سنسور هاي دوربين مداربسته هستند كه داراي عمر بسيار پاييني هستند و دوربين هاي با اين سنسور دوام پاييني دارند و پس از مدت كوتاهي دچار افت كيفيت تصوير خواهند شد.

سنسور تصوير آپتينا : سنسورهاي آپتينا در درجه كيفي متوسط قرار دارند و عمر آنها به نسبت امني ويژن بهتر است.اما در كل كيفيت اين سنسورها نيز در رده مطلوب قرار ندارد.

سنسور تصوير سوني : بهتري و با دوام ترين نسل سنسور هاي تصوير دوربين مدار بسته مي باشند كه داري تصاوير مناسب و با كيفيت و همچنين دوام و ماندگاري بالايي هستند.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۷:۳۲

 براي خريد دوربين مداربسته به اين نكات توجه فرماييد

nvr چيست؟

دستگاه كنترل و ذخيره سازي تصاوير دوربين مداربسته تحت شبكه ip را network video recording يا به اختصار nvr مي نامند. اين دستگاه بر مبناي كنترل دوربين هاي شبكه طراحي شده و مدل هاي مختلف آن در ابعاد مختلف موجود است. اين سيستم امكان كنترل دوربين هاي ip و ذخيره سازي تصاوير آنها را فراهم مي كند.

 

وظايف عمده ان وي آر ها همانند دي وي آر ها بوده و قابليت هاي نسبتا مشابهي را دارا مي باشند. تفاوت ها تنها در بكارگيري و نحوه ارتباطشان با دوربين هاست. برخلاف dvr ها كه اتصال تصوير و صدا را بسادگي فراهم كرده اند نحوه اتصال در nvr ها تابع مستقيمي از مفاهيم شبكه هاي كامپيوتريست. nvr در واقع مركز اتصال شبكه بشمار مي رود و سياست هاي اتصال در شبكه بر حسب نياز با توجه به الگوي شبكه متفاوت خواهد بود.

 

 

 bnc

bnc يا british naval connector نوعي فيش ارتباطيست كه به منظور اتصال كابل هاي كواسيال بكار  مي رود. اين اتصال دهنده ها براي كابل هاي كواكسيلي از قبيل rg59، rg58 تا rg179 و rg316 مناسب هستند.

 

بي ان سي ها در زمينه هاي متفاوتي از جمله تجهيزات راديويي،تلويزيوني،تجهيزات آزامايشگاهي، سيگنال هاي ويديويي و همچنين برخي شبكه هاي كامپيوتري بكار برده مي شوند. همچنين اين اتصال دهنده ها فيش هاي متداول براي ارتباط دوربين مداربسته آنالوگ هستند.

 

همانند ساير اتصال دهنده ها bnc ها نيز بصورت نري و مادگي با يكديگر متصل مي شوند شامل يك پين داخلي و يك فك دوار چرخنده مي باشند. بدنه چرخشي بي ان سي نر در بي ان سي ماده با چرخشي 180 درجه قفل مي شود.طراحي داخلي bnc ها سبب اتصال قفل شونده و مطمئن شده است.
bnc هاي موجود در بازار بسته به نوع اتصال آنها با كابل و همچنين ابزار اتصال دهنده آنها در انواع مختلفي يافت ميشوند. از آن جمله مي توان به بي ان سي هاي پيچي ، بي ان سي هاي فنري، بي ان سي هاي پرسي و... اشاره كرد.


براي اتصال بي ان سي هاي پرسي به كابل كواكسيال ابزار پرس بي ان سي نياز است اما براي بي ان سي هاي پيچي يك پيچ گوشتي ريز كفايت مي كند. كه البته نياز به توضيح نيست كه اتصال بي ان سي هاي پرسي مطمئن تر مي باشد.

خريد دوربين مداربسته


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۸:۱۱

عادت هاي بد مي تواند قبل از اينكه بحراني شوند، مي توانند در شغل طراحي وب سايت مستقل جلوگيري به عمل آيند. شنيده ايد كه مي گويند كه 90 روز طول مي كشد تا يك نوع عادت به وجود آيد؟ ما اين چنين زماني را براي ترك عادت نيز به شما پيشنهاد مي كنيم.
در اين مقاله، ما امروز به عادت هاي بدي نگاه مي اندازيم كه بسيار در شغل طراحي سايت تان تاثير دارد:
 
1.موكول كردن كارها به زماني ديگر در طراحي سايت اصفهان
اين مورد در شغل طراحي وب سايت براي خيلي از ماها اتفاق افتاده است، اما كار كردن براي ترك اين عادت امكان پذير است. تعويق انداختن باعث استرس بي جا طراح وب سايت مستقل و انجام دادن كارها در دقايق آخر مي باشد.
براي ترك اين عادت، هر هفته يا هر ماه (اگر امكان دارد) برنامه ريزي را براي پروژه طراحي سايت در نظر بگيريد تا روي پروژه نظارت كامل داشته باشيد.
 
2.حواس پرتي از كار به سادگي
علاوه بر تعويق انداختن كارها در طراحي وبسايت، حواس پرتي توسط ايميل، رسانه هاي اجتماعي و يا كامپيوتر نيز يك مشكل مي باشد. نه تنها اين حواس پرتي ها شما را از انجام مفيد كارهاي تان در طراحي سايت جلوگيري مي كند، بلكه زمان ارائه پروژه طراحي سايت اصفهان را نيز افزايش مي دهد.
برنامه اي بريزيد و اين عوامل حواس پرتي را از خود دور كنيد. زمان هايي را به اعلانات ايميل و يا رسانه هاي اجتماعي اختصاص دهيد و اطمينان يابيد كه محل كاري تان در منزل عاري از هر گونه حواس پرتي هاي است كه شما را از كار روي طراحي سايت دور نگاه مي دارد. حال اين برنامه مي تواند بستن درب محل كارتان باشد يا موارد ديگر.
 
3. استراحت هاي طولاني و بيش از اندازه

در اكثر محيط هاي كاري، كارمندان ساعات كاري مشخصي را كار كرده و براي استراحت هم زمان هاي مشخصي دارند. آيا اين مورد در طراحي وب سايت مستقل عملي مي شود؟
گاهي اوقات در شغل طراحي وب سايت مستقل، اندكي استراحت نياز است. اين استراحت براي بدن شما مفيد است، ولي منظورمان نيست كه اين استراحت 8 ساعت تمام طول بكشد.
اگر مجبور باشيد، حتما ساعتي را تنظيم كرده تا به موقع برخيزيد و اندكي قدم بزنيد و چيزي بخوريد و به كار برگرديد.
 
4.جواب دادن ايميل ها با جمله "من متاسفم"
از اين كه ايده خود را به مشتري وب سايت ارائه مي دهيد، نبايد معذرت خواهي كنيد. اگر شما در شغل طراحي سايت مستقل به خوبي عمل كرده و سر وقت كارهاي طراحي سايت اصفهان را انجام مي دهيد، چرا بايد ايميل هاي خود را با "من متاسفم" شروع كنيد؟
خيلي عادت بدي است كه وقتي كار را با اعتماد به نفس و 100 درصد انجام مي دهيد، بابت آن عذرخواهي نيز بكنيد.
 
5.مقصر جلوه دادن ديگري

طراحان وب سايت اين موضوع را بارها مي گويند: زماني كه بايد پروژه طراحي سايت را انجام دهيم، قحطي و كمبود كار پيش مي آيد. قسمت اعظمي از اين مشكل از برنامه ريزي و زمان بندي اشتباهي است كه به عنوان طراح وب سايت مستقل داريد.
پروژه هاي طراحي سايت خود را به گونه اي تنطيم كنيد كه جايي براي پروژه هاي جديد وب سايت داشته باشيد. اگر پروژه هاي خود را به طور صحيحي تنظيم كنيد، هيچ گاه به كسادي در شغل طراحي وب سايت بر نخواهيد خورد.
 
6.نداشتن سيستمي براي ذخيره سازي فايل ها و بك آپ ها
آخرين باري كه در طراحي وب سايت مستقل تان، همه چيز را مرتب كرده ايد، چه زماني بود؟ هفته پيش؟ ماه پيش؟ يا سال پيش؟
همين حالا اين كار را بكنيد.
بك آپ گرفتن فايل ها و استفاده از يك سيستم ذخيره سازي كه باعث شود همه چيز در دسترس باشد، زمان زيادي را برايتان صرفه جويي مي كند. اين موضوع زماني كه كامپيوترتان به مشكلي برخورد، بسيار اهميت مي يابد و شما را از دردسرها به دور نگاه مي دارد.
 
7.تعييين نكردن خط قرمزها و خط مشي ها

زماني كه بحث مشتريان وب سايت مي شود، بايد خط قرمزهايي را براي آن ها تعين كنيد. اين مرزها و خط قرمز ها مي تواند شامل هرچيزي باشد، مانند ساعاتي كه در دسترس مشتريان وب سايت هستيد، حجم كاري و پروژه هاي كه مي خواهيد انجام دهيد و مبالغي كه بايد در دوره هاي مختلف پرداخت شود. اين قوانين ساده ممكن است به نظر خيلي مهم نيايد، اما زماني كه دچار مشكل مي شويد، اهميت آن ها را درك مي كنيد.
راه آساني در اين ماجرا وجود دارد و آن هم بستن قرارداد با مشتريان وب سايت است. تمامي قوانين و مقررات و وظايف دو طرف را در اين قرار داد وارد كنيد تا از مسائل پيش رو جلوگيري به عمل آيد.
 
8.طولاني شدن زمان تحويل پروژه


هيچ چيز بدتر از اين نيست كه طراح وب سايت مستقل از مشتري وب سايت درخواست زمان بيشتري كند. سعي نكنيد كه اين چنين طراح وب سايت مستقلي باشيد.
تنها پروژه هاي طراحي وب سايتي را قبول كنيد كه بتوانيد در زمان مشخص ارائه دهيد. اين وظيفه شما است تا در زماني مشخص شده پروژه مشتري وب سايت را ارائه دهيد و شما نياز به برنامه ريزي واحدي داريد تا زمان خود را برنامه ريزي كرده و تمامي كارهاي طراحي وب سايت را در اين مدت زمان به انجام برسانيد.
 
9. كار كردن به صورت تمام وقت و 7/24

اگر به صورت تمام وقت و در هر زماني كار كنيد، هيچ چيز را در طراحي وب سايت درست انجام نمي دهيد. مانند هر شغل ديگري، زمان هايي وجود دارد كه شما بسيار با كار مشغول هستيد، اما اگر فكر مي كنيد كه شغل طراحي وب سايت مستقل تان خيلي از زمان هاي روزتان را مي گيرد، زمان اين است تا دوباره اين شغل را براي خود ارزيابي كنيد.
كار كردن زيادي به دو مورد ختم مي شود: موثر و مفيد كار نكردن، و مواجه با حواس پرتي ها و به تعويق انداختن كارها طوري كه خيلي دير است كه "نه" بگويد.
هر طراح وب سايت مستقل چه پاره وقت و چه تمام وقت بايد ساعات مشخصي را براي كار خود در روز مشخص كند.
 
10. بد جلوه دادن برندتان
به عنوان طراح وب سايت مستقل، شما بايد اين موضوع را درك كنيد: شما به تنهايي يك برند هستيد. هر كاري كه در جوامع و اجتماع مي كنيد، بخشي از برندتان را هويدا مي كند. از اين رو، قبل از اين كه عملي را انجام دهيد يا پست و نظراتي بگذاريد، فكر كنيد. شما نمي دانيد كه چه زماني مخاطبان تان، مشتريان وب سايت آينده تان خواهند شد.
از اين كه از پروژه طراحي وب سايتي در رسانه هاي اجتماعي شكايت كنيد، پرهيز كنيد. ايميل ها و پست هايي را كه سراسر غلط املايي و گرامري است در وب سايت هاي شبكه اجتماعي وارد نكنيد. هر كدام از اين كارها و خيلي از موارد ديگر، شما را يك شخص غير حرفه اي نمايان مي كند و بر شغل طراحي سايت آينده تان تاثير خواهد گذاشت.
 
حرف آخر
خيلي آسان است كه به عنوان يك طراح وب سايت مستقل، با يكي از اين عادت هاي بد رو به رو شويم، ولي حالا زمان اين است كه به نقاط ضعف خود فكر كنيد، بايد براي ترك اين عادت ها كاري بكنيد. با يك عادت بدي كه هم اكنون داريد شروع كنيد و درصدد رفع آن بر بياييد. شايد در ابتدا اندكي سخت باشد- ترك عادت موجب مرض است- اما با كار كردن روي خود در طول اين 90 روز، خواهيد ديد كه شما مي توانيد. به اين ترتيب، مشتريان وب سايت براي طراحي هاي وب سايتي كه  براي شان انجام داده ايد، از شما متشكر خواهند بود.

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۰۴:۲۳

كارت dvr چيست؟

سه‌شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 10:31

براي خريد دوربين مداربسته به اين نكات توجه فرماييد

كارت dvr:

كارت dvr يك كارت كامپيوتري است كه در دو حالت داخلي (اينترنال) يا خارجي (اكسترنال) بر روي كامپيوتر نصب مي گردد. كارت دي وي آر در واقع رابط بين

دوربين  مداربسته آنالوگ با سيستم كامپيوتر است. مابقي وظايف را كامپيوتر انجام مي دهد. اطلاعات نيز درون كامپيوتر ذخيره مي شود.

اين سيستم بيشتر براي مصارف كوچك و استفاده هاي كوتاه مدت توصيه مي شود. اشاره به اين نكته كه يك كامپيوتر را بايد براي استفاده از اين كارت در نظر گرفت ضمن اينكه براي كارايي و امنيت بيشتر مي بايست از استفاده هاي ديگر با كامپيوتر پرهيز شود هزينه هاي بالاي برق كه همزمان بخش هاي مختلف پي سي مورد استفاده قرار مي دهند همگي بازار را به استفاده از سيستم هاي مستقل دي وي آر سوق مي دهد.


دي وي آر استندلون standalone:
سيستم dvr مستقل از كامپيوتر را دي و آر استندالون مي نامند. اين دستگاه كه معمولا در اندازه هاي متفاوتي در ابعاد دي وي دي پلير تا كيس كامپيوتر در بازار موجود است بر حسب نياز مي تواند كوچك يا بزرگ و با قابليت هاي متفاوت باشد. از آنجا كه اين سيستم بطور خاص براي ذخيره و كنترل
دوربين  مداربسته  طراحي شده است استفاده از آن در مقابل نوع كارت كامپيوتر دي وي آر ترجيح داده شده و توصيه ميگردد.


همانگونه كه اشاره گرديد تعداد كانال dvr  ها از روي تعداد ورودي تصوير تعيين مي شود حال آنكه دي وي آر ها مي توانند داراي تعداد كانال متفاوت ورودي براي صدا باشند. در بازار اين دستگاه ها ممكن است هيچ ورودي صدا نداشته باشند و يا يك يا چند ورودي صدا در آنها تعبيه شده باشد.

معمولا دستگاه هاي دي وي آر ، پرتي براي لن lan شبكه دارند كه به منظور ارتباط با شبكه داخلي يا اينترنت و بخصوص در  مبحث انتفال تصوير روي اينترنت استفاده مي شود. دي وي آر هايي كه ورودي صدا و پرت lan داشته باشند در بازار ايران اصطلاحا فول آپشن (full option) مي نامند.

گرچه قابليت هاي dvr ها متفاوت است و در بين فول آپشن ها نيز گزينه ها بسيار متنوع خواهند بود.

برخي از قابليت هاي متفاوت dvr ها:
-هشدار قطع يا خرابي دوربين
-قابليت حسگر حركت motion detection
- قابليت ضبط تصاوير با فرمت هاي مختلف و كيفيت هاي متفاوت
-ارتباط lan يا dial up
-هشدار حركت از طريق ايميل
-امكان ارتباط با ftp
-كنترل از طريق وب
- شمارنده ورود و خروج counter
-تنظيم نور در نور شديد يا تاريكي مطلق
-زبان هاي سيستم (فارسي و ...)


دوربين  مداربسته


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۴۶:۵۹

چه شما يك طراحي سايت مستقل تمام وقت باشيد يا پاره وقت، فرقي ندارد، شما بايد نسبت به زماني كه در اختيار داريد و تجارت تان هوشمندانه عمل كنيد. خيلي از طراحان وب سايت مستقل موفق يك سري قواعد و اصول را براي خود تنظيم نمودند كه به آن ها در موثر و مفيد كار كردن شان بسيار كمك مي كند.
در اينجا، 10 توصيه وجود دارد كه شما مي توانيد هر روز براي توسعه و يادگيري خود كه يك طراح وب سايت مستقل بشويد، آن ها را امتحان كنيد. روند كاري كه در شغل خود داريد، مانند يك ابزاري است تا در تجارت هر چند كوچك تان نيز موفق عمل كنيد.
 
1.براي هر روز كاري تان برنامه ريزي داشته باشيد
يك روز كاري خوب با يك برنامه شروع مي شود. امروز واقعا مي خواهيد چه كار كنيد؟
ساعات كاري تان را برنامه ريزي كنيد وظايفي را كه بايد در طراحي سايت اصفهان تان تكميل كنيد را در يك ليست قرار دهيد. برنامه ريزي كنيد كه طراحي وب سايت تان بايد چگونه پيش رود. شما مي توانيد روي اينكه چه روزهايي در در دفتر باشيد و چه روزهايي در منزل كار كنيد و حتي ملاقات با مشتريان سايت تان را نيز برنامه بريزيد. با گروه بندي كردن وظايف داخل و خارج از دفتر كار، مي توانيد در زمان صرفه جويي كرده و منظم باشيد.
 
2.در محل كار اختصاصي خود، پروژه طراحي سايت را انجام دهيد
هر طراح وب سايت مستقلي در منزل خود يك محل مخصوص براي كار كردن دارد ( اگر هم نداريد بيد به فكر يك محل كاري در منزل يا خارج از منزل خود باشيد).
شايد ساده به نظر برسد، اما با كار كردن روي پروژه طراحي سايت در محل مخصوص، شما ابزارهايي كه نياز داريد در دسترس تان است، احساس راحتي مي كنيد و روي طراحي سايتي كه انجام مي دهيد، تمركز داريد. زماني كه در محل مخصوص به خود روي طراحي سايت كار مي كنيد، زمان را هدر نخواهيد داد.
در شغل طراحي سايت اصفهان مستقل يايد ساعات كاري مشخصي نيز در نظر بگيريد، مثل اينكه براي شركتي كار مي كنيد و يك كارمند هستيد كه بايد در ساعات كاري مشخصي فعاليت داشته باشد.
 
3.inbox ايميلتان را چك كنيد
اول هر روز كاري تان را با چك كردن و مرتب كردن ايميل ها شروع كنيد. به اين سه دسته از ايميل ها دقت كنيد كه چگونه بايد اداره شوند:
1.ايميل هاي بيهوده و غير ضروري: اين پيام ها را پاك كنيد.
ايميل هاي 5 دقيقه اي: زماني كه پيام هاي صندوق ورودي ايميل تان را مرتب مي كنيد، پيام هايي كه رسيدگي به آن ها در مدت 5 دقيقه و يا حتي كمتر طول مي كشد را كامل كرده و جواب دهيد.
3.ايميل هاي مربوط به پروژه طراحي سايت كه به بيش از 5 دقيقه نياز دارند: اين پيام ها را در فايلي قرار دهيد كه در وقت مناسب بررسي شان كنيد.
ايميل هاي ديگري مانند SPAM در صندوق ورودي تان نيز ظاهر مي شود كه بايد اطلاعاتي در آن ها وارد كرده و يا حتي كسب كنيد، اين موارد را نيز در فولدر جداگانه اي قرار داده تا بعدها به آن رسيدگي كنيد.
 
4.به عنوان طراحي سايت تمام منابع مالي را زير نظر داشته باشيد.


طراحان وب سايت مستقل بايد از موارد اقتصادي روزانه خود مطلع باشد. اولين موردي كه در اين زمينه به ذهن مان خطور مي كند، ماليات ها است، ولي بايد به عنوان طراح وب سايت مستقل تمام منابع مالي خروجي و ورودي تان را زير نظر داشته باشيد.
اين موضوع شامل فاكتورهاي پرداختني، قبض ها، هزينه هاي جانبي، پرداخت ماليات و ديگر صورتحساب هايي است كه در طول زمان انباشته شده است.
مسائل اقتصادي يك طراح وب سايت مستقل بايد از حساب هاي شخصي جدا شود تا به راحتي بتوان آن ها را مرور كرد. اگر مشكلي در اين زمينه داريد، حتما با يك مشاور صحبت كنيد تا كنترل كاملي روي مسائل اقتصادي تان داشته باشيد.
 
5.فعال بودن در شبكه هاي اجتماعي
يك بار در روز، شما بايد يك بررسي اجمالي روي رسانه و يا وب سايت هاي اجتماعي داشته باشيد؛ شما روزانه بايد پست هايي را نيز بگذاريد. اين موضوع بخشي از بازاريابي و هويت برند تان مي باشد، درست است؟
رسانه و يا وب سايت هاي اجتماعي به شما كمك مي كند تا مخاطبان بيشتري، شما را به عنوان طراح وب سايت مستقل بشناسند، اما نبايد تمام ساعات كاري تان را صرف اين موضوع كنيد. 30 دقيقه در روز را در نظر بگيريد تا بررسي اجمالي روي وب سايت هاي اجتماعي داشته باشيد و از ابزارهايي نظير HOOTSUIT يا BUFFER استفاده كنيد تا روي تعداد ها پست هايي كه بايد در هر روز در اين شبكه ها بگذاريد تسلط داشته باشيد، از اين رو مجبور نيستيد كه تمام روز خود را صرف اين كار كنيد.
 
6. به هدف هاي خود فكر كنيد
در محيط هاي كاري معمولي، سرپرست شما در برنامه ريزي و مشخص كردن اهداف طولاني مدت و كوتاه مدت كمك تان مي كند تا موفقيت در پروژه طراحي سايت را تضمين كند. شما به عنوان طراح وب سايت مستقل نيز بايد اين كار را براي خود نيز انجام دهيد. من شخصا دو نوع هدف را براي خود مشخص مي كنم: هدف هاي روزانه، هدف هاي آينده.
هدف هاي روزانه، مواردي هستند كه بايد هر روز در طراحي سايت اصفهان تكميل شود كه مي تواند ارتباط با يك طراح وب سايت ديگر در TWITTER باشد يا بروزرساني نمونه كار خود.
اهداف آينده، اهداف طولاني مدت و مهم من مي باشند- مواردي كه مي خواهم در 5 سال يا 10 سال آينده به آن برسم. اين مورد مي تواند شامل بازنشستگي، ارتقاء تجارت طراحي سايت مستقل و يا خيلي از موارد ديگر باشد. هر روز دقايقي را به فكر كردن در اين باره اختصاص دهيد.
 
7.از تكنولوژي روز استفاده كنيد
بدترين چيزي كه براي يك طراح وب سايت مستقل مي تواند بيافتد، عقب افتادن از آخرين گرايشات روز دنيا مي باشد. شما بايد بروز بمانيد و از آخرين تكنولوژي ها و ابزارهاي جديد در طراحي سايت اسفاده كنيد و مطلع باشيد كه در دنياي طراحي سايت چه اتفاقاتي مي افتد.
براي من اين موضوع شامل مطالعات و مشاهدات زياد در اينترنت و كتاب ها درباره طراحي سايت مي باشد. مي توانيد حتي در يك كلاس آموزش طراحي سايت شركت كنيد و در گروهي از شبكه هاي اجتماعي كه در زمينه طراحي سايت فعاليت مي كنند، عضو شويد و يا در كنفرانس ها و سمينارها شركت داشته باشيد.
 
8.به اندازه كافي استراحت كنيد


هيچ ارزشي ندارد كه پشت كامپيوتر نشسته و بي وقفه كار كنيد. شما حتما خسته و بي رمق خواهيد شد. از صندلي و ميز كار خود دور شويد و اندكي قدم بزنيد و به يك كافي شاپ برويد و اندكي استراحت كنيد.
استراحت خود را تنها در FACEBOOK خلاصه نكنيد. بلند شويد و چرخي در اطراف خود بزنيد. كارهاي فيزيكي انجام دهيد.
اين مورد را جزو اهداف روزانه تان قرار دهيد. آلارمي را در گوشي خود تنظيم كنيد تا وقت استراحت را متوجه شويد. مطالعات در زمينه طراحي سايت اصفهان نشان داده است كه اين مورد در داشتن روحيه خلاق در پروژه هاي طراحي وبسايت، بسيار تاثير دارد.
 
9.با مشتريان خود در ارتباط باشيد
به ايميل هايي كه مشتريان وب سايت تان براي تان ارسال كرده اند و تماس هاي تلفني روزانه شان توجه كنيد. زماني كه بايد با اين مشتريان وب سايت كار كنيد، اصلا به تعويق نياندازيد.
به ياد داشته باشيد كه زماني كه خارج از دفتر و محيط كاري هستيد حتما به آن ها يك پيام بدهيد، از اين رو اگر آنها با دفتر شما تماس گرفتند و شما پاسخ نداديد، از طريق پيام تان متوجه مي شوند.
پيگيري مشتريان وب سايت تان نشان مي دهيد كه شما در طراحي سايت خود نيز دقت داريد. اين موضوع يك مورد شخصي را به تجارت طراحي وب سايت تان مي افزايد كه مي تواند شما را از بقيه همكاران تان مجزا سازد. اين موضوع به مشتري وب سايت اين احساس را مي دهد كه براي او احترام گذاشته ايد. درحالي كه اين پيگيري ها شايد زمان زيادي طول نكشد اما در خيلي از موارد و پيشرفت طراحي سايت مستقل تان كمك مي كند.
 
10.زمان خود را مديريت كنيد
تجارت طراحي وب سايت مستقل براي شما روزانه چقدر زمان بر است؟ زمان را اين تجارت تحت نظر داشته باشيد. شما از نتايجي كه از اين موضوع مي گيريد، متعجب خواهيد شد.
خيلي از طراحان وب سايت مستقل چون در خانه مشغول به كار هستند، نمي توانند زمان را بين كارهاي روزمره خود مثل رسيدگي به وب سايت هاي اجتماعي، ايميل هاي مشتريان و غيره به طور مساوي تقسيم كنند. زماني كه در طراحي سايت مستقل به خوب زمان را در اختيار گرفتيد، مي توانيد بر روند پروژه طراحي سايت خود نيز تسلط داشته باشيد. مي توانيد به اين ترتيب متوجه شويد كه:
•    پروسه طراحي سايت تان از آن چه كه فكر مي كرديد جلوتر است.
•    پروسه طراحي سايت تان از آن چه كه فكر مي كرديد عقب تر است.
 
زماني كه پروسه طراحي سايت تان عقب تر از چيزي هستيد كه انتظار داشتيد، به مشكل بر مي خوريد، و اگر هم جلوتر از چيزي بود كه فكرش را مي كرديد، با مسائل مالي رو به رو مي شويد. اگر زمان بيشتري را روي طراحي وب سايت بگذرانيد، درآمد بيشتري كسب مي كنيد؟ آيا نرخي كه براي طراحي سايت به مشتري خود اعلام نموديد متناسب زمان هايي است كه روي طراحي وب سايت صرف مي كنيد؟
 
حرف آخر
در طراحي وب سايت مستقل، شما به تنهايي منبع ارزشمندي براي خود مي باشيد. در حالي كه ما همگي درباره موفقيت ايده هاي مختلفي داريم و به صورت متفاوت هم كار مي كنيم، اما مستقل كار كردن و شرايطي را كه در بالا اشاره كرديم براي همه مشاغل صدق مي كند. يك تعادل حساسي ميان زندگي حرفه اي و شخصي وجود دارد و زمان هاي كاري و روند كاري مفيد هم بسيار اهميت دارد.
طراحي سايت مستقل 101، به طراحان وب سايت مستقل كمك مي كنند تا عملكرد بهتر و با سرعتي داشته باشند. چه شما يك طراح وب سايت، برنامه نويس وب سايت، نويسنده سايت باشيد فرقي ندارد، در هر صورت اين توصيه ها براي شما كارساز است و بهتر مي توانيد حتي از تجارت هاي كوچك تان، بهترين منفعت ها را كسب كنيد.

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .


برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
تاریخ امروز
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ