تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
برندسازي تجاري براي شركت هاي كوچك بعد از طراحي سايت سارين وب ديزاين
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۱۷ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۵:۲۷

برندسازي يكي از مهم ترين موارد براي هر كسب وكار و هرصنعتي به شمار ميرود. چراكه با برندسازي ميتوان به اهداف خود بهتر رسيد و مشتريان بيشتر وبهتر با خدمات آشنا ميشوند. اما به راستي دبرند چيست؟ آيا شما نياز به يك برند براي تجارت كوچك خود داريد؟ در ادامه همراه با طراحي سايت باشيد.

Mary van de wiel از NY BRAND LAB مي‌گويد زماني كه بحث برندسازي براي تجارت هاي كوچك مي باشد، اين مورد بسيار عالي است.
"اگر شما در زمينه تجارت كردن با مشتريان علاقه داريد، مطمئنا برندي را مي‌خواهيد، زيرا بدون آن شما هويت مشخصي براي تجارت خود در اختيار نداريد و همچنين نمي توانيد حضور خود را اثبات و اهداف خود را جامه عمل بپوشانيد."

برندسازي بعد از طراحي سايت چيست؟
برندسازي در ساده‌ترين حالت " انتخاب يك اسم، سمبل و يا طراحي از عملكرد بازاريابي است كه يك محصول را از ساير محصولات مشابه متمايز ساخته و مشخص مي نمايد"
بنابراين برندسازي چيست؟ شما را از ساير رقيبان تان متمايز مي سازد. برندسازي چگونگي اين است كه شما مي خواهيد مخاطبين و يا افراد ديگري، شركت تان را ببينند. برندسازي چيزي است كه مخاطبين شما مي توانند از سرويس ها و محصولات شما انتظار داشته باشند.
برند سازي و يا طراحي برند، يك موضوع شفاف و واضح نمي باشد- تمامي نشريات و صدها كتاب درباره اين موضوع نوشته اند، در هر صورت به صورت خلاصه شما بايد يك برند را به عنوان يك سازمان، سرويس و يا محصول آن همراه خصوصيتي توضيح دهيد كه توسط درك مخاطبين اين تجارت شكل گرفته است. توجه داشته باشيد، اين مورد را نيز بايد اشاره كرد كه طراحان نمي توانند يك برند را بسازند- اين تنها مخاطبين هستند كه در شكل گيري يك برند موثر هستند. يك طراح تنها پايه هاي ساخت و طراحي برند را شكل مي دهد.
خيلي از مردم اعتقاد دارند كه يك برند شامل عوامل اندكي است- رنگ، فونت، لوگو، شعار و شايد اندكي هم موسيقي. در واقع، مفهوم برند خيلي پيچيده تر از اين موضوع مي باشد. شايد شما به يك برند، "تصوير شركت و تجارت" بگوييد.


چگونه يك برند را بعد از  طراحي سايت اصفهان مي سازيد.
 برند خود را مشخص كنيد.
 قبل از اينكه برندي را براي خود بسازيد، شما ابتدا بايد آن را براي خود مشخص نماييد. به طور واضحي مواردي كه در ادامه وجود دارد را براي تجارت خود آشكار نماييد و سپس روي ساخت برند تمركز كنيد:

- شعار عملكردي شركت.
- خصوصيت هاي شركت تان.
- خصوصيت هايي كه شما تمايل داريد كه شركت تان در اختيار داشته باشد.
- مخاطبين مورد هدف ما چه كساني هستند؟
- اهداف شركت ما چه چيزهايي مي باشند؟
- لوگو و تركيب رنگي را بسازيد.

 رنگ:

 بياييد ابتدا براي طراحي سايت اصفهان درباره تركيبات رنگي صحبت كنيم. اگرچه ممكن است اين مورد تصميم گيري بسيار مهمي براي برندتان محسوب نشود، اما اجازه دهيد تا مطمئن شوم كه شما اين را به خوبي مي دانيد و از آن آگاهي داريد. چرا؟ ذهن انسان به شدت به موارد بصري واكنش نشان مي دهد و همه ما اين موضوع را مي‌دانيم. در هر صورت رنگ ها نقش بسيار اساسي را در اين واكنش برعهده دارند كه شما ممكن است يا ممكن نيست با آن ها آشنايي داشته باشيد.

 هر رنگي مي تواند به طور متفاوتي بر برند تاثير بگذارد، زيرا پيام ها و نشانه هاي مختلف بسياري درون هر رنگي نهفته است. حالت، سايه و تن رنگ بر برند شما نيز تاثير مي گذارد.

پيام هايي كه هر رنگ در بر دارند:

- صورتي: زنانه، عشق، آرامش
- قرمز: قدرت، احساسات
- نارنجي: سلامتي، انرژي، گرما، هيجان
- سبز: طبيعت، آرامش بخش، پول
- آبي: صلح، وفاداري، اعتماد، شفافيت.
- بنفش: خلاقيت، جادويي، اصيل
- سفيد: خلوص، شفافيت، سادگي
- مشكي:  قدرت، مرموز
- قهوه اي: مردانه، فضاي بيرون، روستايي

لوگو

شما نياز داريد زماني را  صرف ساخت لوگوي خود كنيد، كه در اين زمينه مي توانيد از طراح لوگوي حرفه اي كمك بگيريد. لوگوي شركت شما بخش ضروري در ساخت يك برند تاثيرگذار مي باشد. به لوگو به عنوان هويت شركت نگاه كنيد. لوگو شما چيزي است كه مخاطبين ياد مي گيرند توسط آن با شما در ارتباط باشند و محصولات سرويس هاي تان را به ياد بياورند.

 زماني كه لوگوي تان را مي سازيد، بسيار به آن در دراز مدت فكر كنيد. سوال خوبي كه مي‌توانيد در اينجا از خود بپرسيد به اين ترتيب است: "دوست دارم كه چه لوگويي در طول ۱۰ سال نمايانگر شركت من باشد؟"

شما هم چنين بايد مشخص كنيد چگونه مي خواهيد از لوگوي خود استفاده نماييد. در نظر داريد تا لوگو را در دنياي آنلاين مورد استفاده قرار دهيد يا در بيلبوردها، ايستگاه ها، لوازم نقليه، و كارتون هاي سنتي و غيره؟ شما مي‌خواهيد لوگوتان با هر كدام از اين موارد و هر روشي كه شما برنامه ريزي مي كنيد تا از آن استفاده نماييد، مطابقت داشته باشد.

شعاري را براي تجارت خود مهيا كنيد

شعار برند چيست؟ ساده است اما يك شعار،  عبارت منحصر به فردي است كه نام شما و برندتان را با هم پيوند مي زند.

ساخت شعار بسيار سخت تر از آن است كه برخي فكر مي كنند.  سعي كنيد خيلي روي ساخت يك تگ لاين تمام و كمال تمركز نكنيد كه بسيار استرس بگيريد، به اين ترتيب نمي توانيد به خوبي فكر كنيد و از پروسه ساخت برند خود لذت ببريد.

 در عوض اين كار را انجام دهيد:  به جاي اين كه روي اين موضوع تمركز كنيد كه برند شما چه محصولات و سرويس هايي را ارائه مي دارد، روي مزيت ها محصولات و سرويس هاي تان تمركز كنيد. اين چيزي است كه شعار برندتان براي مخاطبين و كاربران مي گويد.

 برند خود را بعد از طراحي سايت يكپارچه سازيد

حالا برند شما براي يكپارچه شدن با هر بخش از شركت تان آمادگي دارد. تجارت هاي كوچك در اين زمينه بسيار شرايط خوبي دارند، زيرا كارمندان اندكي فرصت تبديل شدن به مخاطبين شخصي تر برند را در بر دارند.

با آموزش مناسب به پرسنل خود مي تواند اين اطمينان را به وجود آوريد كه هر كسي نسبت به برندتان در يك رده قرار دارد. چرا اين موضوع اهميت دارد؟ من استفاده از تجارت خدماتي و نظافتي را به عنوان مثال بيان مي كنم. اگر تجارت مورد نظر سعي داشته باشد تا برند خود را حرفه اي و تميز نشان دهد، سپس يك كارمندي كه لباس هاي كثيف و نامتناسبي را بر تن دارد مي تواند مخاطبين تان را سردرگم سازد. آموزش متناسب كارمندان تان به جلوگيري از اين اتفاقات بسيار كمك مي كند.

 پايدار و معتبر باشيد

در نهايت، اين مورد از همه مهم تر است. بايد اطمينان حاصل كنيد كه هر چيزي در ارتباط با شركت تان مطابق و هماهنگ با برندي مي باشد كه مي سازيد. يك برند سردرگم كننده مي تواند افراد را به جاي جذب كردن از خود دور سازد.

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه كنيد .


برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تاریخ امروز
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ