تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
روش هاي طراحي سايت سارين وب ديزاين
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۸:۱۳

روش هاي مختلف طراحي سايت

شركتهاي مختلفي در ايران در زمينه طراحي سايت و ساخت سايت فعال هستند. اين شركت ها در ازاي خدمات خود قيمتهاي متنوعي را اعلام ميكنند و اين در اكثر اوقات باعث سردرگمي افرادي ميشود كه به دنبال طراحي سايت اصفهان هستند.

عموما طراحي سايت از طريق شركتها به دو شكل كلي انجام ميگردد.
روش اول : استفاده از كدنويسي هاي اختصاصي شركت ها كه اين روش داراي معايب و محاسن زير ميباشد

1- هزينه بر بودن اين طراحي ها چرا كه ميبايست از صفر توسط شركتها پياده سازي شوند و عموما كليه ماژولها و ابزارهاي استفاده شده در آنها به دليل طراحي اوليه داراي هزينه زيادي هستند.

2- وابسته بودن هميشگي مشتري به شركت طراحي سايت كه ميتواند در آينده مشكلات زيادي را براي طرفين ايجاد كند

3- براي طراحي وب سايت هاي اختصاصي كه نيازمند ابزارهاي خاص و سفارشي از طرف يك شركت ميباشد استفاده از كدنويسي هاي اختصاصي بهتر بوده و ابتكار عمل بيشتري به گروه طراحي ميدهد.

4- عموما سرعت لود اين گروه از وب سايتها به دليل نداشتن كدهاي اضافه خوب است.

5- عدم رعايت اصول سئو موتورهاي جستجو در اكثر cms هاي دست ساز بومي
روش دوم : استفاده از cms هاي آماده كه توسط گروه ها و يا كمپاني هاي خارجي طراحي گرديده و به صورت اپن سورس و رايگان در دسترس عموم قرار ميگيرد.

اين روش نيز مانند روش قبلي داراي معايب و مزايايي ميباشد كه ما اين موارد را در نمونه هاي مختلف طراحي سايت در اصفهان آزموده ايم كه در زير به آن اشاره شده است.

1- هزينه هاي طراحي و پشتيباني اين گونه وب سايتها براي شركتهاي طراحي سايت اصفهان پايين تر بوده و بالطبع هزينه كمتري براي مشتري خواهد داشت.همچنين ابزارها و ماژولهاي بسياري در اين نوع سيستمها به صورت رايگان و تست شده در اينترنت وجود دارد كه هزينه پروژه و مدت زمان اجراي آن را به شدت كاهش ميدهد.

2- عدم وابستگي كمپاني ها به شركتهاي طراحي سايت به دليل اپن سورس بودن كدها به صورتي كه پس از مدتي حتي مشتري ميتواند با استخدام گروهي در داخل سازمان خود كار پشتيباني و ارتقا سايت را انجام دهد كه در درازمدت ميتواند هزينه ها را به شدت كاهش داده و همچنين ابتكار عمل بيشتري را براي مشتري فراهم آورد.

3- پياده سازي سايت هاي سفارشي در اين روش داراي دشواري هايي خواهد بود چرا كه cms هاي آماده يك سري محدوديت هايي را براي شركتهاي طراحي سايت اصفهان ايجاد خواهند كرد.

4- عموما سرعت لود اين گونه وب سايتها در حد متوسط ميباشد كه البته با تنظيمات خاصي كه توسط طراحان سايت انجام ميگيريد اين مشكل قابل رفع خواهد بود.

5- رعايت اصول سئو در اكثر cms هاي آماده به دليل همكاري همگاني و خرد جمعي كاربران اينترنتي از سراسر دنيا جهت رشد و توسعه اين سيستمها .
نتيجه گيري نهايي:

شركت ما يكي از شركتهاي طراحي سايت در اصفهان ميباشد كه به تازگي بحث طراحي سايت در قم را نيز شروع كرده ايم.

با توجه به تجربه چندين ساله ما در زمينه طراحي سايت و همچنين طراحي سايتهاي متعدد با موضوعات متفاوت به اكثر دوستاني كه در پي ساخت سايت براي موسسه خود هستند توصيه ميكنيم كه يك شركت طراحي سايت معتبر كه داراي نمونه كارهاي متعدد در زمينه هاي مختلف ميباشد را انتخاب كرده و پس از حصول اطمينان از انتخاب خود صرفا نيازهايشان را براي آن شركت بازگو كرده و انتخاب نحوه اجرا را برعهده آن شركت بگذارند چرا كه اگر شركت طراحي سايت درست انتخاب شود تجربه خوب آنها در انجام كارهاي متفاوت ميتواند بهترين ابزار را براي شما انتخاب كند.

به عنوان نكته آخر يكي از مواردي كه به تازگي ما در سرچهاي كاربران متعدد در اصفهان مشاهده ميكنيم عبارت طراحي سايت ارزان در اصفهان ميباشد.توصيه ما به همه دوستان اين است كه به جاي پيدا كردن ارزانترين قيمتها به دنبال منطقي ترين و منصفانه ترين قيمتها باشند.


برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تاریخ امروز
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ