تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
محتواي سايت سارين وب ديزاين
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۲:۴۱

يك بخش مهم در طراحي سايت و راه اندازي سايت، انتخاب و توليد محتوا براي سايت است.
هرچه شما به زيبايي ظاهري سايت اهميت بدهيد ولي از نظر محتوا ضعيف باشيد، در عمل شكست ميخوريد. چون اين محتواي سايت است كه باعث جذب كاربر به سمت شما ميشود و همين كاربرها به خريداران و مشتريان شما تبديل ميشوند.

با يك جست و جوي ساده در موضوعات مورد تخصص خودتان ميتوانيد صدها ايده جديد براي توليد محتوا پيدا كنيد و يك مقاله مفيد بنويسيد.

فراموش نكنيد كه موفقيت در اينترنت بدون زحمت بدست نخواهد آمد. پس بايد زمان بگذاريد و براي سايت خود مقاله، عكس، فيلم توليد كنيد و آنها را در شبكه هاي اجتماعي هم گسترش دهيد.

در طراحي سايت اصفهان استفاده از پتانسيل بالاي شبكه هاي اجتماعي به شما كمك ميكند به صورت رايگان كالا و خدمات خود را به ميليونها كاربر از سراسر جهان معرفي كنيد و البته اشتباهات رايج در شبكه هاي اجتماعي را انجام ندهيد.

هرگز سعي نكنيد مطالب ديگران را در سايت خود كپي كنيد. اين كار هيچ منفعتي براي سايت شما در طراحي سايت نخواهد داشت.

مطالبي كه منتشر ميكنيد بايد حداقل 300 كلمه باشد. در زير برخي از استانداردهاي توليد محتوا كه در حال حاضر مورد پذيرش عموم Search engine ها براي تخصص امتياز بالاتر به كيفيت محتوا مي باشد را مختصرا مشاهده مي كنيم.

   در طراحي سايت  مقالات با بيش از 2000 كلمه در صورت از بين نرفتن يكپارچگي مطلب به دو قسمت تقسيم شود.
    در طراحي سايت اصفهان يك كلمه كليدي يا عبارت كليدي براي محتواي خود در نظر بگيريد و در پاراگراف اول و آخر حتما از آن استفاده كنيد و در ميان متن هم چند بار آن را تكرار كنيد. گرچه تكرار غيرطبيعي اين كلمه به سادگي توسط گوگل به عنوان spam شناسايي شده و ارزش محتوا را به شدت كاهش خواهد داد.
    متون طولاني را پاراگراف بندي كنيد و كلمات مهم را بصورت پر رنگ يا زيرخط دار نمايش دهيد.
    كلمات كليدي خود را با تگ H1 تا H3 در متن مشخص كنيد.
    حتما از يك تصوير مرتبط با متن در محتواي خود استفاده كنيد و در تگ alt تصوير از كلمه كليدي استفاده كنيد. موتورهاي جست و جو نميتوانند تصوير را ببينند اما از روي تگ alt تشخيص ميدهند آن تصوير چه موضوعي دارد.

رعايت اين اصول باعث ميشود كه در طراحي سايت كاربران ورودي بيشترين رضايت را از مطالب شما داشته باشند و نتيجه آن كاهش نرخ پرش سايت شما و بهبود رتبه در نتايج جست و جو گوگل است.


برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تاریخ امروز
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ